Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Ned Mar 24, 2013 2:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
cakic91 je napisao:
prodajem lek za suljeve sa 100%-om delotvornoscu uz odredjenu dijetu i striktno pridrzavanje terapije. lek je od potpuno prirodnih sastojaka. ko zeli neka me kontaktira na mail ( [email protected] ) ili na br. 0645166704 . ne pokusavam da zaradim vec da pomognem,i sama sam imala probleme i znam da je strasno.


Ako si '91. godiste, a zensko, voleo bih da te jebem u to suljavo dupe! Daj telefon!

(Neka mi proste svi ljudi koji koji traze pomoc ili su zeljni da pomognu, a imaju znanje za to... Moj razlog za revolt i ocajanje, oliceno u patoloskoj mrznji prema ovakvim i slicnim govnima koja pokusavaju da izgrade imperiju na prodaji travki i ocajanju... Moj nacin je da napravim forum koji obiluje uvredama, makar RRA morala da reaguje. Istovremeno cu prijavljivati forum gde god stignem, u nadi da ce administracija ukloniti teme gde ja koristim najvulgarniji recnik; iste one gde aaca i slicni koriste sodu bikarbonu da lece rak.)

Dakle, trudicu se da unakazim svaku temu od sada pa nadalje, u kojoj se ovakvi jave. Anyway, cakic91, ako si to za sta se predstavljas, nakon jebanja u hemoroidni cmar, voleo bih da mi popusis! Voleo bih i da mi admin ovog foruma popusi, posto se ocigledno ne razlikuje od onih koji, svojim savetima, mogu odvesti ljude u smrt...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Ned Mar 24, 2013 9:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 12:09 am
Postovi: 612
dakle, imala blokadu kratku nakon citanja par poruka na ovu temu .. :) -Pitanje je bilo da li je pregled neprijatan- iskreno, jako neprijatan .. A preparati koji tu mogu omoci su - Hemor M, mast na bazi bilja (mosusa), doduse ima mnogo preparata na bazi bilja za hemoroide ali za nju sigurno znam da je jako dobra..caj za hemoroide institut Josif Pancic koji moze da se koristi u kombinaciji sa mastima.. -A od lekva - Hepatrombin H, Faktu .. Imate ih i u vidu supozitorija (cepica).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Ned Jul 14, 2013 3:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 3:05 pm
Postovi: 3
Ja sam pre par dana pri tusiranju osetila malu izraslinu kod anusa kao bubuljicu,za 3-4 dana ta bubuljica se povecala kao zrno graska.Ne boli me,ne svrbi me i ne smeta mi.Inace sam dijabeticar.Pa dal mi je to hemoroid?I dal treba da idem kod lekara i kog il mogu sam nesto uraditi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Pon Jul 15, 2013 1:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Јесте хемороид. Ја повремено користим "Прополис крему" коју прави Пчеларска кућа Ковачевић. Она је одлична за разне намене. Препоручујем ти да погледаш ово:
Citiraj:
Mast koju pravi Mihajlobre,izvanredna je.Svrab eliminise posle 4-5 mazanja.Bol se smanjuje osetno.E,zato je preporucujem svesrdo. :D
Read more: gastroenterologija/hemoroidi-t12049-405.html#p332112


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Pon Jul 15, 2013 5:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 14, 2013 3:05 pm
Postovi: 3
toliko toga se preporucuje pa ne znam zasta da se odlucim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Uto Jul 16, 2013 11:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Узми ону крему што прави деда Михајло.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Stoko jedna nevaspitana! Ko ti dozvoli da uđeš na forum?!

peniko je napisao:
Ako si '91. godiste, a zensko, voleo bih da te jebem u to suljavo dupe! Daj telefon!

(Neka mi proste svi ljudi koji koji traze pomoc ili su zeljni da pomognu, a imaju znanje za to... Moj razlog za revolt i ocajanje, oliceno u patoloskoj mrznji prema ovakvim i slicnim govnima koja pokusavaju da izgrade imperiju na prodaji travki i ocajanju... Moj nacin je da napravim forum koji obiluje uvredama, makar RRA morala da reaguje. Istovremeno cu prijavljivati forum gde god stignem, u nadi da ce administracija ukloniti teme gde ja koristim najvulgarniji recnik; iste one gde aaca i slicni koriste sodu bikarbonu da lece rak.)

Dakle, trudicu se da unakazim svaku temu od sada pa nadalje, u kojoj se ovakvi jave. Anyway, cakic91, ako si to za sta se predstavljas, nakon jebanja u hemoroidni cmar, voleo bih da mi popusis! Voleo bih i da mi admin ovog foruma popusi, posto se ocigledno ne razlikuje od onih koji, svojim savetima, mogu odvesti ljude u smrt...

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 1:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
milannm je napisao:
Stoko jedna nevaspitana! Ko ti dozvoli da uđeš na forum?!

peniko je napisao:
Ako si '91. godiste, a zensko, voleo bih da te jebem u to suljavo dupe! Daj telefon!

(Neka mi proste svi ljudi koji koji traze pomoc ili su zeljni da pomognu, a imaju znanje za to... Moj razlog za revolt i ocajanje, oliceno u patoloskoj mrznji prema ovakvim i slicnim govnima koja pokusavaju da izgrade imperiju na prodaji travki i ocajanju... Moj nacin je da napravim forum koji obiluje uvredama, makar RRA morala da reaguje. Istovremeno cu prijavljivati forum gde god stignem, u nadi da ce administracija ukloniti teme gde ja koristim najvulgarniji recnik; iste one gde aaca i slicni koriste sodu bikarbonu da lece rak.)

Dakle, trudicu se da unakazim svaku temu od sada pa nadalje, u kojoj se ovakvi jave. Anyway, cakic91, ako si to za sta se predstavljas, nakon jebanja u hemoroidni cmar, voleo bih da mi popusis! Voleo bih i da mi admin ovog foruma popusi, posto se ocigledno ne razlikuje od onih koji, svojim savetima, mogu odvesti ljude u smrt...

Aco, neces vise prodavati preparate.

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: suljevi
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 2:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Šta si se toliko navrzo na njega? Jel to onaj sa kozama? :lol:

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: