Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 27, 2008 1:19 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Po mom misljenju,definitivno je u pitanju pad libida usled uzimanja Logesta!Desava se,ne bas cesto, ali se desava i to kao nus pojava koriscenja pilula za kontracepciju.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 27, 2008 6:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Timmy je napisao:
Majo potpuno si u pravu, ranije je bilo sexa u izobilju, nisam mogao na fudbal da odem od umora a sada hocu da poludim od neiskoriscene sex energije... Da li mozda ima neke veze to sto ona pije vec godinu i po Logest za kontracepciju pa hormoni uticu da nju zabole sve zivo za sex?

Kako da je ucinim da ona ponovo razmislja normalno?


Mislim da je u pilulama problem, to bi ti rekao svaki ginekolog.

Predjite na drugi vid kontracepcije. Neka se posavetuje sa svojim dr, jer pilule zaista mogu uticati na libido!!!

Nadam se da sam u pravu i da ćete rešiti svoj problem!!

Srećno!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 1:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Dea je napisao:
Joj Waltera ja kada sam bila trudna, moj muz je morao da se brani od mene. Meni je tada zelja za seksom bila zaista velika. Ne samo sto sam imala potrebu, nego je i sex bio (za mene, a nadam se i za mog muza) fantastican.
To samo pokazuje da je svako od nas individua i da ono sto jednom prija ne mora i drugom i da ne postoje nepisana pravila koja ce 100%uroditi plodom. Smatram da partneri jednostavno moraju da se osluskuju i da nadju nacin koji oboma odgovara.


isti slucaj i sa mnom! moj muz je bezao od mene, bila sam ga izmorila nacisto!!! seksali smo se i noc uoci mog drugog porodjaja! sa stomakom do zuba, to su bile vratolomne poze. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 4:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 12:02 pm
Postovi: 70
Lokacija: Ruma
Pa moguce je i da je do tableta, gde je tu uzbudjenje kad ne moze da zatrudni :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 29, 2008 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2008 5:55 pm
Postovi: 6
Lokacija: BG
Brate to nema veze s vezom... radije ce se sexati kad nema opasnosti da zatrudni nego kad ima...

_________________
You know something Rudy? You're like school in summertime!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 9:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jan 16, 2007 3:02 pm
Postovi: 133
Citiraj:
Eto sada se sexamo jednom do dva puta nedeljno
Pa izvini ali 1-2 puta nedeljno ti se cini malo?? :o Ja ipak mislim da je tvoja devojka ok. a da si ti malo halapljiv....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 1:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 20, 2007 9:06 pm
Postovi: 37
mamacita je napisao:
Citiraj:
Eto sada se sexamo jednom do dva puta nedeljno
Pa izvini ali 1-2 puta nedeljno ti se cini malo?? :o Ja ipak mislim da je tvoja devojka ok. a da si ti malo halapljiv....



ako sa partnerom navikneš na učestali sex , 1-2 pute nedeljno ti ne ispunjava potrebu.
Iz svog iskustva , libido moje cure je padao kako su rasli problemi u našoj vezi , netko je spomenio da je sve to u glavi , upravo to...
Nama je to potpuno instinktivno životinjski pa teško razumijemo , valjda ?

Razgovaraj s njom, probaj nešto novo za vrijeme sexa, ili jednostavno voditi ljubav ? puno nježnosti i ljubljenja u sve to ...


Još je netko spomenio da je ljubav najjači afrodizijak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 01, 2008 4:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Timmy je napisao:
Brate to nema veze s vezom... radije ce se sexati kad nema opasnosti da zatrudni nego kad ima...


"Priroda je uglavnom sve sama udesila", ili kako vec bese ona cuvena recenica...

Svrha seksa jeste oplodnja, i zbog toga zenama libido raste kada su plodne (sredinom ciklusa) a opada za vreme neplodnih dana.

Nije nista neobicno da hormonska kontracepcija utice na smanjenje libida, ako vam je to problem sa kojim ne mozete da se pomirite, predjite na kondome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 06, 2008 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2008 5:55 pm
Postovi: 6
Lokacija: BG
Eto juce bas pomenem da predjemo sa pilula na kondome i poludela je... Kaze da nece da razmislja da li moze da zatrudni kad joj to uopste ne treba sada... Kaze kondomi pucaju, rizik postoji bla bla bla. Strasno...

_________________
You know something Rudy? You're like school in summertime!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ....
PostPoslato: Sre Dec 10, 2008 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 18, 2008 7:04 pm
Postovi: 15
Lokacija: Sabac
Pazi, na osnovu licnog iskustva, koje je slicno tvom na neki nacin (12 godina u braku , deca i sl) mogu ti reci da je problem na neki nacin do nje. Devojka je ambiciozna, svesna da je lepa i probija se kroz zivot, koji je danas tezak.
Dok nije imala posao , imala je tebe i svu ljubav i sigurnost koju si joj pruzao , uzimala je. Sad joj je sigurnost u poslu i njenoj ambiciji.

Najbolje znas vasu situaciju uopste, dobro je sagledaj pa vidi sta ces.

Sad ce zene sa foruma da ospu paljbu po meni , al sta da se radi. Ja imam sex bombu u kuci, dzaba , svako vece lezem isfrustriran. Sex jednom do dva puta mesecno, to je moja prica. Rado bih je menjao za neku malo losiju koja nema blokade u glavi.
Tu pomaze samo psihijatar ako je svesna da ima problem, ako ne, trpi. Nadji neku cicu sa strane, zadovolji svoju potrebu, jedna je mladost, za 10 godina ces kukati kako ti je to vreme bilo pakleno i gde ti ode mladost.

Zivot je surov! Slazem se sa svim gore ispisanim postovima, razni su razlozi, isto tako su i resenja razlicita za istu situaciju. TRPLJENJE NIJE UVEK DOBRO.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ....
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 9:35 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Macho je napisao:
Sad ce zene sa foruma da ospu paljbu po meni , al sta da se radi.


mislim da libido nema mnogo veze sa polom. zbog toga je ova vasa izjava potpuno seksisticka i balkanizirana, na mnogo nivoa.

ja takodje mislim da nije normalno jednostavno prestati sa seksom, i da gubitak zelje za seksom mora biti pokazatelj nekakvog velikog problema.

po meni nije ni poenta samo imati mnogo seksa. treba da se usklade u svojim zeljeme oba partnere, tek je onda prava mera u pitanju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 8:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Dec 11, 2008 6:15 pm
Postovi: 72
operisala sam matericu u 36 godini jajnici ostali.Imam više zdravstveni problema pa tako i uzimam puno lijekova kao nap. za pritisak za depresiju,za cirkulaciju itd.Čula sam da sve to umanjuje seksualnu zelju.Lijekove moram uzimati a seksualnu zelju nemam nikako iako još uvjek volim svog supruga tesko mu mogu udovoljiti .Molim za vaš savjet jer za mene je ovo mucenje a za mog supruga veliki problem Unaprijed zahvalna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 11, 2008 9:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 10, 2008 7:36 pm
Postovi: 4
Lokacija: Cacak
edinaaa je napisao:
operisala sam matericu u 36 godini jajnici ostali.Imam više zdravstveni problema pa tako i uzimam puno lijekova kao nap. za pritisak za depresiju,za cirkulaciju itd.Čula sam da sve to umanjuje seksualnu zelju.Lijekove moram uzimati a seksualnu zelju nemam nikako iako još uvjek volim svog supruga tesko mu mogu udovoljiti .Molim za vaš savjet jer za mene je ovo mucenje a za mog supruga veliki problem Unaprijed zahvalna


Znate kako gospodjo,

najjednostavnije resenje je da vi vasem suprugu skuvate caj nekoliko puta dnevno.Ili bilo koje omiljeno mu pice.
Verovatno ste culi da se vojnicima u u menzi stavlja brom u napitak koji imaju za obrok.Obicno je to caj(verovatno jogurt zbog svoje gustine ne bi bio pogodan:)
Dakle, bezopasan je, mozete ga predozirati slobodno, i lisiti ga sexualnog apetita.
Naravno, postoje i drugi nacini, ali oni podrazumevaju rad na vama,ali posto ste vi bolesna zena u godinama, ovako je jednostavnije.

Verovatno ce se vas muz pitati sta mu se to desava,nece ocekivati impotenciju tako rano, pa da,tek mu je cetrdeseta!Ceskace se po glavi, i konacno ce odluciti da poseti urologa.Analizom krvi ustanovice da sadrzi brom u sebi.Kako je dovraga tamo dospeo??Zatim ce mu sinuti(glans), a vi cete imati problema sa koagulacijom.
Hmm, mozda ovo i nije tako brite idea, a cinila se savrsenom!

_________________
...i to ce proci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 1:29 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
Kao zena, odgovorno tvrdim da je za pad libida najodgovorniji partner, koji vremenom pomisli da je Bogom dan i da zena treba da padne u nesvest kada ga vidi, a zaboravi kako je bio hladan, dosadan i nepristupacan dan pre. Ni jedna zena nema takvih problema ako nadje svalera pa vi razmislite. Nije uopste privlacan vas prdez, hrkanje, spavanje gde god se zateknete, a sve je to za vas normalna pojava posle nekog vremena.
Ako niste znali, zena se svaki dan osvaja, bar tako rekose pametni i mudri ljudi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 12, 2008 2:59 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Mrs_Parker je napisao:
Kao zena, odgovorno tvrdim da je za pad libida najodgovorniji partner, koji vremenom pomisli da je Bogom dan i da zena treba da padne u nesvest kada ga vidi, a zaboravi kako je bio hladan, dosadan i nepristupacan dan pre. Ni jedna zena nema takvih problema ako nadje svalera pa vi razmislite. Nije uopste privlacan vas prdez, hrkanje, spavanje gde god se zateknete, a sve je to za vas normalna pojava posle nekog vremena.
Ako niste znali, zena se svaki dan osvaja, bar tako rekose pametni i mudri ljudi.


Kao žena bih apsolutno ovo potpisala od prve do zadnje!! :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 91 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: