Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Sub Avg 06, 2011 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2004 9:14 pm
Postovi: 15
Lokacija: vojvodina
Nisam resio problem skroz. U pocetku sam imao crvenilo sa leve strane na koje se pojavljivalo belo (kandida). Na svoju ruku sam koristio NIDOFLOR (Antibiotik) koji moze da se kupi u Rumuniji, a i dalje ga koristim. Mazem se sa time nedelju dana, 2 puta dnevno. To se sve smiri, i kada se ponovo pojavi belo ponovo se mazem. Sada mi se vise sa leve strane ne pojavljuje belo ali je ostalo crvenilo gde osecam peckanje posle «one radnje». Sada mi se pojavljuje belo sa gornje strane glansa i onda ponovo koristim pomenutu kremu i tako u krug. Kada se povuce belo ostaje crvenilo. I tako nekoliko godina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Uto Jan 24, 2012 12:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 24, 2012 12:40 am
Postovi: 1
Ljudi da li ima jos ovde aktivnih,sa ovim problemima,imam crvenilo i neke sitne tackice,vecinom su crvene,a neki put i pobele,povuce se pa se vrati,mazao sam samo sa pavlovicevom kremom,i onda je lakse...Je`l moze pomoc neka???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Pet Feb 17, 2012 8:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 17, 2012 8:12 pm
Postovi: 1
Ja nemam crvenilo na glavicu, ali imam svrab na kozici penisa i suva mi je koza. Mazao sam prosli put Nistatin ali nije pomoglo, a povuklo se posle obilne upotrebe Canestena. Sada imam utisak da namazem mesto svraba, ono se posle 2 dana premesti na neko drugo (naravno na kozici) i tako u krug. Pogotovo sto prestane da me svrbi, pa posle spavanja na stomaku, verovatno od iritiranja i pomeranja mi se ponovo javi. Ne znam sta bi moglo da bude... Cekam da se smiri situacija sa vremenom pa da odem kod doktora. Ima li neko neki savet do tad?
:-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Ned Feb 19, 2012 2:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 02, 2011 8:49 pm
Postovi: 48
da odete kod lekara sada. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Ned Feb 26, 2012 7:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 26, 2012 12:48 pm
Postovi: 4
isto brate..svrab srvenilo pa opet jovo nanovo...aaa upm


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Uto Apr 24, 2012 4:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 24, 2012 4:31 pm
Postovi: 1
Vec duze vreme mi je suva kozica na penisu,onako smezurana...ceo glavic mi je crven...doktori su mi prepisivali daktanol,sinoderm,triderm ali se uvek vratilo to crvenilo i uvek mi se opet osusi kozica....imao sam i strasne svrabove...ako neko zna da mi preporuci neku kremu ili kako to da resim bio bih mu zahvalan... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Čet Apr 26, 2012 10:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Izbacite cigarete, izbacite secer iz ishrane, pijte 2litre vode dnevno, nosite pamucni ves i perite ga odbojemo od svog ostalog vesa, koristite kvalitetan prasak za pranje vesa i nemojte koristiti omeksivace, perite se mlakom vodom i sapunom neutralne Ph, nikakvi gelovi i spuzve za kupanje.

Kreme koristite kada dodje do pojave svraba!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Čet Maj 17, 2012 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 17, 2012 1:24 am
Postovi: 1
Čitam postove ovde i nikako da pronađem slično mom problemu.
Stavljam ovaj post u "Polne bolesti" jer nažalost imam osećaj da je to neka.

Na glansu imam na gornjoj površini crvene fleke. Nema plikova niti krasti. Na korenu glansa se ponekad u malim količinama skupi neka tvar koja liči na sloj gustog iscedka providno i nema toga mnogo. Nema mirisa.
Brine me što mi se ponekad, u nepravilnim vremenskim razmacima, kad se crvenilo posebno proširi, dešava da mi se iz kože glansa izbijaju sitne kapi krvi. Ne mnogo ali krv jednostavno krene na nekoliko mesta iz finih malih otvora, ako samo malo stisnem glans ili pokušam da obrišem te tačkice krvi, onda krene malo jače. Kod tuširanja obavezno.
Ličnu higijenu održavam veoma pažljivo ali mi je u takvim periodima veš uvek krvav, više ili manje. Dok "napad" ne prođe.
Ne nosim neke "tange" već udobne široke bokserice.

Postoje periodi kad se to malo smiri, nema krvarenja ali se opet pojavi, recimo mesečno jednom. Ali, cele godine je stanje u "stanju pripravnosti", više ili manne crvenila je uvek tu, mada ne krvari uvek.

Ništa me ne svrbi, mada ponekad na početku mokrenja, osetim blago peckanje na izlazu penisa.
Nigde na drugim delovima penisa ili generalno na genitalijama nema nikakvih promena, samo na glansu isključivo.

Zbog jednog nesrećnog lečenja moje supruge, nemožemo više imati seksualne odnose i tako već preko 5 godina. Tada sam i ja odlučio da nemam seksualne odnose sa nijednom drugom ženom i tako prisilno apstiniram jer volim svoju suprugu. Dakle bilo šta da je, nisam to dobio seksualnim putem a traje evo već godinu dana.
Prirodom posla, često putujem i noćim po hotelima u zemlji i inostranstvu, pa mi na pamet pada jedino da u nekom hotelu, posteljina ili peškiri ili WC nisu bili dezinfikovani i dovoljno čisti.

Vidim da se to ponavlja u nepravilnim intervalima, kao da ima veze sa lekovima.
Imao sam infarkt i pijem već 8 godina kardiopirin, sortis i dilatrend. Možda je tu problem.
Također, čini mi se kad pijem one vitaminske šumeće tablete da se tu negde u tim periodima pojavi "napad", ili ako koristim kapsule belog luka možda...
Ne mogu da nađem vezu i lociram i povežem periode jačeg izražavanja ovog problema.

Možda neko ima sličan problem, brine me to povremeno izbijanje stinih kapi krvi, kao da mi se istanjila koža glansa ili kao da je veliki pritisak unutar glansa a ne radi se o erekciji.
Nemam drugih problema niti bolesti, normalno funkcionišem a ovo me izluđuje.
Nikakod a se nakanim da odem kod lekara a ne znam ni d ali kod dermatologa ili urologa.
Supruzi ništa ne govorim jer nisam siguran da će mi poverovati da nemam posla sa drugim ženama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: crvenilo na penisu
PostPoslato: Čet Dec 26, 2013 10:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 05, 2004 9:14 pm
Postovi: 15
Lokacija: vojvodina
I dalje nisam resio problem. Jedina je razlika u tome sto fleke vise nisu crvene vec braon. I dalje se na njima pojavljuje kandida koju suzbijem sa Nidoflorom. Ono sto me zabrinjava je to sto se u velicini fleke pojavilo ulegnuce. Ispod je nivoa ostalog tkiva. I oseca se pod prstom da je rupa.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: