Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 9:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Svaka casto Mrs Parker!
Trebaju oni nas osvajati,a ne mi njih...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 9:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Problem je kod nasih Balkanaca(CAST POJEDINCIMA) da misle o zeni kao svojini,mogu to raditi ali ne dok hoce.Sada tek razumem zasto zena nade svalera,uvek sam bila protivnik tome ali cekaj majstore"pa ko si ti da se tako ponasas"......
Zena treba biti rob,a muz gospodar.
I don't think so!
Sta ste vi muski(cast izuzecima)dali sebi za pravo?
Ko ste vi da ste toliko puni sebe kao da ste kraljevi?
Pad libida.......pa naravno,palo bi i nesto drugo da ga imamo! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 10:11 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
Mrs_Parker je napisao:
Kao zena, odgovorno tvrdim da je za pad libida najodgovorniji partner, koji vremenom pomisli da je Bogom dan i da zena treba da padne u nesvest kada ga vidi, a zaboravi kako je bio hladan, dosadan i nepristupacan dan pre. Ni jedna zena nema takvih problema ako nadje svalera pa vi razmislite. Nije uopste privlacan vas prdez, hrkanje, spavanje gde god se zateknete, a sve je to za vas normalna pojava posle nekog vremena.
Ako niste znali, zena se svaki dan osvaja, bar tako rekose pametni i mudri ljudi.


kao zena potpisujem ovo kao i ovo sto je napisala ontario!!!
sad ce muskarci(kao sto bi rekao i moj muz) da ospu paljbu u stilu -a kad vi ne biste bile tako dzangrizave ni mi ne bismo bili takvi-!!!!ni jedne sekunde se ne zapitaju -da li ja radim nesto pogresno?-...ne ,lakse im je da kazu -moja zena nema zelju za sexom!s njom nesto nije u redu!!!- jadni oni!!!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 10:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Nov 25, 2006 6:53 am
Postovi: 1809
Lokacija: canada
Tako je slazem se sa vama!
Vole da drze zenu da lancu kao da je ker,nama nista nije dopusteno i mi nemamo nikakva prava,ONI IMAJU SVE.
Ako smo umorni-stalno nesto kukas
ako nismo raspolozeni--vidi se kakva si
ako rucka nema--katastrofa
ako seksa nema--uvreda casti,kraljeva zelja ne ispunjena
ako si na kompjuteru---kurvas se.......
Ako ti treba podrska----j*** se gledam film
ako te boli glava---neka i mene boli
ako ti se place--umoran sam
ako ti treba poljubac--pa nadi nekoga
ako te nesto muci---nije moj problem
ako te neko uvredi---luda si pa se sekiraj
ako ti treba uteha--ma ides mi na zivce,imas dugacak jezik
ako te boli stomak kada imas---ma tebi stalno nesto!
Vi ste sebicni egoisti!
Pricaj mi price o pravdi,ljubavi,neznosti i sexu!
E to ste vi........cast izuzecima! :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 10:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2008 10:24 pm
Postovi: 1893
:D :D :D :D

i opet,cast izuzecima!!!!!

_________________
Ko ne zna, a misli da zna, budala je, ignorishi ga!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 2:18 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 3:04 am
Postovi: 170
Sve gore navedeno potpisujem ali ovo
ako te neko uvredi---luda si pa se sekiraj
potpisujem pet puta.
Jao esej bih mogla da napisem o egoisticnosti muskaraca.
Vereenik i ja zivimo vec 5 god zajedno i svacega sam se nagledala. On je ok momak, ali kao i vecina muskaraca gleda svoje d**e. Prosli vikend najavljuju se njegovi neki rodjaci da ce doci, nesto su poslovno u gradu gde mi zivimo. LJudi se najavljuju u 10h da dolaze u 14h, dolaze po prvi put i ja sad zurim da spremim neku klopu. Napravim spisak i zamolim dragog da ode do radnje. Otisao ali ga nem sat vremena da se vrati, vec iznervirana pogledam kroz prozor on sa nekim drugarom caska ispred zgrade. Kada je usao ja nisam izdrzala i ospem po njemu, ja kao nesto zurim, a n=treba njega da cekam sat vremena iz radnje. Nastavim ja sa spremanjem, a on se kao naljutio i seo za komp. Sada, dolazi njegova rodbina, ja se kao nesto trudim (ne ulizujem se, ali imam neko vaspitanje), a on se duri. Nije on ni uvredjen vec njemu se to ne radi, mrzi ga da sedim u kuhinji i da npr. isecka pecurke, a kada im imalo manjka onoga do cega je njima stalo onda je to revolucija.
Eto ja oduzih ali ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 13, 2008 11:57 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
joldicka je napisao:
Nastavim ja sa spremanjem, a on se kao naljutio i seo za komp.


Proveri ti nekako, ko je sa druge strane (kompa).... :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 12:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 01, 2006 3:04 am
Postovi: 170
Zagor, citao covek roman :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ....
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 4:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 7:04 pm
Postovi: 15
Lokacija: Sabac
Ovde se malo preslo na uopstenu pricu o musko zenskim odnosima, mada to ima velike veze sa seksualnim zivotom partnera. U stvari sve je to spregnuto.

Mrs Parker, verujem da vi imate svalera pa znate sta radite snjim, verovatno ono sto svom muzu mozda nikad niste radila. Zene grese sto svom muzu nisu "kurva" u krevetu, vec to mogu samo sa svalerom, valjda ne zele da muz ima lose misljenje o njima. I zenama je ostalo iz starih vremena da ako je preslobodna mislice da je kurva, A ovamo su se emancipovale, svasta im treba a sve manje nude.
Zene i muskarci su razliciti, pokrecu ih razlicite stvari, uvek ima nesto sto sputava ljudsku mastu, sto nervira jednog i sto nervira drugog.
I za kraj , gde jedna bezvezna svadja posle sat vremena i dalje utice na raspolozenje, tu nema razumevanja, postovanja, ljubavi ni strasti.

Ah da, mislite da je muskarcu lepo posle vise godina da samo on bude inicijator seksa? Gresite mnogo, i muskarac hoce da oseti da je pozeljan.

Obicno se svi zaglavimo u jednosmernu ulicu, a brak to ne sme da bude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 7:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
joldicka je napisao:
Zagor, citao covek roman :evil:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A jel mu samo taj prozor bio otvoren?!! 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 9:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
decak_u_vecnom_kostimu je napisao:
edinaaa je napisao:
operisala sam matericu u 36 godini jajnici ostali.Imam više zdravstveni problema pa tako i uzimam puno lijekova kao nap. za pritisak za depresiju,za cirkulaciju itd.Čula sam da sve to umanjuje seksualnu zelju.Lijekove moram uzimati a seksualnu zelju nemam nikako iako još uvjek volim svog supruga tesko mu mogu udovoljiti .Molim za vaš savjet jer za mene je ovo mucenje a za mog supruga veliki problem Unaprijed zahvalna


Znate kako gospodjo,

najjednostavnije resenje je da vi vasem suprugu skuvate caj nekoliko puta dnevno.Ili bilo koje omiljeno mu pice.
Verovatno ste culi da se vojnicima u u menzi stavlja brom u napitak koji imaju za obrok.Obicno je to caj(verovatno jogurt zbog svoje gustine ne bi bio pogodan:)
Dakle, bezopasan je, mozete ga predozirati slobodno, i lisiti ga sexualnog apetita.
Naravno, postoje i drugi nacini, ali oni podrazumevaju rad na vama,ali posto ste vi bolesna zena u godinama, ovako je jednostavnije.

Verovatno ce se vas muz pitati sta mu se to desava,nece ocekivati impotenciju tako rano, pa da,tek mu je cetrdeseta!Ceskace se po glavi, i konacno ce odluciti da poseti urologa.Analizom krvi ustanovice da sadrzi brom u sebi.Kako je dovraga tamo dospeo??Zatim ce mu sinuti(glans), a vi cete imati problema sa koagulacijom.
Hmm, mozda ovo i nije tako brite idea, a cinila se savrsenom!



Nemam pojma zasto mi ovaj rukopis izgleda poznato :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 9:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Prevara - slatko zabranjeno voce od kako je sveta i veka :D
Karakteristična je za sve narode i kulture, pa čak i bogove. Grčke pogotovo, jer sve što je ljudsko njima nije bilo strano, pa je tako i sa vanbračnim avanturama. Tumači antičkih knjiga potvrđuju da je takve sklonosti imala upravo lepa i zavodljiva Afrodita. Svemoćni Zevs joj je za supruga podario svog hromog i ne tako dopadljivog sina Hefesta, boga vulkana, vatre i kovačke veštine. Afrodita se spanđala sa nabildovanim i lepo građenim Aresom, bogom rata, pa je muž rogonja - Hefest tobože otišao na „službeni put” i uz pomoć lukavstva uhvatio u prevari svoju lepu i božanstvenu suprugu...
:lol:
I onda, Macho, kako je Afrodita mogla da bude"kurva u krevetu sa svojim muzem koji je uopshte nije privlachio"????
I josh neshto...dokle god budesh zene stavljao u kontekst sa kurvama, tvoj zivot ce biti prazan, lishen ljubavi i sexa...jer ljubav i sex jesu jedina dobitna kombinacija. Pozz i...pamet u glavu! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
martat je napisao:
decak_u_vecnom_kostimu je napisao:
edinaaa je napisao:
operisala sam matericu u 36 godini jajnici ostali.Imam više zdravstveni problema pa tako i uzimam puno lijekova kao nap. za pritisak za depresiju,za cirkulaciju itd.Èula sam da sve to umanjuje seksualnu zelju.Lijekove moram uzimati a seksualnu zelju nemam nikako iako još uvjek volim svog supruga tesko mu mogu udovoljiti .Molim za vaš savjet jer za mene je ovo mucenje a za mog supruga veliki problem Unaprijed zahvalna


Znate kako gospodjo,

najjednostavnije resenje je da vi vasem suprugu skuvate caj nekoliko puta dnevno.Ili bilo koje omiljeno mu pice.
Verovatno ste culi da se vojnicima u u menzi stavlja brom u napitak koji imaju za obrok.Obicno je to caj(verovatno jogurt zbog svoje gustine ne bi bio pogodan:)
Dakle, bezopasan je, mozete ga predozirati slobodno, i lisiti ga sexualnog apetita.
Naravno, postoje i drugi nacini, ali oni podrazumevaju rad na vama,ali posto ste vi bolesna zena u godinama, ovako je jednostavnije.

Verovatno ce se vas muz pitati sta mu se to desava,nece ocekivati impotenciju tako rano, pa da,tek mu je cetrdeseta!Ceskace se po glavi, i konacno ce odluciti da poseti urologa.Analizom krvi ustanovice da sadrzi brom u sebi.Kako je dovraga tamo dospeo??Zatim ce mu sinuti(glans), a vi cete imati problema sa koagulacijom.
Hmm, mozda ovo i nije tako brite idea, a cinila se savrsenom!



Nemam pojma zasto mi ovaj rukopis izgleda poznato :roll:


Dechko koji se ne presvlachi? :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Ma da!
Ovo sa bromom i ostalo napisano :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ....
PostPoslato: Ned Dec 14, 2008 10:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Macho je napisao:
Ovde se malo preslo na uopstenu pricu o musko zenskim odnosima, mada to ima velike veze sa seksualnim zivotom partnera. U stvari sve je to spregnuto.

Mrs Parker, verujem da vi imate svalera pa znate sta radite snjim, verovatno ono sto svom muzu mozda nikad niste radila. Zene grese sto svom muzu nisu "kurva" u krevetu, vec to mogu samo sa svalerom, valjda ne zele da muz ima lose misljenje o njima. I zenama je ostalo iz starih vremena da ako je preslobodna mislice da je kurva, A ovamo su se emancipovale, svasta im treba a sve manje nude.
Zene i muskarci su razliciti, pokrecu ih razlicite stvari, uvek ima nesto sto sputava ljudsku mastu, sto nervira jednog i sto nervira drugog.
I za kraj , gde jedna bezvezna svadja posle sat vremena i dalje utice na raspolozenje, tu nema razumevanja, postovanja, ljubavi ni strasti.

Ah da, mislite da je muskarcu lepo posle vise godina da samo on bude inicijator seksa? Gresite mnogo, i muskarac hoce da oseti da je pozeljan.

Obicno se svi zaglavimo u jednosmernu ulicu, a brak to ne sme da bude.



Ako imas ovaj problem onda si stvarno jedan nesrecan Macho ili si ipak samo Macho u pokusaju :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: