Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sta dalje - brak ili razvod?
PostPoslato: Sub Avg 09, 2008 2:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 09, 2008 1:54 pm
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Nisam siguran da li postavljam pitanje na pravom mestu ali ipak, hajde da iznesem moj slucaj. Ozenjen sam, u braku 6 godina i imam sina koji ima isto toliko. Supruga je trudna i sada je u petom mesecu trudnoce koju ja nisam zeleo a desila se slucajno. Sa suprugom imam veliki problem. Jednostavno, nismo na istoj talasnoj duzini. Sve sto ja volim, ona ne voli i obrnuto. Stalno se svadjamo i onda cutimo po nekoliko dana a najvise me nervira sto njena uvek mora da bude zadnja i to po bilo koju cenu. Ja prosto ne mogu da verujem da cu sa njom docekati starost. E sad, zaplet. Pre 5-6 meseci sam poceo da se vidjam sa zenom sa kojom sam se nekada pre braka zabavljao. Sve se dogodilo slucajno i neplanirano. I ona je u slicnoj situaciji, ima cerku i pre mesec dana je ostavila muza. Razlog nisam ja, vec taj sto joj je dosadilo maltretiranje i ucinila bi to i da se nismo ponovo zblizili. Sa njom mi je prelepo, mogu da razgovaram o bilo cemu. Muci me sledece - sta dalje? Ne mogu vise da zivim u lazi. Nisam sklon prevarama i ovo mi se prvi put dogadja. Suprugu ne mogu da ostavim zbod deteta a i onog sto je u njoj a ne mogu da prekinem ni ovo sto sam zapoceo. Osecam grizu savesti i jako mi je tesko. Stojim na raskrsnici i neznam gde da podjem. Iz ugla nekog ko ovo cita, odluka sta dalje deluje veoma jednostavno ali meni je jako tesko da odlucim sta je ispravno. Najvise me brine situacija sa sinom i tek nerodjenim detetom jer zadnje sto bih zeleo je to da oni ispastaju zbog mojih gresaka. Niko me na nista ne prisiljava, cak me i zena sa kojom sam u vezi nagovara da se vratim porodici i nekako izgladim stvari jer je iz svog iskustva videla kopliko stvari mogu da budu komplikovane a odluka o buducnosti je samo na meni. Situacija je vrlo teska i zbog toga sto se oko mene stvorio veliki krug ljudi koji misle da ja imam jedan normalan i zdrav zivot a u stvari neznaju istinu pa se plasim sta bi se desilo kada bi za sve ovo jos neko saznao. Verovatno bi svi okrivili mene iako neznaju pravu prirodu problema. Ja inace imam 31 godinu. Ako ima neko ko moze da mi da neki savet bio bih mu jako zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 76 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: