Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 23, 2007 10:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 11:57 am
Postovi: 6
Lokacija: bg
marija_ana je napisao:
kako se zove doktor koji ti je vadio zub? i da li baš on vadi ili samo nadgleda nekog na specijalizaciji ko vrši operaciju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 23, 2007 5:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
I da li moze neko da mi kaze da li je cuo za ove "suve kesice" koje navodno ostaju nekome posle operacije umnjaka??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 25, 2007 2:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2007 7:03 pm
Postovi: 12
trazimte je napisao:
marija_ana je napisao:
kako se zove doktor koji ti je vadio zub? i da li baš on vadi ili samo nadgleda nekog na specijalizaciji ko vrši operaciju?



Zašto se ovde ne vidi odgovor od trazimte?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 25, 2007 12:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 11, 2007 3:48 pm
Postovi: 56
meni je umnjake vadio doktor reljin u pančevačkom domu zdravlja i bilo je isto kao što je trazim te napisala - osetiš da nešto rade, ali ne vidiš ništa i ništa ne boli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 25, 2007 8:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 11:57 am
Postovi: 6
Lokacija: bg
marija_ana imam problema sa internetom. Meni je vadila doktorka Stojcev i zena je super!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 30, 2007 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 21, 2007 7:03 pm
Postovi: 12
trazimte je napisao:
marija_ana imam problema sa internetom. Meni je vadila doktorka Stojcev i zena je super!


E hvala :) ipak je bolje da znamo ko je od doktora dobar a koga treba naširoko zaobići i zašto. hvala još jednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 30, 2007 2:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 11:57 am
Postovi: 6
Lokacija: bg
marija_ana drago mi je sto ti moje iskustvo znaci! Mislim da su svi na stomatoloskom ok,inace ne bi radili na fakultetu,ali dr. Stojcev je super! U sali tokom vadjenja je non stop pricala i salila se samnom i sa kolegama. Kaze ti kad ces sta da osetis,tako da znas sta te ceka.Pogledaj temu 'Neobican rast umnjaka'i tamo se pominje ista doktorka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 02, 2008 11:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 08, 2007 2:57 pm
Postovi: 80
Lokacija: novi sad
posto na moju temu nece niko da pise ja moram ovde nesto da napisem u nadi da ce se neko sazaliti i odgovoriti:)dakle ovako...ja sam vadila 6,7 i ostane mi parce korena...zakazem na hirurgiji ali me moj zubar ubedi da ce mi tamo seci kost i da je bolje da mi on kroz ranu to izvadi....pristanem ja,obavimo mi to i sad evo vec 10 dana jos uvek imam strasne bolove,bole me sve kosti glave bukvalno,zubar nije video ranu jer je zauzet covek ali tvrdi da to tako mora i da ne pijem antibiotike...pijem nimulid i to mi pomaze ali mi je cudno da tako dugo jos uvek imam bolove,rana je koliko vidim malo zagnojena i crvena....da li da se obratim drugom zubaru ili je to stvarno normalno posle takve situacije?i da dodam samo jos za strah i bolove jer vidim da je to nekima problem....od mene nema vece kukavice....vadjenje zuba je uvek bio proble, kod mene jer mi je korenje cudno ali zubar je mislio da foliram kad kazem da boli posle inekcije sve do sad kad je probao sa dve inekcije i video da ne foliram,posle druge nista nisam osetila sem ono da on nesto radi....tako da savetujem svima ko ima slicnih problema da probaju sa dve inekcije,toliko od mene


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: