Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: testovi za hiv i hepatits c molim za pomoc
PostPoslato: Sub Nov 30, 2013 2:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 28, 2013 3:52 pm
Postovi: 18
imao sam ugriz narkomanke za ruku,verovatno je bila hiv+ imao sam tackicu na ramenu od ugriza i kap krvi od mene nznm dali je ona imali krvave desni il bilo sta! posle toga krecu problemi proliv i upaljeno grlo radio sam epsten bar virus bio sam granican 1,05 a pozitivan je 1.1 radio sam test za hiv i hepatitis 60 dana posle toga elisa ag ab negativan i hcv negativan posel 90 dana sam ponovio test elica na hiv negativan i hcv negativan ponovio epsten bar nereaktivan sad sam ponovio testove za hiv i hepatits c vidas ag at posle 4 meseca negativni hvala bogu nadjene su mi u grlu bakterije u velikom broju streptococus pyogens i malo otecena desna limfna zlezda na vratu objektivni nalaz infektologa dobrog opsteg stanja,na kozi nema promena,lgl vrata desno angularno lako uvecana. farinks i tonsile hipermicne sa lako paucinastom skramom na levoj tonsili. neuroloski nalaz uredan... dg status post fibromyalgiam (post anti hepatis b vakcin) to je sto mi pise! od tog ujeda imam dosta problema,ceste prehlade u zadnje vreme nenormalno mokrenje i slezina me boli! sumnjaju na krajnike al jos nista ne znaju! dali moze neko da mi pomogne sta da uradim i kakve testove da iskljucim vise hiv i hepatitis c gde i kome da se obratim ne znam vise sta bi sa sobom jer nmg normalno da zivim niti da funkcionisem svaka pomoc bi dobro dosla,hvala vam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: