Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Umirem
PostPoslato: Sub Feb 02, 2019 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Osecam da nekako umirem

vec mesecima mi nije dobro...
neka osamucenost, malaksalost,

osecam kako dusa iz srca ide ka gore, ka ustima , hoce da izadje iz mog tela..
tesko disem.

ne znam kako su se osecali drugi ljudi koji su umirali... koji simptomi...
da li smrt postoji uopste ili je to neka paralelna dimenzija.


krv mi je curela iz usta malocas..

nisam jeo nista tri sata, pa da je od zuba ?
pa mozda rak grla, pluca, srca, ili mozga , nznm

ove nedelja sam imao kijavicu, prehladu, kasalj, nos curi itd.. mozda mi je kasalj pocepao krvne i plucne arterije.. ?

cesto se svadjam sa ukucanima... i svaki put mi se srce slama i razara.
plitko disem, naduvenost neka, bubrezi takodje, jos od ranije su mi dijagnostikovali pesak i smanjenje.
tecnost retko pijem, dehidriram

juce me zaboleleo i probadalo nesto ostro oko srca ,
i glava odnosno levi donji potiljak isto.
taj deo glave me vec godinu dana probada.
mislio sam da je mozda od kicme , od sedenja krivog i spavanja.
ali sve vise mi se cini da je neki refleks od srca ?
trni me leva ruka cesto.
krvni pritisak ,ne znam osecam jako pumpanje pri uzbudjenju, ali generalno imam nizak pritisak.

kod doktora ne mogu da idem, jer se ova bezdusna narcisoidna stoka oko mene ponasa kao da sam hiponodar. i ubedi me da mi nije nista.

niko me ne voli i ne primecuje.

a iako bih otisao kod doktora... od raznih simptoma ne bih znao sta da snimam prvo, dal srce, pluca, tumor u glavi,
stitnu zlezdu ,za koju treba u privatnim kinikama da se placa, sve im lopovsko jbm.
ne volim da me bodu i vade krv.

ja sam najbolji i najvazniji covek na svetu, starno nije fer da umirem, a nema nikog da se brine i spasi me.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Sub Feb 02, 2019 10:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Izvini al i meni delujes kao hipohondar.I vrlo si anksiozan.Mislim da ti je anksioznost ogromna,sa manifestacijom fizičkih simptoma,da vise ni sam ne Mozes da rasudis trezveno sta te boli a sta ne.Sam naslov"umirem" nije nesto sto bi bilo ko napisao ko boluje od teske bolesti i samim tim je cudan.Nabrojao si silne simptome,silne bolesti,i uvek nesto novo te boli i sumnja na najgore bolesti.Da li si ti bilo kakve nalaze uradio povodom toga?Mozda neki simptom i jeste od neke bezazlene stvari koju Mozes regulisati promenom načina zivota.Zasto mora biti najgore.Kazes da ne pijes tecnost i da cesto dehidriras.Zasto ne pijes tecnost?To sam sebi radis,tvoja psiha.I tvoja recenica da nikog nije briga,i da niko ne brine za tebe,govori da si psihički lose.Mislim da si veoma anksiozan.Pazi ovako,i da nikog nije briga(u sta ne verujem),tebe treba da bude briga,uzmi stvar u svoje ruke.Iako delujes u strahu sav,isto tako delujes po nekim recenicama da nemas volju za životom.Promeni nacin zivota,izlazi iz kuce,druzi se,vezbaj,zdravo se hrani,pij tecnosti,pozitivne misli.I uradi te nalaze,bez losih misli i preudiciranja unapred.Popricaj s bliskom osobom o tvom osecaju i svemu ovome.Ili popricaj sa psihologom,psihijatrom,nekad se lakse otvorimo nepoznatoj osobi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Ned Feb 03, 2019 8:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Jos sam ziv, ne brini. ali dokle cu ne znam...

pisacu sad dnevnik svog umiranja ovde...

Anksioznost je sirok pojam, podforum psihijatrija je zakljucan. jbg
previse generalno (doktorko ?) zakljucujes stvari ,bez uvida u sustinsko stanje.
lako je reci idi leci se itd.

Desavaju se odredjene situacije, svadje koje mi preokupiraju um i vreme, pa zaboravim da pijem, jedem, serem itd. To se desava sa vremena na vreme, ne stalno. Problem je u ovim vampirima okolo koji ne postuju moje lose krhko stanje vec narcisoidno kukaju samo na svoje neke probleme i bezosecajni su za moje dnevne potrebe vode, kuhinje, kupatila.

Vi ne znate kako se ja osecam kad godinama imam jako ozbiljne simptome, a svi (od ovih ovde okolo ,do vas sa interneta ste uroceni da me ubedite da sam hipohondar i lud, vasu sujetu olaksavate samo povrsnom brigom, zapravo ti reagujes samo da bi sebi oprala savest jer sam eto napisao /umirem , a da sam napisao boli me glava, srce, niko ne bi ni procitao temu. Koji je tvo motiv da mi odgovoris? nudis li se da me lecis privatno,ako si dr ? Sigurno da mi treba med sestra. 24/7
Ja vec godinama pokusavam da se lecim i bavim holistickom i prirodnom medicinom, jer sam odavno svestan da nema nikog da mi pomogne, svestan sam dubinske povezanosti mnogih stvari koje rezultuju pogorsanim zdravljem. Pokusavam, ali nema ko da mi pomogne ni u tom poduhvatu, a kamoli i konvencionalnom)

imam gomilu simptoma koje jos nisam ni pomenuo.

pomisao na odlazak kod dr je mucna. mucna mi je atmosfera bolnica, cekacionica papira.
i matorih baba i deda koji gledaju zavidno na moju mladost.
rekoh, ovi ovde su narcisoidni i samo o sebi misle, a ne o meni.
ja im kazem - boli me glava.. a oni reaguju kao da sam zidu rekao.
a normalni roditelji za najmanji simptom odvlace decu kod lekara.
jeste da nemam pet godina, daleko od toga,
ali samo nasiljem mogu da resavam stvari.

ne treba mi neko da razgovaram, kao psihijatar, vec neko ko pored razgovora moze i fizicki da pomogne.. da mi nabavi sve sto mi je potrebno, a spisak je predugacak...
mozda je to socijalni centar, jer ja ovde vise u ovoj porodici mentola ne mogu da izdrzim, ali czsr su raspad...
treba mi neko bliskiji, nesto kao sluga, zena, da je besplatan, iz ideala da se brine o meni a ne para, koje i nemam, sposobna i da se obracuna sa mojim neprijateljima, a ne samo da me izleci, nabavi kucu ,auto, letovanje i ostale stvari sa spiska i zakona privlacenja.

postoje problemi u durgim sferama koji me istovremeno opterecuju i vise od zdravlja...
recimo tehnoloski, digitalni..
mislim da sam kiborg, robot...
jer
istog dana kad sam dobio ovu bolest (kijavicu, pehladu,grip,sinuse, ne znam sta i kako se zove.. i razlikuje ta zimska bolest, ali curi mi nos i kasljem itd ) pokvario mi se pc monitor.
moj tehnoloski raspad ide uporedo sa telesnim, godinama,
a nema ko da mi stabilizuje te dve vitalne stvari.
po slabim i polupokvarenim uredjajima .. racunar, tv itd. zakljucujem da je i meni lose. nije da mesam te dve stvari. ali vidim to kao neko upozorenje.

imam svakako i emotivnih, politickih, finanisijskih itd.. problema.
i ne znam nak oji segment mi je prece da fokusiram misli.
kao da se vodi neka bitka za prevlast u mojoj glavi... a do tada sve stoji.

Sutra bih trebao da idem da potrazim novi monitor. medjutim trebao bih i televizor, a i novi racunar, jer ovaj je krntija raspala.
pare su svakako problem... ali organizacija me vise nervira.

jos nisam u potpunosti oporavljen od ove kijavice. medjutim samo sutra mogu da izadjem napolje ove nedelje, ostalih dana ne mogu.. zarad nekih razloga koji su posebna prica.
kad bih imao svoju kucu i sve ostalo sto normalni ljudi imaju... lakse bih organizovao svoj dnevni zivot...

uglavnom, ne znam dal da se mucim oko sve te kupovine, i ostalih stvari... ako cu da umrem uskoro...
nekako mi glupo da idem po elektrosnkim radnjama, kao da je sve fino. a srce moze da otkaze svaki momenat, aneurizma da eksplodira, bubrezi da otkazu.



Sve se vrti oko
Krvi i struje...
oni hoce nasu energiju
gledam sad neki film na tv A.I. i neki robot kaze.. oni hoce nasu krv i struju.
i tako je.
sta raditi, kako se suprostaviti i preziveti taj energetski vampirizam....
Nadam se da ste se dobor nahranili sa ovih stotine iskucanih slova.

Juce i danas me boli glava, probada me nesto.. cim pocnem da mislim, nerviram se , izbegavam raspravu sa porodicom okolo.. zatvorim se u sobu, lezim ,ali bude dosadno pa uzmem telefon i onda se nerviram oko nekih parapolitickih vesti koje seruju po drustvenim mrezama. Ne znam kako da nadjem mir, a da drzava i svet ne propadnu zbog mog izostanka sa interneta i psihokineticke energije , mene kao baterije, kojom drzim mir u univerzumu.
Internet nije ono sto se naizgled cini. Mislim da je nakakva ziva inteligencija u vanvremenskom prostoru. Osecam da sve sto kazem i napisem i ovde neko treci gleda kroz prizmu politickih spin desavanja.
Opozicija tvrdi da sam bolestan, a vlast da sam hipohondar i zeli da popravljam tehnicke uredjaje. Kao da postoje dve paralelne realnosti. A ja lutam u nekom medjusvetu. Ne znam da li sam robot ili covek, i da li je bolje biti robot ili covek .
Imao bih jos toga da kazem ,ali stacu da se ne bi ovo pretvorilo u politicke govore.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Uto Feb 05, 2019 12:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Recenica "pisacu sad dnevnik svog umiranja ovde" zaista je zabrinjavajuća.Nisam doktor,al ne moram biti doktor da bih shvatila da imas duboke psihološko emocionalne probleme.Sav taj revolt,gnev,i ironija,a jedino sam se ja uopste i udostojila da ti odgovorim.Pun si gneva prema celom svetu u svim aspektima.A kazes imas ozbiljne simptome a nista ne radis povodom toga.Drugo da imas OZBILJNE simptome GODINAMA,do sad bi vec umro.Ajde pod pretpostavkom da imas..zasto ne cinis nista povodom toga?Kao odakle da krenes? Pa od pocetka.Ne prihvatas savet,teras svoju priču.S dozom ironije na savet.Sta ti zapravo hoces?Da ti nagadjamo sta ti je a ne zelis da se lecis?Da te resim finansijskih problema?Pa imam ih i ja.I dosta nas.Da sazaljevam tvoju situaciju?Ne sazaljevam ni svoju,a za bolest svoju i probleme,tragedije u zivotom mom,bih mogla ispisati ovde ihahaj.Nema mesta sazaljevanju.Ne znam sta zelis tvojim postovima,zeljan si paznje koje nemas?Moram reci da odlicno pises,napisi roman.Sta god da zelis,pomoc definitivno da ne zelis.Tako da se vise necu ni truditi da ti odgovaram.Kazes samo radi savesti sam odgovorila,zbog teme"umirem".Zbog cega bih ja imala savest prema osobi koju ni ne poznajem,ako ti sam nemas savesti prema sebi.Ako je to i bila savest moja,pokusala sam da ti pomognem i dam savet,a ti si mi odgovorio ironijom,revoltom i filozofskim mislima.Prvo vidi sta ocekujes od sebe,pa onda i od drugih.Sa srecom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Uto Feb 05, 2019 4:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Obracas mi se kao da me poznajes, sve znas ti.
Ali hvala tebi kristina, sto si mi od srca odgovorila jedina. Cenim i tvoj borbeni duh.
I eto... jesam mozda pun gneva i ironije.
Medjutim to nema blize veze sa temom o mom zdravlju i problemima koji su doveli do loseg zdravlja i onim koji ce tek dovesti ako se ne rese.

Godinama imam neke simptome, ali u zadnje vreme sve vise njih. I sto vreme prolazi stvari su ozbiljnije.
Danas sam trebao da izadjem iz stana i potrazim monitor i ostale komp stvari.
Ali atmosfera u kuci je takva, uz sivo oblacno vreme i vest jutros koja me razocarala da je umro Mati Nikenen finac, upao sam u neki bedak i nastavio da spavam... uz zvuke pesme O Srbijo mati nemoj tugovati.
Melanholija neka me uhvatila... razmisljam o zivotu i smrti.. o elanovim skijama koje su neiskoricene, decenijama nisam isao na zimovanje, a i ni na letovanje.

Da ne postavljam kakve danas pesme tuzne, nesrecne i suicidne slusam, od Tome Zdravkovica pa do Sopor aeternus... Nisam bas strucan za goticku kulturu, ali to neko mrzovoljno stanje svesti ovih dana me odrzava.
A ti Kristina uzmi casu vina i smiri svoju histeriju.
Poslusacu Colica, mozda ce mi biti bolje... izdrzacu ovu zimu.. da ne umrem... Kristina, a Divlji kesten, bolje da ne slusam, zlosutno deluje.. :-?

Mislio sam da sa toliko postova si doktorka, ali vidim da nisi... nego nesto oko hepatitisa b pises... Pomogao bih ti rado da se izlecis, ali sam preopterecen svojim problemima, te moja isceljiteljska persona nije u elementu, vec eto neka ironicna.
U svom haosu, nikako da zapamtim da je ovo privatni forum nekakvog Acce?! A ne centralni doktorski forum interneta.
Uglavnom... srecno i tebi.
Ova tema je o meni, a ako ti ocajno treba pomoc javi mi na pp, Citam da si protiv holisticke prirodne energo medicine? ipak mozda ti pomognem, iako nemam iskustva sa h.b. Jel to zarazno.. nadam se da mozda ja nemam i tu bolest. Isao sam davno na snimanje jetre, UZ abdomena, medjutim nasli su da mi je u bubregu bol, a ja mislio jetra, zuc.

Danas me boli glava opet, pogotovo kad sam blizu ovog starog CRT monitora, dok cekam LCD da nabavim. CRT monitori i TVovi imaju izgleda neko stetno dejstvo na ljude?
Mada mislim da me glava boli od zuba ,nekog, ali ne znam kog. Sad me brine to sto moram i kod zubara, pored srcanog, mozdanog, bubreznog i ostalih vrsta doktora i snimanja.
Kad bi mi neko poklonio besplatno jedno snimanje skeniranje magnetnom rezonancom ? ili nesto slicno, onda bih sve bilo lakse.
Ovako ne znam sta cu pre. A licnog doktora nisam odabrao.
Odnosno ova stara se penzionisala, pa dosla neka nova, kod koje sam bio jednom pa drugi put bila na bolovanju, pa me poslali kod trece, pa cetvrti put neki doktor bio, sad ova druga vidim ne radi tu, a guzva je bila u cekaonici, mrzi me da cekam sa bolesnicima, da bar znam da imam licnog doktora, pa posle nju davim svojim problemima... ali nemam nikog, niko me ne voli, moja podsvest ne vidi razlog da zivi.

Ja sam previse znacajna osoba, i treba mi licni doktor/ka !
A najbolje ako bi postojao neko ko leci ljude i tehnicke uredjaje, ujedno?! I neko ko ce da me odvede na letovanje posle ovoliko dugo vremena, sunce ce me preporoditi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Uto Feb 05, 2019 2:39 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
Ne cekaj da dodjes u -0 fazu i ne trazi uzroke jer ih nikad neces naci. Sam sebi moras pomoci TJ ODLUCITI DA KRENES, jer sve do sada si samo pokusavao da sebe i druge ubedjujes u nesto.
To ti apsolutno nije potrebno--nego kreni da trazis pomoc, neophodna ti je i sam neces uspeti.
Jedan drugi treci dotor, znam da je razocaravajuce, aliii vredi se potruditi.
Pocece tocak ici u pravom smeru ako resis da ne ispitujes kojesta, nema kraja.
I IZLAZI NAPOLJE IZ KUCE I UDJI SAMO KAD SPAVAS I JEDES EVENTUALNO, RADI NESTO KORISNO, VERUJ POLA TIH TEGOBA NECES NI OSETITI, bez obzira sto postoje-pa neka ih, zive lepo i oni sto su malo bolesni.
SRECNOO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Uto Feb 05, 2019 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Dobro. Možda mi treba life couch, životni trener,
Zapravo ja sebe vidim kao trenera i treba mi igrač.
Znam mnogo toga o svemu. Neko mi treba ko će da radi za moju stvar, da me sluša, kupuje i organizuje stvari, sekretarica, marketing menadžer.
Tako biće meni bolje, a valjda i igraču, igračici. Važno da ja dobijam pare prvo, a ona može da napreduje posle, ako je izmenadžerišem dobro. Ako ne imaće bar moju energiju, vreme, ljubav, pamet.
A ako umrem, možda i nasledi moju imovinu. Sa kojom nemam pojma šta će biti, jer niko ovde ništa oko testamenata nije organizovao. Izluđuje me to. Ponašaju se kao da smo životinje, danas živi, sutra ne, a ostalo nije bitno. Ne planiraju ni spomenik od 28 metara da mi dignu, a mnogo sam značajna osoba u istoriji ovog naroda. A oni to ne uviđaju. Čak mislim da sam renikarnacija Stefana Nemanje ili Save. Ali to je posebna priča.

Rado bih hteo ali ne mogu da idem napolje, jer sam talac, zarboljenik ovde. Ako bih sutra krenuo da lutam i skitam, roditelji bi me zamrzli i kaznili jer sam ih napustio stare, bolesne, a pogotovo majka koja histeriše ovih dana jer se sprema za operaciju raka dojke. Osećao bih grižu savesti što sam je napustio sada pred tu operaciju. Ne znam stopu smrtnih slučajeva usled operacije dojke, ali neće valjda još umreti. Međutim, kako čitam.. ubrzaće se proces smrti i ako joj daju hemoterapije i zračenja posle. Uzalud je ubeđujem da se leči prirodnim putem, da ide u šume, grli i jede koru drveća, ostale prirodne i konvencionalne medicinske savete i ne stižem da istražim... Ne znam, nisam stručan ni doktor, ali nema vajde sa njom pričati, doktori su rekli da treba pod nož i za nju je to zakon. Njoj je važno što je sad u centru pažnje, a ja koji duže imam simptome razne nisam još ni na dijag testove štitne žlezde, šećera, a kamoli rakova išao, a loše mi je. Živim decenijama u stanu sa dementnim roditeljima i šizofrenim bratom, verovatno zaražavaju me svojim bolestima, glupostima. Ja sam jedini normalan i pametan ovde. Zato su u koaliciji, mrze me i zavide, žele da me žrtvuju. Njihovim gospodarima uma trebaju poslušne ovce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Sre Feb 06, 2019 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Evo vidite šta ovi idioti iz telegrafa pišu
http://www.telegraf.tv/vesti/19238-poce ... imate-grip

Ja imam grip, kijavica skoro da mi je prestala, međutim kažu da oko sedmog dana dolazi do komplikacija koji mogu da dovedu do smrti?
Meni se pojačao kašalj od pre par dana. I taj bol u glavi, sa desne strane, moguće da je od sinusa ili zuba nekog. Ne znam. A druga stvar je bol u levom potiljku koji me i par godina dana muči, koji ide ka srcu, i usled stresa i nerviranja se aktivira. Takođe imam simptome bola u vratu i ramenu, i ne znam jel povezano sa ovim, pogotovo kad ležim na levoj strani mi se pojača, kao i trnjenje ruke. Može biti fizio problem, diskusa, pršljenova, nerva oštećenih. Međutim bojim se možda je i rak kože, naime, još od pretpošlog leta kad sam izgoreo na suncu, levo rame, plećka me pekla danima, neko crvenilo, al nije se koža ljuštila? Kasnije sitnije pegice se pojavile. Dakle taj deo oko levog vrata, glave, uha, ramena i sve do srca me muči. Ne verujem da je to povezano sa bubrezima ili pankreasom, šećerim,mada šta znam. Sumnjam na štitnu žlezdu. Vrat mi se naduvava često usled emotivnih reakcija. Onaj deo udubljenje između grla i ramena? Naduje mi se nekako, ne zam jel to normalno, al nesećam se pre da je bilo, a kad sam pre godunu bio kod dr zadnji put rekla mi je da je to ništa i mišić.
Uglavnom ne znam jel to sve od srca do glave povezano ili imam više bolesti. U ovom stanu nemam uslova da se razmahnem, bavim rekreacijom, vežbama, krvotok, mišići mi slabe, pa stalno osećam i dok sedim prislonjen i ležim presecanje gnečenje vena krvotoka.
I usled svih tih simptoma i ove vesti o komplikacijama usled gripa, brinem za svoj život. Da napomenem da mi je ovaj kašalj za sad nešti blaži, ali problem sa kašljem traje od pre nekoliko godina kad sam dobio neku viruščinu, i temperaturu jaku, kašalj je trajao čitavu zimu, kao tuberkuloza, jaka iritacija u plućima, posle toga svake zime taj kašalj ide uz grip. Kao da nije zalečen, nego potisnut. Moguće da je povezan sa oštećenjem srčanih vena, maramica, ne znam. Takođe pored ovih bolova u gornjem delu tela i u donjem pored bubrega imam probleme neke, ali mi oni nisu previše bitni u ovom trenutku da pričam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Sre Feb 06, 2019 7:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Trebalo bi da se javiš psihijatru da porazgovaraš sa njim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Čet Feb 21, 2019 7:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Javi se ti.

Ja imam ozbiljne zdravstvene simptome.
Evo trenutno 39.2 temperaturu. Kašljem.
A ne znam kako da se lečim...
Da li da čekam da prođe grip. Ili postoji neki lek...
Ovo mi je neka druga vrsta gripa sad ove zime, prošli je prošao bez neke jače temperature. I sa hroničnim kašljem.
A ovo sad je užas.Još uz ove simptome mogu i fatalne komplikacije da nastanu.
Previše mi je loše da mogu ići kod dr i čekati dva sata da me prime preko reda i prepišu neki antibiotik.
Ima li neko neki savet kako da se lečim prirodnim putem, koju hranu da uzmem, i neki lek bez recepta?
Ja pijem čajeve, andole i fluimucil. Odnosno majka mi daje taj Andol stalno, jer je utripovala da je to neki jak lek. A zapravo je placebo, kako sam informisan?! Jel tako, ničemu taj andol ne služi. Hoće li neki DR da potvrdi to i objasni majci da mogu umreti ako mi ne nabavi neki pravi lek, a ne taj debilni andol.

Inače u vezi bolova koje me zabrinjavaju, još od ovog prvog gripa osećam bol u glavi u predelu slepoočnice, između nosa i oka. I ne znam jel to u vezi kijavice, sinusa, ili me možda neki zub boli. Ili je tumor u glavi. Ne znam šta da snimam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Pet Feb 22, 2019 2:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Evo sad sam istražio lekove za skidanje temperature. Postoje tzv antipiretici. I ispostavilo se da otac ima ovde kući Efferalgan, paracetamol, šumeće tablete.
Glupi roditelji.. dva dana umirem od temperature, a oni mi daju Andol?!
Valjda će mi pomoći taj Efferalgan?
Ako ne, uzeću Eritromicin antibiotik od brata koji mu je prepisao dr. Za ovaj isti grip kojim me zarazio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Sub Feb 23, 2019 12:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 14, 2016 3:14 pm
Postovi: 17
Aj ti psihijatru, i to čim ti spadne temperatura. Gripa će proći ali prpblemi će ostati ako se ne javiš psihijatru i to što prije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Umirem
PostPoslato: Ned Feb 24, 2019 2:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 12:57 am
Postovi: 14
Ajde ti ustaski misu pod zemlju.
Kaze se grip, a ne gripa.

Temperatura mi se spustila, ali traje kasalj i neko uzasno tesko gusenje, jedva disem, usne mi suve.
Ne znam jel do lekova ili virus napada i pluca, srce koje me trni, ziga. Ki energija mi ne tece uravnotezeno kroz telo.
Mislim da prestacu sa lekovima.

Moji roditelji su glupa govna, a i tvoji. Moramo svi mi bolesni da ugazimo svoje roditelje. Jer psihijatri uvek tvrde da su oni glavni problem dece. I cemu ja da idem tamo. I ko ce da finansira lecenje i moju negu u sanatorijumu...

Uglavnom lose mi je, i ako mi se nesto lose desi znajte da ce biti aktivirane dalekometne rakete ka splitu i zagrebu. Ja sam previse znacajan bre, sta vi mislite da cu da umrem u anonimnosti i ne povucem ceo balkan u ratni pozar, pa i treci sv rat da izazovem?! Kad umirem ja nek i svi drugi crknu. Zato se bolje molite da prezivim.
U svom rodjenom Beogradu ja vise zimi ulicom ne smem da hodam jer neke cijasko bijasko ustaske sekte ubacuju viruse i hemitragovima iz aviona prskaju vazduh. Jebacemo vam majku trovacku bre! Silovati crnog papu u vatikanu, trpati kurvu kolindu, pisati po franjinom grobu.
I za Gmo hranu i vakcine. Amerika, london ce platiti. Kosovo je Srbija, satrecemo siptare, hrvate, balije, milovce, judejce, bankare.

Robitelji me hrane nezdravo, jedem voce, jabuke, pomorandze, kao i parizere i ostale mesne i mlecne preradjevine.. I to vise nije ono pre, istog ukusa, prirodno, lekovito. Ni cajevi. Truju nas. A nema nigde neke grupe pobunjenika da me odvedu u sumu neku i da se tamo zdravo hranimo i isceljujemo. I povremeno upadamo u vile, dvorove bogatasa i plasimo gospodu.

Ovo sto psujem i pretim nasiljem je zbog neizlecivog turetovog sindroma i primalne terapije koju sam sam sebi odredio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 60 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: