Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sramota ObaveznoProcitaj te
PostPoslato: Pon Mar 30, 2009 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 30, 2009 2:39 pm
Postovi: 3
Lokacija: petrovac na mlavi
istekla mi je knjizica pre 10 dana uredno povadio papire da bih se prijavio u socijalno za knjizicu tamo su mi rekli da moram da cekam15 dana rekao sam da sam dijabeticar i da imam jos za 2 udaranja od prilike pokazao dijabeticarsku knjizicu ona mi bacila nazad i rekla CEKAJ odem u bolnicu gde mi izdaju insulin saslusame sestra i kaze da ne sme da mi izda recept jer recept ide u socijalno na overu da pokusam da zamolim da mi izdaju knjizicu ja sam joj ispricao da nece to je bilo petak ujutru 9i30 a do 10 sati se predaje za insulin sestra mi ponovo rekla idi pokusaj ako nista dodji da vidimo sta ce mo da radimo tako sam i uradio ja nebudem lenj i odem u CENTAR ZA SOCIJALNI RAD pokucam na vrata lepo me saslusaju i kazu mi pa jel si pokazo u socijalno da si seceras ja joj kazem da jesam ali mi bacila nazad legitimaciju kao klosaru ona pozove socijalno i porazgovara sa tom neljubaznom zenom i na kraju sam dobio knjizicu u 10i30 sreca onoj zeni u centru za socijalni rad bila je zamenica direktorke :D starija zena I MNOGO FINA I LJUBAZNA svaka joj CAST..... odem u bolnicu tada je bilo 10i 45min pokucam dobar dan ja doso da predam za insulin TEK CE TI SESTRA NE MOZE DODJI U PONEDELJAK :evil: :evil: a sestra ona sto me primila pre podne i saslusala ona iz drugog odelenja kaze ne sacekaj on je bio pre podne znam ja situaciju njegovu i dodje do mene i uze mi knjizicu :D ja sav srecan A TEK TI ONA DRUGA RECE JA MU NAMERNO REKLA DA DODJE U PONEDELJAK STA TI MISLIS TEBECE NEKO OVDE DA SAZALJEVA .a da ja sam toj zmiji rekao kad sam doso sa knjizicom da predam za insulin i da imam za jos 1 udaranje .a ONA TAKO ME DOCEKA RECIMA ZMIJA I SRAMOTA sreca sto je bila ona sestra sto me je pre nje saslusala naravno napisala mi insulin i dala recept hvala joj ko BOGU. sta da radim sa ovom zmijom dali da je tuzim za TAKVO PONASANJE i gde kod direktorke bolnice CISTO SUMLJAM DALI BI PREDUZELA NESTO a ZNACI DA NIJE BILA ONA DOBRA SESTRA TU ONA BI ME OTPRATILA I BIO BI 2 DANA BEZ INSULINA PA VI VIDITE SRAMOTU ZNAM IME TE SESTRE SAZNACU I PREZIME I POSTAVICU SRAM JE BILO PUSTITE OVO JAVNO DA SE CITA I STAVLJAJ TE JAVNO NA SAJTOVIMA TAKO SE RADI U PETROVCU NA MLAVI.... Slika dijabeticar sam skoro 1god a imam 24 pozzzzzzzz svima i nek nam bog u pomoci :-? :-? :-? :-? :oops: :oops: :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 106 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: