Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 9:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
decak_u_vecnom_kostimu je napisao:
edinaaa je napisao:
operisala sam matericu u 36 godini jajnici ostali.Imam više zdravstveni problema pa tako i uzimam puno lijekova kao nap. za pritisak za depresiju,za cirkulaciju itd.Čula sam da sve to umanjuje seksualnu zelju.Lijekove moram uzimati a seksualnu zelju nemam nikako iako još uvjek volim svog supruga tesko mu mogu udovoljiti .Molim za vaš savjet jer za mene je ovo mucenje a za mog supruga veliki problem Unaprijed zahvalna


Znate kako gospodjo,

najjednostavnije resenje je da vi vasem suprugu skuvate caj nekoliko puta dnevno.Ili bilo koje omiljeno mu pice.
Verovatno ste culi da se vojnicima u u menzi stavlja brom u napitak koji imaju za obrok.Obicno je to caj(verovatno jogurt zbog svoje gustine ne bi bio pogodan:)
Dakle, bezopasan je, mozete ga predozirati slobodno, i lisiti ga sexualnog apetita.
Naravno, postoje i drugi nacini, ali oni podrazumevaju rad na vama,ali posto ste vi bolesna zena u godinama, ovako je jednostavnije.

Verovatno ce se vas muz pitati sta mu se to desava,nece ocekivati impotenciju tako rano, pa da,tek mu je cetrdeseta!Ceskace se po glavi, i konacno ce odluciti da poseti urologa.Analizom krvi ustanovice da sadrzi brom u sebi.Kako je dovraga tamo dospeo??Zatim ce mu sinuti(glans), a vi cete imati problema sa koagulacijom.
Hmm, mozda ovo i nije tako brite idea, a cinila se savrsenom!



Nemam pojma zasto mi ovaj rukopis izgleda poznato :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 9:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Prevara - slatko zabranjeno voce od kako je sveta i veka :D
Karakteristična je za sve narode i kulture, pa čak i bogove. Grčke pogotovo, jer sve što je ljudsko njima nije bilo strano, pa je tako i sa vanbračnim avanturama. Tumači antičkih knjiga potvrđuju da je takve sklonosti imala upravo lepa i zavodljiva Afrodita. Svemoćni Zevs joj je za supruga podario svog hromog i ne tako dopadljivog sina Hefesta, boga vulkana, vatre i kovačke veštine. Afrodita se spanđala sa nabildovanim i lepo građenim Aresom, bogom rata, pa je muž rogonja - Hefest tobože otišao na „službeni put” i uz pomoć lukavstva uhvatio u prevari svoju lepu i božanstvenu suprugu...
:lol:
I onda, Macho, kako je Afrodita mogla da bude"kurva u krevetu sa svojim muzem koji je uopshte nije privlachio"????
I josh neshto...dokle god budesh zene stavljao u kontekst sa kurvama, tvoj zivot ce biti prazan, lishen ljubavi i sexa...jer ljubav i sex jesu jedina dobitna kombinacija. Pozz i...pamet u glavu! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
martat je napisao:
decak_u_vecnom_kostimu je napisao:
edinaaa je napisao:
operisala sam matericu u 36 godini jajnici ostali.Imam više zdravstveni problema pa tako i uzimam puno lijekova kao nap. za pritisak za depresiju,za cirkulaciju itd.Èula sam da sve to umanjuje seksualnu zelju.Lijekove moram uzimati a seksualnu zelju nemam nikako iako još uvjek volim svog supruga tesko mu mogu udovoljiti .Molim za vaš savjet jer za mene je ovo mucenje a za mog supruga veliki problem Unaprijed zahvalna


Znate kako gospodjo,

najjednostavnije resenje je da vi vasem suprugu skuvate caj nekoliko puta dnevno.Ili bilo koje omiljeno mu pice.
Verovatno ste culi da se vojnicima u u menzi stavlja brom u napitak koji imaju za obrok.Obicno je to caj(verovatno jogurt zbog svoje gustine ne bi bio pogodan:)
Dakle, bezopasan je, mozete ga predozirati slobodno, i lisiti ga sexualnog apetita.
Naravno, postoje i drugi nacini, ali oni podrazumevaju rad na vama,ali posto ste vi bolesna zena u godinama, ovako je jednostavnije.

Verovatno ce se vas muz pitati sta mu se to desava,nece ocekivati impotenciju tako rano, pa da,tek mu je cetrdeseta!Ceskace se po glavi, i konacno ce odluciti da poseti urologa.Analizom krvi ustanovice da sadrzi brom u sebi.Kako je dovraga tamo dospeo??Zatim ce mu sinuti(glans), a vi cete imati problema sa koagulacijom.
Hmm, mozda ovo i nije tako brite idea, a cinila se savrsenom!



Nemam pojma zasto mi ovaj rukopis izgleda poznato :roll:


Dechko koji se ne presvlachi? :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ma da!
Ovo sa bromom i ostalo napisano :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ....
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Macho je napisao:
Ovde se malo preslo na uopstenu pricu o musko zenskim odnosima, mada to ima velike veze sa seksualnim zivotom partnera. U stvari sve je to spregnuto.

Mrs Parker, verujem da vi imate svalera pa znate sta radite snjim, verovatno ono sto svom muzu mozda nikad niste radila. Zene grese sto svom muzu nisu "kurva" u krevetu, vec to mogu samo sa svalerom, valjda ne zele da muz ima lose misljenje o njima. I zenama je ostalo iz starih vremena da ako je preslobodna mislice da je kurva, A ovamo su se emancipovale, svasta im treba a sve manje nude.
Zene i muskarci su razliciti, pokrecu ih razlicite stvari, uvek ima nesto sto sputava ljudsku mastu, sto nervira jednog i sto nervira drugog.
I za kraj , gde jedna bezvezna svadja posle sat vremena i dalje utice na raspolozenje, tu nema razumevanja, postovanja, ljubavi ni strasti.

Ah da, mislite da je muskarcu lepo posle vise godina da samo on bude inicijator seksa? Gresite mnogo, i muskarac hoce da oseti da je pozeljan.

Obicno se svi zaglavimo u jednosmernu ulicu, a brak to ne sme da bude.



Ako imas ovaj problem onda si stvarno jedan nesrecan Macho ili si ipak samo Macho u pokusaju :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
...ili se i ovaj obukao u pogreshan kostim... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ....
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Macho je napisao:
Ovde se malo preslo na uopstenu pricu o musko zenskim odnosima, mada to ima velike veze sa seksualnim zivotom partnera. U stvari sve je to spregnuto.

Mrs Parker, verujem da vi imate svalera pa znate sta radite snjim, verovatno ono sto svom muzu mozda nikad niste radila. Zene grese sto svom muzu nisu "kurva" u krevetu, vec to mogu samo sa svalerom, valjda ne zele da muz ima lose misljenje o njima. I zenama je ostalo iz starih vremena da ako je preslobodna mislice da je kurva, A ovamo su se emancipovale, svasta im treba a sve manje nude.
Zene i muskarci su razliciti, pokrecu ih razlicite stvari, uvek ima nesto sto sputava ljudsku mastu, sto nervira jednog i sto nervira drugog.
I za kraj , gde jedna bezvezna svadja posle sat vremena i dalje utice na raspolozenje, tu nema razumevanja, postovanja, ljubavi ni strasti.

Ah da, mislite da je muskarcu lepo posle vise godina da samo on bude inicijator seksa? Gresite mnogo, i muskarac hoce da oseti da je pozeljan.

Obicno se svi zaglavimo u jednosmernu ulicu, a brak to ne sme da bude.



macho,problem je sto uglavnom pozelite da budete pozeljni ne svojim zenama nego tudjim!!!!da niste pozeljni svojim zenama ,verovatno bi potrazile nesto pozeljnije i ne bi ni gubile vreme sa vama jadnim,napacenim i neshvacenim dusama!!!
ali ovo vise nema nikakve veze sa temom!!!ili ipak ima??? :roll:

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 11:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
ontario je napisao:
Sta ste vi muski(cast izuzecima)dali sebi za pravo?
Ko ste vi da ste toliko puni sebe kao da ste kraljevi?
Pad libida.......pa naravno,palo bi i nesto drugo da ga imamo! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



i opet,potpisujem!!!!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 12:00 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Ja kuci imam (za sad) izuzetak.. Nista nam ne fali i nista nam ne pada. :D Doduse od kada smo dobili bebu neki put smo umorni ali nam je i tad lepo zagrlimo se i gledamo film....
Ali sve je to iz razloga sto puno ulazemo jedno u drugo i nas odnos.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 12:08 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Dea je napisao:
Ja kuci imam (za sad) izuzetak.. Nista nam ne fali i nista nam ne pada. :D Doduse od kada smo dobili bebu neki put smo umorni ali nam je i tad lepo zagrlimo se i gledamo film....
Ali sve je to iz razloga sto puno ulazemo jedno u drugo i nas odnos.


Ovo je lepo chuti, tj.prochitati :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ....
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 12:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 7:04 pm
Postovi: 15
Lokacija: Sabac
m a c h o - kad sam se registrovao na ovaj forum onaj kod je bio bas ovakav i ismejao sam se slatko, zato sam login name uzeo bas to.

Da ne balavimo ovde vise posto se sve svodi na istu staru pricu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 12:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
:D Oho! :D
Ko to balavi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 12:39 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Pa macho sa kodom,kako ko??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 12:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Machonja nam pobegao! :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ....
PostPoslato: Pon Dec 15, 2008 2:12 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Macho je napisao:
Mrs Parker, verujem da vi imate svalera pa znate sta radite snjim, verovatno ono sto svom muzu mozda nikad niste radila.

Ne znam odakle vam ta ideja. Moj muz i ja nemamo problema koje Vi opisujete, cak ni posle skoro 18 godina braka. Misljenje koje sam dala je na osnovu posmatranja, uvida, rada na sebi i partnerstvu, sto je Vama verovatno strano :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 111 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: