Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neka cudna bubuljica/bradavica/cibica
PostPoslato: Sre Jan 08, 2014 5:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 08, 2014 4:48 am
Postovi: 1
pozdrav svim clanovima..

kao i kod vecine.. tako i kod mene.. uzrok registrovanja na ovaj forum je pomalo muka a pomalo i stid

vec dugo vremena negde na pola puta izmedju penisa i pupka imam neku bradavicu.. mislio sam da je nesto obicno i nisam se zamlacivao s tim..

problem se pojavio prvi put pre mozda 7-8 meseci kada mi se na korenu penisa pojavilo neko malo ispupcenje, nesto kao mali plik od opekotine.. pomislio sam da je u pitanju mozda dlaka koja je urasla i ja sam to istisnuo.

tada se to sve smirilo i bio sam ok.

nakon mozda 3-4 meseca pojavljuju se isti ti mali plikcici ili kako bi ih vec nazvao i ja opet krenem da istiscem.. koza se obnovi i sve bude ok neko vreme da bi se evo pojavilo ponovo, tacno na tom mestu ili jako blizu njega.

ne znam s cim bih uporedio kako izgleda to sto istisnem, cvrsto je, ima jasno definisan oblik, jako je glatko i neke je tamno bež-žučkaste boje.. vise je duguljasto (nije okruglo a ni mesto pre istiskanja gde se zacelo nije okruglo) znaci nije u pitanju nikakva gnoj, tecnost ili nesto tako.

moguce je da su u pitanju kondilomi i da je ta moja "bradavica" u stvari jedan veliki narasli kondilom a ta mala cudesa koja ja istiscem mali kondilomi u nastajanju.. :/
uglavnom, saljem vam sliku ove moje bradavice pa bih cenio ako se neko udostoji da mi da procenu.

http://www.dodaj.rs/f/2R/1O/1DQdaoe4/jedan.jpg
http://www.dodaj.rs/f/41/Qk/4em9QAwN/dva.jpg

unapred zahvalan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: