Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: zujanje u desnom uhu
PostPoslato: Pon Jan 28, 2008 10:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2008 10:51 pm
Postovi: 1
pre 2 nedelje pukla mi je jedna petarda blizu uha i od tada mi zuji u uhu 24 h dnevno.bio sam kod doktora,stavljao mi je razne masti,pio i neke lekove ,merio sluh,snimio glavu i ni sam doktor ne zna sta mi je ...dobro cujem ali mu zuji non-stop i ponekad mi strasno smeta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pozdrav
PostPoslato: Uto Jan 29, 2008 12:16 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Avg 08, 2007 7:35 pm
Postovi: 52
I ja imam zujanje vec pola godine..postoji akutna faza traje 3 mjeseca i hronicna koja pocinje posle ove prve i moze da traje citav zivot..ali se desava da zujanje posle kedne godine ili duze samo prestane..Velika je verovatnoca ako ti je sluh normalan da ce to prestati,pij bevipleks..Znam da ti je tesko da se na to priviknes ali veruj mi vremenom ces se lakse navici..trenutno pijem Urutal dobar je...samo napred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 29, 2008 1:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 27, 2008 9:28 pm
Postovi: 4
to zujanje ti je Tinitus :) ima nas podosta to... Navikni se na svog novog prijatelja Zuju nece lako nestat :D
Savjetujem da se pomiris stime, ako budes puno radio na tome nastojeci da to uklonis tabletama... ovim onim moglo bi se lako desiti da se razocaras jer u tom tesko ko uspije... Ja sam imao srece ili nesrece sto sam to dobio kao mali... puko od beton bradom pa odtad zuji... sve dok nisam cuo za tinitus smatrao sam da je to normalno... jer nisam tacno znao otkad mi je zujalo pa sam kontao da je bilo stalno prisutno... Sta ti mogu reci je da se naviknes na to... nekom treba vise nekom manje... Sobzirom na to koliko to prihvatas i najbolje ti je pomiriti se stime...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: