Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Stres?
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 12:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 11:43 pm
Postovi: 154
Evo ovako... Lose spavam, uvece jedva zaspim, ujutru se jedva probudim, zaboravljam stvari (recimo, pre neki dan sam, umesto tri ispita prijavio dva, zaboravio sam na taj treci), slabo jedem, samo jednom uvece, kad zahladni (mada, to je mozda zbog vrucine). Potpuno sam neorganizovan (sto nije bio slucaj do pre recimo mesecak dana).
Kao da mojim telom ne upravljam ja, kao da to radi neko drugi, a ja samo virim kroz oci i gledam sta se desava, eto tako se osecam.

Posto je problem, izgleda, psihicke prirode, hteo bih i da napomenem da ja ne mislim da zaista neko drugi upravlja mojim telom. :)

Ima li neko predstavu sta mi se desava ili neki savet kako da se iz ovoga izvucem?

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Apr 10, 2007 8:47 pm
Postovi: 76
Tako sam ja izgledao kad sam bio zaljubljen. Jesi li? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 3:48 pm
Postovi: 5
pazi i meni se to isto desva vec 5 godina,uzas neznam sa da ti kazem sad cu bas da krene na terapiju zbog toga,pa cu ti javiti ako nesto saznam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
meni se samo chini da si mlad i da si rasut na sto strana...to je samo faza u odrastanju i sazrevanju :)

ili sedi i napishi na papir shat je bitno u tvoj zivotu, shta malo manje bitno shta najmanje shta nebitno i koncentrishi se na par stvari i ne razleci se na sto strana!

zaboravlajnje sitnica ili i bitnih stvari nije nishta novo, to se svima deshava, a ti malko manje sebe analiziraj a malo vishe uzivaj u danu koji imash pred sobom, lepo vreme, utroshi dan produktivno...

i ne bi bilo loshe da sebi uvedesh u toku dana obavezi, poslic neki koji morash da obavish, poshto kad se ljudsko bice opusti i nema radnu obaveze, u shta necu namerno svrstati uchenje, mi se pogubimo, znachi smisli neshto ili josh bolje ubaci se u neki program za dz na faxu ili mimo faxa i kad budesh imaoobavezu tipa radne obaveze onda ce ti ostajati manje vremena za razmishlajnje o tome shto te sve 'muchi'!

nemoj da se brinesh, sve shto si nabrojao je samo znak da si osoba koja nije organizovana i mlada :) sve to ide sa godinama i u svoje vreme!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 5:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 10, 2007 11:43 pm
Postovi: 154
Hmmm... Pa nisam zaljubljen :). Bice da je zato sto imam puno obaveza. Valjda treba da pronadjem neki efikasan nacin za oslobadjanje od stresa. Probacu da tricm dok ne spadnem s nogu bar 3 puta sedmicno...

@tamaraft
Ne postoji sansa da se bavim icim drugim osim ucenjem i to ce tako biti tamo negde do septembra-oktobra (jedino ako umedjuvremenu definitivno ne flipnem : ). U sustini, moj zivot se, od kad sam na faxu sveo na 4-5 aktivnosti (pri tom ucenje, jedenje i spavanje racunam u aktivnosti :) ).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 6:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
hmm :x

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 01, 2008 1:42 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jan 08, 2007 4:58 pm
Postovi: 85
Bumbar, svima nam je tako... nov zivot... Polako disi duboko, i organizuj se malo bolje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: