Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Svrab vagine?
PostPoslato: Sre Jul 11, 2007 11:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 11:07 pm
Postovi: 12
Imam jedan problem vec duze vreme.Na mestu gde se spaja vagina i anus stalno mi puca koza,svrbi.Kad imam odnos boli me.Videla sam kako izgleda.Malo je crveno nista strasno ali su kao brazde.Pece me kad mokrim,da li vise od toga sto je ja cesem pa otvorim ranice.Kada nema svraba par dana onda se to povuce.Mazala sam sinodem ali ni nije bas nesto pomogao,mozda malo.Nema nikavih izlucevina,neoseca se nikaka miris.Boja je nepromenjena,osim tih brazdi koje su rumenkaste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jul 12, 2007 10:26 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 11:07 pm
Postovi: 12
Probala sam da mazem Aciklovir mozda je Herpes.Nije mi nesto pomoglo jos se i prosirilo crvenilo.Citala sam malo u Herpesu.Na kraju najvise mi pomaze Sinoderm,od njega me nesvrbi i nepece.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 13, 2007 8:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Jul 19, 2006 2:01 pm
Postovi: 93
Lokacija: Beograd
jesi isla kod ginekologa?
pazi,moze da bude "nesto",a moze da bude i "nista",npr. ako nosis tange cesto,mozda su one nadrazile tu zonu,izritirale je...
opet,sta znam,ovako laicki sada govorim,mozda je i od preparata(sapun,one razne kupke za intimnu negu,za koje sam ja,by the way,cula svasta nesto lose...)koji koristis pri pranju...
ima li decko ikakvih smetnji...?
najsigurnije je da odes na pregled :wink:

_________________
Ako imas cilj,naci ces i put do cilja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jul 13, 2007 11:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 15, 2007 11:07 pm
Postovi: 12
Nema nikakvih smetnji on.Ovde u Svedskoj je do lekara tesko doci,bolje da se lecis sam ili da umres nego da dodjes na red.Ginekolog radi tek od 23 jula.Isla sam da vidim kod koznog ni oni nerade tek posle jula.To i jeste sve pocelo pre jedno 2-3 g od tangi,tada sam i prestala da ih nosim ali to se cesto javlja svrab iranica.Dok oni neprorade pojacala sam malo sa vitaminom B,omega3 i lizin za svaki slucaj.I da nemam Herpes nece da skodi lizin da se pije.Mada sad me vise nesvrbi.Citala sam na interentu o G.Herpesu ovo moje moze da bude to mada su simptomi vrlo slabi.Nema tih mehura koji pucaju ima na par mesta kao da je malo crveno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 15, 2007 6:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2005 5:26 pm
Postovi: 205
Lokacija: novi sad
Ako nisi svrljala, tj. menjala partnera skoro, onda su jako male sanse da imas herpes. U 90 % slucajeva 4-15 dana nakon zaraze, javljaju se simptomi herpesa, tako da ne moze bas niotkuda da ti dodje herpes, ako imas stalnog partnera, i ako on takodje ne svrlja okolo.

Moje misljenje je da nije u pitanju polna bolest, vec bezazlena iritacija koze. Ipak trebas otici kod dermatovenerologa ili ginekologa da vide koji je razlog tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 16, 2007 11:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 14, 2005 1:19 am
Postovi: 120
Herpes se ne bi tako manifestovao. I meni se to desava kada narusim vaginalnu floru posle antibiotika. Ispiram cajem od zalfije, mazem canesten kremom, kantarionom....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: