Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomozite mi.
PostPoslato: Pet Jan 23, 2015 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 1:54 am
Postovi: 2
Dobar dan svima! Htio bih vas zamoliti za neke, odgovore. Hvala svakome koje pogledao ovo. Nadam se odgovoru, i volii bih da saslusam nekoga ko ima nekog iskustva sa ovim. E ovako. Imao sam polni odnos. Nakon odredjenog perioda primjetio sa nesto na unutrasnjem dijelu polnog organa, tacnije na sluzokozi. Uplasio sam se i odmah otisao ljekaru. Izgledalo je kao nesto malo, kao neke izrasline. Mom strahu nije bilo kraja. Na internetu sam vidio da su to kondilomi. Kada sam dosao kod doktora, cini mi se kao da je to nekako nonsalantno uradio. Pokazao sam mu. On je uzeo laser, i samo je poskidao te bobice. Bilo ih je oko dvije. I veceras nakon 10ak dana, sam uocio mnogo vece kao bradavice ili male bubuljice. To je na korjenu polnog organa, i malo iznad gdje rastu dlake. Pa bih volio neko objasnjenje, da saslusam nekog ki ima iskustva sa ovim. I naravno nekog strucnog doktora. Da li je moguce da se tu pojave. I nisu kao izrasline, nego kao bobice malo vece. Volio bih ubrzo da primim odgovor. Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomozite mi.
PostPoslato: Pet Jan 23, 2015 2:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2015 1:54 am
Postovi: 2
[quote="djoleee29"]Dobar dan svima! Htio bih vas zamoliti za neke, odgovore. Hvala svakome koje pogledao ovo. Nadam se odgovoru, i volii bih da saslusam nekoga ko ima nekog iskustva sa ovim. E ovako. Imao sam polni odnos. Nakon odredjenog perioda primjetio sa nesto na unutrasnjem dijelu polnog organa, tacnije na sluzokozi. Uplasio sam se i odmah otisao ljekaru. Izgledalo je kao nesto malo, kao neke izrasline. Mom strahu nije bilo kraja. Na internetu sam vidio da su to kondilomi. Kada sam dosao kod doktora, cini mi se kao da je to nekako nonsalantno uradio. Pokazao sam mu. On je uzeo laser, i samo je poskidao te bobice. Bilo ih je oko dvije. I veceras nakon 10ak dana, sam uocio mnogo vece kao bradavice ili male bubuljice. To je na korjenu polnog organa, i malo iznad gdje rastu dlake. Pa bih volio neko objasnjenje, da saslusam nekog ki ima iskustva sa ovim. I naravno nekog strucnog doktora. Da li je moguce da se tu pojave. I nisu kao izrasline, nego kao bobice malo vece. Volio bih ubrzo da primim odgovor. Hvala puno. I da doktor mi je to samo poskidao. I rekao da je to zbog seksa. I da ubuduce koristim zastitu, jer prethodno nisam koristio. I dao mi je kremu Fusiderm. I kaze da je gotovo. I ja se puno brinem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: