Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol u testisima
PostPoslato: Ned Nov 03, 2013 7:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 14, 2013 6:33 pm
Postovi: 53
Vec duze vreme imam povremeni bol u testisima, nemam bolove pri mokrenju, ejakulaciji, erekciji itd, samo u testisima i donji deo ledja (krsta). Nema nikakvih oteknuca, nicega, barem ja ne primecujem.. Jel moguce da mi je neka bakterija usla u testise ili nesto slicno? Imam li razloga za brigu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol u testisima
PostPoslato: Pon Nov 11, 2013 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 28, 2013 2:16 pm
Postovi: 9
Moze biti orhitis ili epididimitis ali ako ti daju antibiotik to ce biti bez veze i samo ce ti pomerecati imunitet. Trebas ici prvo kod lekara da nije nesto drugo, ali ako je epididimitis zaista te savetujem da ne pijes antiobitike ukoliko ti daju neke.
Ja sam izlecio epididimitis na sledeci nacin: kuvas mleko, onda stavljas sok od jednog limuma unutra pa se mleko odvaja na vodu u tvrdi deo, skupljas tvrdi deo, cekas da se ohladi, onda ga stavljas u gazu, savijas, stavljas gazu na testis pa pritisnes sa gacama i tako spavas. I to radis nekoliko noci pa za nedelju dana trebalo bi da prodje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol u testisima
PostPoslato: Sre Nov 13, 2013 6:29 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 14, 2013 6:33 pm
Postovi: 53
Pa gledajuci simtome, ne znam bas da li je to, jer tamo pise da je prisutan bol pri mokrenju, ejakulaciji, erekciji, cak i bol prilikom veelike nuzde, a ja od toga nemam nista, cak nisam primetio ni da su mi oteceni testisi, samo me bole povremeno, i to je tup bol.. A ne znam bas da idem kod lekara za to, ne znam koliko bi mi on pomogao pretpostavljam da je neki ozbiljan problem, da bi imao ozbiljnije simtome..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol u testisima
PostPoslato: Čet Nov 21, 2013 2:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 20, 2013 9:02 pm
Postovi: 22
Ja sam imao isti problem. Tup bol u testisima trajao mi je svakodnevno 10tak dana. Dobio sam uput za urologa ali tamo su mi zakazali pregled za 2 meseca. Za to vreme bol je prestao i ja sam zaboravio na pregled.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: