Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 28, 2007 7:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 7:17 pm
Postovi: 34
Lokacija: BiH/Novi Travnik
alessandra je napisao:
Ja imam 20 godina i od sedmog razreda se "rvam" sa bubuljicama. Bilo je perioda kada mi je lice bilo bolje ili losije ali nikada nisam imala ove odvratne akne koje bole i ogromne su i treba im 100 godina da nestanu (imam ih u poslednjih godinu dana mozda). Imam te akne iskljucivo na bradi i mozda kod uglova usana (hvala Bogu samo tu!) a na celu i nosu samo neke sitne. Obrazi su mi potpuno cisti. Da li neko od vas molim vas moze da mi pomogne? Ponekad sam depresivna zbog svega ovoga!

Upravo te (velike crvene, i bolne) akne sam uklonjao ovim proizvodom...
Slika
Vichy Normaderm Active Anti-imperfection Concentrate 15 mL
Moram napomenuti da je gel EXTRA kod ukljanja istih, u mom slucaju je bio problem sto sam ga koristio, te akna prode,a nisam pazio na ishranu te se akna ponovo vrati, a sada kada malo pazim na ishranu stanje je mnogo bolje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 01, 2007 11:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 12:56 am
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
I uvek čujem milion preporuka i uglavnom svima sve odgovara, jedino meni ne. Koristim Clean and Clear gel za čišćenje lica jedan dan, drugi dan Lush Fresh Farmacy, na bubuljice stavljam Garnier onu malu tubicu ( ona je jako dobra ) i posle mažem isto sa Garnierom Pure A.

Ali opet sve ide jaaako sporim procesom, o čistom ujednačenom tenu mogu samo da sanjam. Kad god pitam jel' zna neko šta je naj najbolje dobijem milion odgovora. Okej, to je super, bolje nego da niko nema odgovor, ali ja odustajem od bilo čega. Toliko toga sam probala da više ne vredi!

Ako ikad pomislite na stavljanje pudera - zapitajte se da li je vredno!!
Ja nikad više nijedan prokleti puder neću staviti niti rumenilo!
Ko je to izmislio samo da mi je znati??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 1:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 28, 2007 7:17 pm
Postovi: 34
Lokacija: BiH/Novi Travnik
Sonia je napisao:
I uvek čujem milion preporuka i uglavnom svima sve odgovara, jedino meni ne. Koristim Clean and Clear gel za čišćenje lica jedan dan, drugi dan Lush Fresh Farmacy, na bubuljice stavljam Garnier onu malu tubicu ( ona je jako dobra ) i posle mažem isto sa Garnierom Pure A.

Ali opet sve ide jaaako sporim procesom, o čistom ujednačenom tenu mogu samo da sanjam. Kad god pitam jel' zna neko šta je naj najbolje dobijem milion odgovora. Okej, to je super, bolje nego da niko nema odgovor, ali ja odustajem od bilo čega. Toliko toga sam probala da više ne vredi!

Ako ikad pomislite na stavljanje pudera - zapitajte se da li je vredno!!
Ja nikad više nijedan prokleti puder neću staviti niti rumenilo!
Ko je to izmislio samo da mi je znati??

E gle takvim stavom neces nista postici, i ja sam isto mislio, nema lijeka!!!,al pazi problem je bio u meni, kao sto je mozda u tebi sada...Moras da pazis na ishranu. izbjegavaj mlijecne proizbode,secer,przenu hradnu,crveno meso,te stresove,i nerviranje...
P.S Ne znam da li si pokusala sa Benzaknen gelom 5% sa BP (benzol peroksidom)...Meni je dosta pomogao, nanosim 1x uvece i nekada 1x danju, kada ti se koza pode ljustiti tj,akne prestani ju koristiti barm 2x dana,zatim ponovo istim tempom, ako ne vidis razultate za 6 dana prestani ju koristii....
A krema kosta svega nekih 5€ i moram napomenuti da je jedna od najeftini do sada sto sam koristio,a gotovo najucinkovitija....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 3:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 12:56 am
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
Paaa ja bih volela da se ne nerviram puno :D Ali, eto.. A stvarno sam probala sve i svašta i sad opet stavljam na lice različite proizvode a znam da ni to ne valja..
Hm, ishrana, jel' moguće da je i od puno čokolade? Mislim, ne jedem je puno, ali ipak..
Ajd da probam i sa tim Benzaknen gel.. Gde se on može naći, u apoteci? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 9:38 pm
Postovi: 31
Ako zaista zelis kremu sa benzol peroksidom budi spremna da ti se koza neko vreme ljusti veoma cak je moguce i jako pogorsanje na pocetku...srecno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 5:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Nije obavezno perutanje i pogorsanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 5:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 9:38 pm
Postovi: 31
Pa nije obavezno ali je kod vecine korisnika bilo tako kao i u mom slucaju...nek to ostane kao mogucnost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 03, 2007 6:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2007 12:56 am
Postovi: 23
Lokacija: Beograd
Telepatic je napisao:
jako pogorsanje !


Ok, nek se ljušti ali kakvo pogoršanje? :o
Hvala na savetu puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 03, 2007 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 9:38 pm
Postovi: 31
Pa ja sam to koristio otprilike prosle godine u ovo vreme i na obrazima su mi se pojavile(a do tada na obrazima nisam nikad nista imao)ogromne bolne upaljene,potkozne cije oziljke imam i sada i i sada ih lecim(oziljke)...mozda je to samo kod mene ali ja se posle toga benzol peroksida klonim ko vampir krsta:-).Ne zelim da te pokolebam u necemu ali ti samo prenosim svoje iskustvo a ovo i jeste forum za razmenu iskustva.

Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 05, 2007 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 19, 2007 4:31 pm
Postovi: 13
Jel moze neko da mi pomogne pliz,pocela sam da koristim skinoren,koristim ga 2 dana i lice mi je grozno,od kako sam ga pocela koristiti kao da je sve izaslo na povrsinu,interesuje me da li je to njegova normalna funkcija,da li tako djeluje i koliko ce to otprilike potrajati?
Mozda je bolje da ga nijesam ni kupovala :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 14, 2007 2:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2007 3:40 pm
Postovi: 1
Dare je napisao:
Cuo sam da su neki imali dobra iskustva oko oziljaka sa biotron lampom, jel se sretao neko sa tim do sada?


Ja imam tu lampu. Mogu ti reci da je odlicna. Ako moze kod dijabeticara da pomogne pri zarastanju rana, onda moze i oko bubuljica i oziljaka, samo treba biti uporan.
Lampa jeste skupa, ali takva stvar se uzima samo jednom i ne treba zaliti za nju izdvojiti tolike pare. Cijna manje lampe je oko 450 €, a vece oko 700-750 €, s tim da ova manja lampa je sasvim ok i svima bi je preporucila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 17, 2007 4:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 4:32 am
Postovi: 80
Lokacija: Zemun
Mastika je napisao:
Jel moze neko da mi pomogne pliz,pocela sam da koristim skinoren,koristim ga 2 dana i lice mi je grozno,od kako sam ga pocela koristiti kao da je sve izaslo na povrsinu,interesuje me da li je to njegova normalna funkcija,da li tako djeluje i koliko ce to otprilike potrajati?
Mozda je bolje da ga nijesam ni kupovala :evil:

Da,malo kasnimo,ali sad vec valjda sama znas da li pomaze ili ne? Skinoren je zaista u prvih par dane ne delotvoran,to jest pogorsava stanje,ali vec nakon nekih 2 nedelje pocinje da deluje(zasto,ni sam ne znam) :D valjda su ga Crnogorci pravili,pa je lenj :D :D :D (bez uvrede molim,ja vas volim)hehehehe.. :D :D
Probaj PanOxil cream 5% ako nadjes,veoma dobra krema,ali je kod nas tesko naci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 25, 2008 6:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 02, 2007 10:35 pm
Postovi: 4
Hvala na savetima! Jos jedno pitanje od mene: cula sam za hemijski tretman lica u nekoj klinici "Orea". Da li neko moze da mi kaze na koji nacin to deluje i ima li neko iskustva sa tim? Kazu da jedan takav tretman skracuje lecenje akni od 3 do 5 meseci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 28, 2008 11:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2008 11:45 pm
Postovi: 4
Cao!!! Moj problem je sledeci... Imam odvratan oziljak (inace keloidni) na levom ramenu, posledica je operacije oziljka od vakcine koji je bio veliki, ali je ovaj jos veci!!! Uzas!!! Treba mi odgovor na pitanje, da li postoji neki nacin da se taj oziljak otkloni u potpunosti ili da bude vidjiv ali u nivou koze? Hvala unapred!!! PoOOoozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 29, 2008 8:47 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Saljcev MELOP E .Melem za oziljke.Provereno pomaze.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 563 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: