Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: p*o*m*o*c
PostPoslato: Sre Sep 17, 2008 2:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 17, 2008 1:47 pm
Postovi: 2
Volela bih da dobijem stručno mišljenje za moje sadašnje stanje. Zaista ne znam šta da radim,student sam i mozda bih trebala da odem u studentsku polikliniku ali mislim da me neće shvatiti ozbiljno u stavri mi je neprijatno da da se pojavim tamo i tražim psihijatra ili psihologa,zato bih bila zahvalna da ovde dobijem savet.
Ništa mi ne ide od ruke,u poslednje 3 godine sve ide nizbrdo,pocev od fakulteta do emotivnog zivota. Za svaki svoj ispit sam se potrudila jako,ali pre 3 godine sve je stalo,izgubila sam volju,valjda zato sto me je odbio dečko u kojeg sam bila zaljubljena josh od skolskih dana,nekako sam uspela da ga prebolim,ali i dalje sam gajila neku nadu prema njemu,iz razlicitih okolnosti i događaja pokazivao je da se i ja njemu dopadam. Meni je ljubav motivaciona snaga,sada sam emotivno skroz prazna. Naime,pre dve nedelje sam upoznala jednog decka,shvatila sam to kao cist izlazak,duhovit je svideo mi se jako a i ja njemu,pokazao mi je svojim poljupcima,zagrljajima i paznjom,sve je bilo lepo,na kraju me je i on odbio,to me je pogodilo,više nemam snage,ne znam u cemu je problem,dobijam napade plača,krivo mi je što smo proveli lepo veče,boli me to sto ne odgovara na moje pozive,osecam se jako lose,posle tog susreta dobila sam temperaturu,dve noci nisam mogla da spavam,samo sam razmišljala o tom trenutku kako je bilo lepo,brine me sadašnje stanje,iz čista mira postajem nervozna,vičem,dobijam bolove u glavi i grudima i na kraju sve se završi plačem,kao da nemam snage da zivim. Nemam podršku ni sa jedne strane,niko me ne shvata ozbiljno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 94 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: