Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: masiranje-pritisak prostate
PostPoslato: Pon Nov 12, 2007 9:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 24, 2006 5:41 pm
Postovi: 84
prilikom masturbacije, a i za vrijeme odnosa u trenutku ejekulacije snazno pritisnem na mjesto ispod testisa i drzim prst tamo masirajući to mjesto i time jednostavno prekinem ejekulaciju. radi se o tome da mi je s ovom tehnikom orgazam 1000 puta intenzivniji (!!) i neuporedivo bolji nego kad ejekuliram normalno. uzitak je jednostavno neopisiv...zanima me da li mogu biti neke posljedice ovoga cina? da li je stetno?... inace, prilikom prvog narednog mokrenja osjetim da je mokraca gusca i kao da se naknadno izbaci to sjeme...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 21, 2007 11:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
to je tehinka iz indije i stare kine, mozete naci detaljnije u knjizi TAO LJUBAVI,
mogucnost nekih nuspojava je nepoznata!
Koliko dugo si vjezbao da nadjes tu tacku? Amerikanci je nazivaju "tacka od milion dolara"....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 02, 2007 2:01 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 24, 2006 5:41 pm
Postovi: 84
jako dugo to koristim i moram reci da je osjecaj neopisiv kad se poredi sa orgazmom bez koristenja ovoga pritiska. tacka se nalazi ispod testisa, otprilike u ravni sa prostatom. uz sami osjecaj visestruko intenzivnijeg orgazma, u isto vrijeme se i sprijeci ejekulacija, a to je ono sto me brine. ta sperma valjda ostane u mokracnim kanalima ili gdje vec.... radi toga pitam da li eventualno postoji mogucnost da je ovako nesto stetno u nekom pogledu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 03, 2007 10:56 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
koliko sam ja upoznat licno i sa literaturom , nije poznata neka stetnost!

bavis li se yogom, otkud ti ta ideja da koristis tu tacku od "milion dolara"?koliko dugo ti je trebalo da uvezbas? sta ti devojka kaze kad dodje do trenutka da se pritiskas?! koliko godina imas, ako nije tajna!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 04, 2007 11:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 24, 2006 5:41 pm
Postovi: 84
wow. tebi je izgleda ovo jako zanimljivo. :D

hhhmmm

znaci, jos kao klinac sam negdje procitao da pritisak na odredjeno mjesto moze poboljsati osjecaj. i tako... jednostavno, vremenom sam otkrio na koji nacin... iskreno, bitnije mi je bilo to da sprijecim nered hehe :D jer na taj nacin jednostavno prekines dotok sperme. a, sto se tice orgazma, to je neopisivo :lol: razlika je ogromna.
djevojka me cudno gledala ispocetka, ali se navikla, pa je cak i ona htjela to da uradi ali to je nemoguce jer samo ja mogu "pogoditi" na pravo mjesto :D
godina imam 25.
brinuo sam se radi ovoga jer ta sperma ocigledno ostaje negdje. mislim, sve sto treba da ide van bi trebalo da ide van... a u mom slucaju to ostaje... pa radi toga sam mislio da bi moglo biti stetno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 05, 2007 10:14 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
nije stetno, jer se to sve resorbuje u organizmu, sperma je nase sjeme, s ogromnom energijom i svim informacijama stvranja.
Jako mi je zanimljivo sto to neko primjenjuje, i sto djeluje !
a koliko puta mjesecno pustis spermu da izadje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 05, 2007 6:32 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 24, 2006 5:41 pm
Postovi: 84
boban202 je napisao:
nije stetno, jer se to sve resorbuje u organizmu, sperma je nase sjeme, s ogromnom energijom i svim informacijama stvranja.
Jako mi je zanimljivo sto to neko primjenjuje, i sto djeluje !
a koliko puta mjesecno pustis spermu da izadje!


povremeno. kad se pozeli mlada nereda :lol: :lol:

inace, citao sam neki podatak da sperma ima kancerogena svojstva i da utice na mogucnost pojave raka maternice.... pa tom analogijom sam dosao do zakljucka da je mozda stetna i po mene, ako se recimo nalazi u mokracovodima, a ne tamo gdje joj je mjesto- u testisima....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 05, 2007 11:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
Sperma nema kancerogene materije.
Procitali ste najverovatnije rezultate studije o karcinomu grlica materice. Utvrdjeno je da zene ciji su partneri neobrezani cesce oboljevaju od ove bolesti za razliku od zena ciji su partneri obrezani. Studije su radjene na velikim uzorcima (muslimanske zemlje vs. hriscanske, kontrolna grupa monahinje). Analizama se doslo do zakljucka da se radi o mikroorganizmima smegme koja postoji i sa najboljim vodjenjem higijene. Kancerogena svojstva (za grlic materice kod zena) se pripisuju virusima koji zive u smegmi.
Sperma je sterilna sve dok ne dodje u kontakt sa bakterijama mokracne cevi (pri izlasku)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 06, 2007 7:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 24, 2006 5:41 pm
Postovi: 84
drbgd je napisao:
Sperma nema kancerogene materije.
Procitali ste najverovatnije rezultate studije o karcinomu grlica materice. Utvrdjeno je da zene ciji su partneri neobrezani cesce oboljevaju od ove bolesti za razliku od zena ciji su partneri obrezani. Studije su radjene na velikim uzorcima (muslimanske zemlje vs. hriscanske, kontrolna grupa monahinje). Analizama se doslo do zakljucka da se radi o mikroorganizmima smegme koja postoji i sa najboljim vodjenjem higijene. Kancerogena svojstva (za grlic materice kod zena) se pripisuju virusima koji zive u smegmi.
Sperma je sterilna sve dok ne dodje u kontakt sa bakterijama mokracne cevi (pri izlasku)


sta to sada znaci? je li stetno onda da koristim ovu tehniku sprecavanja ejekulacije? mislim s obzirom na to da zaustavim spermu negdje u svom vlastitom mokracovodu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 07, 2007 8:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jun 24, 2006 3:28 pm
Postovi: 176
Lokacija: Planet EARTH
nije štetno, i ne ostaje sperma u mokraćovodu! zato ne brini ništa!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: