Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Zut jezik, bol u zelucu.
PostPoslato: Ned Apr 14, 2013 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 14, 2013 6:58 pm
Postovi: 1
Pre svega dobar dan svima.
Ovako, imam 23 godine, pre mesec dana sam osetio neku vrstu otezanog disanja,koja je trajala par dana, i jedan dan je krenula da mi se vraca kiselina iz zeludca ili sta vec, uglavnom povratio sam jako malo tecnosti, i poplasio sam se i pravac kod lekara, tamo su prvo pomislili da se radi o alergiji i dali mi da pijem presing,spalmotil,cefaleksin i dobio sam inekciju neku (ne znam tacno koju), posto sam popio kutiju ipo antibiotika i ne znam koliko presinga i spalmotila a tegobe nisu prestale, vratio sam se kod lekara koji me uputio na ORL, tamo su mi rekli da uradim bris guse i nosa, analizu krvi, alergo test,pregled kod pumologa, sve sam to zavrsio, rezultati krvi dobri - sve uredu, bris isto tako,alergo test negativan, pumolog nista nije cuo na slusalice, sada treba da se vratim na ORL sa ovim nalazima, u medju vremenu otezano disanje je prestalo ali se javio zut jezik, koji je u pocetku mogao da se opere, dok sada ne moze, skida se zutilo ali ne u potpunosti, usta su mi suva cesto i osecam zedj i u poslednjih par dana javlja mi se bol u zeludcu i osecam nervozu u zeludcu, moram da naglasim da se sve ovo vreme veoma brinem i nerviram, cak mi je doktorica htela prepisati sedative da pijem ujutru ili da idem kod psihologa jer misle da je sve na nervnoj bazi, jer se bas jako plasim a oni me ubedjuju da nije nista. Takodje u poslednjih nedelju dana osecam veoma blag bol u ledjima, pri vrhu uz kicmu, retko se desi da me nesto kao probode i jedino tada na sekund jace zaboli. Da li neko moze da me uputi sta dalje da radim ili da mi kaze sta bi to eventualno moglo biti? I da li imam ovoliko razloga za strah, ne mogu nista da radim kako treba od ovoh straha i brige, ceo dan razmisljam o svemu ovome, ne mogu ni da spavam kao covek.
Unapred hvala!

Zaboravio sam da napomenem da sam ranije bio na dijeti i skinuo ~ 10 kg, tako sto' sam slabo jeo, posle toga sam poceo da treniram i drasticno promenio ishranu, jeo sam na svaka 3h po nekom programu ishrane, tipa : ujutru ovsene pahuljice, pa posle 3h belo meso sa pirincem, pa posle b.meso sa krompirom i kasnije jos jedan obrok, belo meso i testenine, uglavnom je tako izgledala trpeza svaki dan, od kada sam osetio tegobe prestao sam ovako da jedem i da treniram.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zut jezik, bol u zelucu.
PostPoslato: Pon Apr 15, 2013 3:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Прво промени лекаре. Они који ти дају антибиотик (Цефалексин) због наводне алергије немају много везе са мозгом.

Друго, немој толико да једеш белога меса јер ћеш се отровати. Чиме све хране данашње пилиће, чудо је да си још жив.

Треће, провери јетру. Можда си се стварно отровао. Онда жучну кесу, гуштерачу.

Четврто, можда си дехидрирао па су ти уста сува. Пиј чајеве и чисту воду. Сокове и сличне напитке заборави.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zut jezik, bol u zelucu.
PostPoslato: Pon Apr 15, 2013 4:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@narrah,
prihvati predlog, i razgovaraj sa psihologom

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 218 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: