Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: CAJEVI RESENJE ZA MNOGE BOLESTI
PostPoslato: Pon Jun 20, 2005 12:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 9:49 am
Postovi: 6
U nameri da se o ovoj temi vise sazna, potstakla me je zelja da pokrenem ovu vrstu diskusije. Naime, kao visoko obrazovan covek, jedan od onih koji u alternativni vid medicine nisam do skora imao poverenja, posle niza bezuspesnih pokusaja i terapije na eminetnim klinikama kako privatnim tako i onim drzavnim da resim problen nervoze, nesanice i straha, cuo sam za osobu koja taj i mnoge druge probleme ne samo psihicke prirode resava na uspesan nacin. Odlucio sam da pomoc potrazim.
Radi se o jednoj vrsti alternativne medicine, mislim da je spoj staro grcke i kineske medicine. Osnovna terapija su pripodni cajevi. Ja sam zaista posle par terapija bio preporodjen. Prosle godine na Kipru dok sam letovao upoznao sam osobu iz Lilehamera iz Norveske koja je koristila iste cajeve tj. od iste osobe. Sve to ukazuje da se za dobrim lekom daleko cuje. Naime velika je paleta cajeva za razna obolenja koja su se uspesno pakazala u svojoj primeni. Recimo moja majka je koristila za cistu na jajnicima koja je posle tri terapije nestala, a savetovana je operacija, nasa kucna prijateljica u 41 godini je uz pomoc cajeva ostala u drugom stanju i sada ima prelepu devojcicu od 3 godine, a da i ne spominjem gde ona i njen suprug nisu sve isli i pokusavali da savladaju sterilitet. Moja topla i nadasve iskrena i u praksi potvrdjena preporuka je za sve da se okrenu nekom od vidova alternativne medicine. Nebi ovom prilikom da nabrajam prijatelje, kolege, rodjake koji su uz pomoc siroke palete ovih cajeva uspesno resili neke od svojih zdravstvenih problema.
Tragajuci za resenjem svog problema, uspeo sam na ovaj nacin mnogima da pomognema. Vecina od nas misli da neki od lekova mogu naci samo u inostranstvu. To sam i ja mislio i isti iz Svajcarske i nabavio pre par godina, a da nisam ni bio svestan da tu negde u Vojvodine postoji osoba koja se ovim ovim problemom uspesno bavi uz pomoc prirodnih cajeva.
Na kraju sta joj reci samo jedno VELIKO HVALA !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 20, 2005 4:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2005 1:19 am
Postovi: 120
Da li mozete da mi posaljete adresu i telefon gde mogu da se nabave ti cajevi? Pisite mi na PP
Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 20, 2005 7:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 15, 2005 10:57 pm
Postovi: 48
Bilo bi lepo da nam omogućite da stupimo u kontakt sa tom osobom.
Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 21, 2005 2:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 26, 2004 8:23 pm
Postovi: 26
Zaista biste mogli da nam date ime i kontakt telefon te osobe, ali samo ako je zaista prava, jer sam ja dosta para dala za takve stvari i opet nista.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 21, 2005 5:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 14, 2005 1:06 pm
Postovi: 6
prikljucujem se potrazi za brojem te osobe ili nacina da se stupi sa njom u kontakt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 21, 2005 11:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Lider, nije potrebno da u vise paralelnih diskusija pokreces istu temu - cajeve. Razmena iskustava je pozeljna. Napisi koji si tacno caj koristio. Komercijalizacija i promocija proizvoda u okviru foruma je zabranjena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 23, 2005 9:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 20, 2005 9:49 am
Postovi: 6
U cilju izbegavanja komercijalizacije i reklame samih proizvoda, koju licno osudjujem, a pogotovo razni prodavci magle koji se na medijima reklamiraju, ne zeleci da ovo bude reklama vec pomoc onima kojima je zaista potrebna, kontakt telefon osobe koja uspesno bavi spravljanjem navedenih cajeva zainteresovanim cu licno poslati putem privatne poruke.

Elem, da se vratimo na temu prirodnih preparata, tj. cajeva.
Da li neko ima iskustva sa nekom vrstom cajeva koji se koriste pri lecenju vitiliga (kozne bolesti). Negde sam davno o tome procitao jedan clanak. Molio bih za odgovor ukoliko neko ima takva saznanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 23, 2005 2:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 26, 2004 8:23 pm
Postovi: 26
Postovani lider,
molim te posalji mi informacije na e-mail [email protected]
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 24, 2005 12:00 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jan 12, 2005 12:01 am
Postovi: 1058
Lokacija: Beograd
:D Vrlo je ambiciozno izabrati nick "lider"? A perfidno lepo ispričana priča o čajevima koje ne reklamiraš, a reklamiraš, koje mogu naručiti preko tebe.
MOJ SAVET AKO HOĆETE DA KORISTITE ČAJEVE KORISTITE PROIZVEDENE OD STRUČNIH LICA INSTITUTA ZA BILJE "JOSIF PANČIĆ"!
MNOGE SU BILJKE OTROVNE, TE MOGU BITI OPASNE AKO IH SPRAVLJAJU NESTRUČNA LICA. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 28, 2005 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 17, 2005 3:58 pm
Postovi: 11
Lokacija: Beograd
Zamolila bih LIDER-a za adresu i telefon,na kojoj bih mogla dobiti informacije o pomenutim cajevima.Moja e-mail adresa je [email protected]. Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 30, 2005 6:00 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
biljna apoteka josif pancic provereno ima sve cajeve i nisu ni skupi, a i mogu da se kupe u svakoj apoteci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 03, 2008 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 03, 2008 10:09 pm
Postovi: 1
ljudi..tek sam se sada registrovala kad sam videla onu pricu o alternativnoj medicini :)))))))
ne zelim da vas davim sa mojim zdravstvenim problemima, al mislim da je to jedina stvar jkoju nisam probala kako bi si pomogla.ako je neko dobio kontakt telefon ili adresu coveka kome da se obratim za pomoc, moooooooolim vas neka mi je prosledi.............bila bi mu poprilicno zahvalna........HVALA......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 8:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 08, 2008 6:19 pm
Postovi: 234
dragi lideru
vidim da je reklama urodila plodom, svi bi da ih kontaktiras
negde u Vojvodini kazes, da nije neki cika Pera Glumac sto je Karadzic koristio njegov identitet.
ovog puta cu se sloziti sa dr Pedjom, jer stvarno mislim da cajeve treba kupovati u Institutu "Josif Pancic"
postoji caj "S" biljna mesavina desetak cajeva koji se koriste za "zenske bolesti" i sterilitet, kosta simbolicnih 300 dinara
ne znam zasto su ljudi tako lakoverni i spremni da placaju kojekakve Tesice i slicne koji prodaju iste stvari za 200 evra
Ne mislim da je tako dobar savet pozivati ljude da se okrenu alternativnoj medicini, nisam protiv fitoterapije ali kao pomocna sredstva i sa proverenih mesta
JA NE VERUJEM U TAKVE STVARI


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 04, 2008 8:36 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 20, 2007 10:54 pm
Postovi: 154
A ciko reci mi mozes li da lecis bioenergijom i vanzemaljskim lekovima :D ?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Sep 12, 2008 12:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 26, 2008 10:36 am
Postovi: 33
dr bokica je napisao:
dragi lideru
vidim da je reklama urodila plodom, svi bi da ih kontaktiras
negde u Vojvodini kazes, da nije neki cika Pera Glumac sto je Karadzic koristio njegov identitet.
ovog puta cu se sloziti sa dr Pedjom, jer stvarno mislim da cajeve treba kupovati u Institutu "Josif Pancic"
postoji caj "S" biljna mesavina desetak cajeva koji se koriste za "zenske bolesti" i sterilitet, kosta simbolicnih 300 dinara
ne znam zasto su ljudi tako lakoverni i spremni da placaju kojekakve Tesice i slicne koji prodaju iste stvari za 200 evra
Ne mislim da je tako dobar savet pozivati ljude da se okrenu alternativnoj medicini, nisam protiv fitoterapije ali kao pomocna sredstva i sa proverenih mesta
JA NE VERUJEM U TAKVE STVARI


Molim te dr.Bokica ako mi možeš reći mogu li negdje u BiH pronaći te čajeve Josif Pančić Instituta?Hvala puno:)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 19 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 67 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: