Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Simptomi oboljenja usne duplje
PostPoslato: Sub Sep 18, 2021 5:53 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 18, 2021 5:35 am
Postovi: 4
Zdravo svima i molim vas za savjet...
Ovako da pocnem sa opisom problema... Prije dva mjeseca sam slucajno osjetio jezikom na obrazu kao neku tako reci poderotinu i kada sam pogledao bilo je kao ogrebotina ali duboka sa bijelom bojom oko "rane" (da napomenem bez bola) nakon toga otisao u apoteku i oni mi rekli da su u pitanju afte i dali mi nesto za ispiranje usta i dali mi kremu za gljive... Nakon mjesec dana na sastavu usana sa unutrasnje strane su se pojavili bijele mrlje takodje bezbolne i pojavila se bijela brlja na sastavu gornje i doljnje vilice koja bude bolna prilikom otvaranja usta i nakon nekog vremena prodje bol (kada vise puta otvorim zatvotim usta) nakon sto vidim da se stanje pogorsava podjem kod zubara da bi i on sam predpostavio da su afte i takodje mi daje ljubicastu tecnost(slicnu mastilu) da ispiram i opet nikakvog pomaka nema doktor sumlja da se samopovredjujem i da se to zbog toga desava... E da i da napomenem ne konzumiram alkohol, sto se tice cigara kutija mi izdrzi 5 dana...
Molim vas za pomoc da li neko imao slicne simptome? I da li neko zna o cemu je rijec? Pokusacu da objavim slike...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Simptomi oboljenja usne duplje
PostPoslato: Sub Sep 18, 2021 5:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 18, 2021 5:35 am
Postovi: 4
Neznam kako da postavim slike ali bih volio da vidite o cemu je tacno rijec jer neznam da li sam dovoljno dbr opisao situaciju....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 99 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: