Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Svega po malo
PostPoslato: Ned Jan 27, 2008 10:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jan 27, 2008 9:28 pm
Postovi: 4
Zelim da cujem slicne identicne slucajeve ako je neko upoznat sa simptomima koje imam... Narucen sam kod lekara za koji dan i uputicu se za specilistu (uho, grlo, nos) Sve su ovo neke moje spekulacije... jos uvjek nemam lekarsku potvrdu sta je to tacno u pitanju... ali ne bi volio da provedem narednih mjesec dana hodajuci i vadeci nalaze probavajuci
i troseci pare na tablete koje mi nemogu pomoci... jer sam citao o dosta takvih situacija.. Pa ko ima iskustva ili saznanja o ovome neka slobodno postuje ^^

Nalazio sam teme koje su u vezi ovoga sto ja imam, i cini mi se da imam neku ukupnost tih simptoma... Nista me ne boli, svrbi, grebe... Kao prvo imam famozno zujanje u usima ... pored toga svaki put kada progutam pljuvacku osjetim pucketanje u usima... cini i se i da je pucketanje jace na lijvom uhu i da bolje cujem na lijevo nego na desno jest da ono vise pucketa... kada otvaram vilicu i pokrecem je na mjestu gdje se donji dio vilice spaja sa lobanjom gdje se nalazi zglob... osjetim nesto kao da mi se nalazi pjesak na tom mjestu i da ga gnjecim vilicom pa cujem kako ga gnjecim... Naime i zujanje i pucketanje i ovo sto mi se desava sa vilicom vjerujem da je povezano sa dogadjajem iz djetinjstva kada sam pao i bradom udario od beton pri tome razbio nekoliko zuba ... okrznuo ih... ostetio uglavnom gornje zube... Otprilike tada je i pocelo zujanje u usima... Drugo sto me interesuje je i to sto mi je uglavnom jedna nozdrva zacepljena... desi se da je zacepljena desna i nakon 5 min obrnuto... dok na jednu mogu savrseno disat na drugu ne mogu... i desava mi se stalno da imam osjecaj da me stalno blago boli grlo... Da mi se slijeva shlajm iz nosa u grlo kako bi to doktorica rekla :-? ... Kad dobijem temperaturu ili se opasno prehladim odem kod doktora... pa mi propisu lijekove za grlo... jest da mislim da su u pitanju sinusi...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: