Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jan 08, 2007 5:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jan 08, 2007 4:58 pm
Postovi: 85
Molim vas, ako mi mozete reci da li se petrolej sme piti u vreme primanja citostatika(hemoterapije) konkretno, da li je ta gospodja ujedno pila petrolej i primala citostatike... Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 09, 2007 6:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Kada bi neko bilo kom mom pacijentu koji boluje od odmaklog patohistoloski verifikovanog karcinoma predlozio da pije petrolej, ja bih tog "savetodavca" licno tuzio.

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 10, 2007 8:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jan 08, 2007 4:58 pm
Postovi: 85
O dr Ivica, da vas pitam... Ukoliko vec medicina i vi lekari NEMATE adekvatan lek zasto tuziti nekoga ko preporuci nesto sto,i da ne pomaze, ne steti?!?
Za petrolej nisam pitala za sebe, ali ja licno sam par godina imala +++ pozitivna antitela odredjene vrste u krvi..Intravenski uzimanje citostatika, oralno uzimanje citostatika i brojnih drugih lekova nije vredelo! nisu bili manje pozitivni. KOREN TRAVE OMAN URENDAN SA MEDOM uzman za par meseci je skinuo jedan +, radim na tome da skinem i ostala dva!
Hocete da tuzite moju babu koja mi je dala to jer "cisti krv"?????????
Hocete da je tuzite jer mi je pomogla??????
Hocete da tuzite mene jer vishe volim alternativnu od vashe medicine?????
Ili shta?!
Mislila sam da ste vi jedan od malobrojnih normalnih lekara, ali znam da sad sledi
NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA (karakteristican za vas lekare)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 11, 2007 6:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jul 27, 2006 6:20 pm
Postovi: 3798
Lokacija: Pozarevac
Samo se Vi prestavite imenom i prezimenom i adresom, dajte usmeni ili pismeni predlog bilo kom mom pacijentu koga ja lecim da uzima petrolej ili bilo kakvu slicnu strahotu, bice mi veoma drago da obavestim Ministarstvo zdravlja i posaljem Vam zdravstvenu inspekciju. Ne mesam se u to sta ljudi rade jedni drugima, samo imam dnevno 50 i vise pacijenata, najmanje jedna dnevno mi prica kakve je sve gluposti radio i kako su ga sve razni sarlatani pljackali i trovali. U ovoj zemlji imamo zakone, samo ih treba postovati. Procitajte Zakon o zdravstvenoj zastiti, clanove 244- 255. Zdravstvena inspekcija ima dežurnu kancelariju u Ulici 27. marta, gde je dežurni zdravstveni inspektor za celu Srbiju. Telefon zdravstvene inspekcije je 011/2752-446. Molim sve ostecene pacijente, zrtve kako nadrilekara, tako i nesavesnih lekara, da se ne ustrucavaju n ijenog trenutka da pozovu ovu inspekciju. Takodje, za "petrolej" i slicne otrove nadlezan je i farmaceutski inspektor (isti zakon, clan 253), koji ima pravo da uzme na uzorak sve sto se nalazi u prometu na malo i sto se predstavlja kao lek - a troskove laboratorijske provere "lekovitog sredstva" snosi proizvodjac ili onaj koji pusta sredstvo u promet.

O nadrilekarstvu kod nas:


Primer broj 1:
http://www.mycity.co.yu/Drustvo-i-porod ... grada.html



Primer broj 2:
http://www.freeb92.net/info/vesti/index ... _id=207345

_________________
Primarijus dr med. Ivica Zdravkovic, specijalista opste medicine
NEAKTIVAN, osim za savete putem Facebooka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 12, 2007 2:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Jan 08, 2007 4:58 pm
Postovi: 85
Necu da ulazim u dalju raspravu i to ne zato sto smatram da ste u pravu, vec mislim da nema smisla, ipak ste Vi lekar i ja Vas poshtujem, ako nishta onda zbog toga shto ste posvetili zhivot toj plemenitoj stvari, ipak, boli me chinjenica da je toliko tih nesavesnih lekara koje ste Vi gore samo pomenuli... I mozhda se chak nesavesnim lekarom mozhe nazvati i lekar koji brani pacijentu da uzima lekove iz prirode. Ja ne kazhem da ne treba uzimati i prepisanu terapiju ali uz nju uvek i prirodne lekove..
Ja sa svojih VRLO MALO godina imam sedmogodishnje iskustvo sa lekarima, lekovima,prirodom..
Gde ja da tuzim one nesavesne lekare koji su dve godine moje upaljene zhlezde nazivali zaushcima?! Shest meseci ukochen vrat promajom, moju alergiju koprivnjachom,ruke koje menjaju boju pubertetom,moje upaljene zglobove pubertetom,moju ne volju za zhivotom pubertetskom depresiom, a vec moju roze boju, moje suve oci i nemogucnost gutanja i brojne druge stvari objashnjavali sleganjem ramena iako su simptomi bili vrlo jasni i cisti kao suza... Jel i Vama doktore ovo, gore navedeno,lici na pubertet?
Meni lici na to da sam mogla da izgubim zhivot da je potrajalo malo duzhe, samo malo duzhe... Da nismo "potegli veze" kod nekih "vishe savesnih" lekara...
Sada se lechim,srecna sam,samo mi ruke menjaju boju. Uspeshna sam, normalno izgledam,jaka sam,imam lep i normalan zhivot, ili mozhda lepu i normalnu mladost.Uzimala sam terapiju,kao i svi ljudi na Institutu na kom se lechim. ALi nije postignut uspeh kod svih njih kakav je kod mene. Verujem da je to zbog tona i tona voca, okeana chajeva razne vrste, bezbroj biljnih preparata i pre svega jake volje za zhivotom i jake ljubavi prema porodici.
Nemoj da ste takvi doktore,dajte svojim pacijentima lek koji im treba(ipak 21.vek je,medicina je napredovala) ali recite im pored toga da uzimaju neke chajeve,neke vitamine,ulijte im volju, zhelju, snagu. Topla rech mnogo znachi sa Vashe strane,verujte mi. A i chuda se deshavaju, kazhite to i onom najbolesnijem.
Izvinite ako sam malo otishla u offtopic, ali zanela sam se. I takodje zhelim da se izvinem Vama ako sam bila malo grublja, nije bilo namerno. Iako ja nemam maligdno oboljenje, hocu da kazhem svim ljudima koji imaju rak da treba da se bore, da ne treba da gube nadu, mada su to verovatno culi vec bezbroj puta... Da uzimaju svoju terapiju, ali da uzimaju i prirodne lekove, koji im verujte mi, nece nashkoditi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 12, 2007 5:57 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:30 pm
Postovi: 79
Lokacija: Beograd
Cudila sam se svom ocu kada kupuje pivo, ali uvek naglasi prodavcu: "Molim Vas, nemojte u zelenoj flasi!" Jednom sam ga pitala, zasto? Stariji ce vam reci: zato sto se pre, u doba kada nije bilo struje, a rasveta je bila u vidu fenjera, petrolej za te fenjere drzao najcesce u zelenim flasama. Najcesce su deca, a ne retko i odrasli, natezali iz flase, deca misleci da je "nesto lepo", a stariji da je rakija. I tako je, u starim vremenima,pre 60-tak godina, bilo slucajeva trovanja petrolejem koliko volis. Ne verujem da se ljudski organizam za to vreme izmenio u tom smislu da mu petrolej ne skodi, a da celijama raka skodi. Pre oko par godina je jedna baka, zeleci da svojim unucicama ukloni vasi sa glave, namazala devojcicama kosu petrolejem pred spavanje. Epilog: sutradan su devojcice nadjene mrtve. Ugusene od isparavanja. Trebalo bi da se secate tog slucaja. Prema tome... mislim da ne bi trebalo da se zavaravate utopijom da petrolej leci. Sve najbolje!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: leukemija
PostPoslato: Ned Apr 06, 2008 5:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 06, 2008 4:53 pm
Postovi: 1
moj otac se lijeci od leukemije (AML) na VMA od maja prosle godine,i culi smo da bi mu petrolej pomogao,pa me interesuje,ako mi neko od vas moze reci,kako se koristi,dakle koliko puta dnevno,da li uz hemioterapiju ili posle,i da li uopste ima dejstva...
unaprijed hvala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 07, 2008 5:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 04, 2008 6:22 pm
Postovi: 10
Jedan clan familije ima rak pluca sa metastazama vec vise od dve godine. Pimao je sve vrste hemoterapija i samo na kratko vreme stanje se pobljsalo da bi rak obet buknuo. Ta terapija unistava i bolesno i zdravo tkivo, ali ne moze da ubije rak u potpunosti tako da se on po zavrsetku terapije vrati jer je organizam izmucen i oslabljen. Moje licno misljenje je da je hemoterapija skroz pogresan nacin lecenja. Zatim sledi zracenje koje takodje donosi negativne posledice na celokupno stanje i imunitet organizma. Ne znam da li se neko stvarno izlecio uzimanjem Todoxina ali ne vidim logicnije ili neko drugo resenje osim pomoci organizmu da sam izleci (unisti, ubije odstrani) te celije raka. Jos jedna stvar, treba potpuno izmeniti ishranu i izbaciti bukvalno sve sto hrani celije raka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 12:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 08, 2009 11:44 pm
Postovi: 1
Naravno da uvažavamo medicinu i ljude koji su uz mnogo truda i godina studiranja stigli do te humane službe međutim nebi bilo loše da i oni imaju malo sluha po pitanju lečenja alternativnim načinima iz više razloga-
1. Kinezi akupunkturom leče ono što naši ni jednim lekom ne uspevaju da li mogu to da demantuju i obrazlože zašto je hemija manje delotvorna od iglice na pravom mestu?

2. Zašto se ne izučava istorijat lečenja na svim kontinentima u cilju nadogradnje na onom što je dobro?

Odgovor je isuviše jednostavan ako se zna koji je biznis BROJ 1 u svetu!
Kad bi sve te milijarde dolara bile date za hranu nebi bilo gladi u svetu a ni bolesti ako bi se to STVARNO želelo.
Otac mi je imao rak limfe ili rak krvi nesećam se tačnog stručnog naziva ali mi je lekar rekao da je to u pitanju.
Na vratu mu se pojavila izraslina 5x8 cm. i gušila ga brzo je operisan uzorak poslat i izveštaj je potvrdio najgore.
Vozio sam ga na tri hemoterapije i tad se onesvestio rekavši posle da više neće da ide ,,Ako je mreti neka umrem'' rekao mi je.

posle par meseci pojavile su mu se na ruci kvrge i na nozi znali smo da je gotovo i šta činiti? Setismo se priče jedne devojke koja je trebala odstraniti dojke zbog raka i pila je petrolej (onaj što se tada zvao ,,beli petrolej'') posle tri meseca ga nije bilo.
Hajde da eksperimentišemo jer druge nema!
Otac se odmah složio i pio po supenu kašiku ujutru na prazan stomak jer mu je iz Bosne to bilo poznato još kao dečaku a nas prijatno iznenadio njegov pristanak.
Nemrdam od njega dok nije popio prvu kašiku da vidim reakciju i posle više od 2 časa odlazim jer se ni na šta nije žalio već normalno posle 1 sata jeo.
Posle nekog vremena (možda par meseci) pitamo ,,tata jer se kvrge smanjuju?'' On gleda sa nama zajedno i nema ih !!!

Prekinuo je sa petr. ali posle godinu dana ponovo se pojavila i on pije još litru po kašiku dnevno i više se nisu javljale.
Živeo je još 9 godina zdrav bez bolesti ali je imao veliki broj triglicerida (loša masnoća) i šlogiralo ga i 11 meseci ležao šlogiran.

I sam sam pio po nekoliko dana petrolej osetivši blagu toplinu u želudcu da bi posle ustanovili da imam gastritis-
Jednom prilikom je doktor Todor Jovanović gostovao na 3-em kanalu i izjavio da je petrolej najbolji septičar (čistač) organizma i govorio je i o pljuvački da bi nedugo zatim napisao knjigu u kojoj je sve to ,,DOBROVOLJNO'' demantovao jer je tako naloženo.

Zar da nestanu stotine milijardi dolara zbog ,,nerazumne'' izjave nekog doktora to ameri nemogu podneti.

Narode verujte Bogu i nebojte se tame. Jer ko služi novcu nesluži Bogu.
Bog vas blagoslovio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 09, 2009 3:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Jel postoji neka medicinska dokumentacija kojom bi ste mogli da potvrdite vasu pricu??

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak
PostPoslato: Sre Sep 30, 2009 11:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 30, 2009 10:55 am
Postovi: 2
Poštovani, vidim da se koplja lome oko alternative i zvanične medicine pa da se pridodam skupu. Naravno kada nema odgovora traži se od alternative zvanična medicinska dokumentacija. Apsurd. Gde će vam i ko izdati potvrdu da je carcinom izlečen petrolejom? Naravno postoje izlečenja ali onda se ona grupišu u samoizlečenja i nikakva priča tu ne pomaže. Isto tako kada se izleče neki pacijenti citostaticima e tu je već druga priča jer to se pripisuje leku i zvaničnoj medicini, samo tada nema samoizlečenja. Malo čudno zar ne?
Postoje slučajevi naravno izlečenja , petrolejem, Brojsom, vodom pa na kraju sve to priznaje i zvanična medicina i pokriva placebo efektom. Kakva je razlika placebo ili petrolej ako nema štete za organizam, važno je ozdravljenje. Šteta koja je nastala inhaliranjem ili drugim dejstvom ove supstance koja je navedena od predhodnog korisnika ima snagu argumenta kao kada bi rekli jedan se PETROLEJEM UPALIO PA IZGOREO.
Malo više otvorenog uma u medicini dalo bi pozitivnije rezultate ali naravno sve je zanat za poneke ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak
PostPoslato: Čet Jul 04, 2013 6:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 04, 2013 5:51 pm
Postovi: 2
Ćao svima ovde ! Ja sam takođe bila nepoverljiva prema petroleju kao leku jer nikada nisam sve do skora ni čula da sa njime mogu da se leče razne bolesti a posebno karcinom. Pošto mi se otac teško razboleo na internetu sam pronašla tekst „Živi mrtvaci“ Aleksandra Pavlovića o ljudima koji su se izlečili od raznih vrsta karcinoma. Pokušala sam preko nekih poznanika da sama pronađem neke ljude koji su se lečili petrolejom ali nažalost oni jako teško pristaju da pričaju o tome jer zaboravljaju da su se i sami izlečili pošto su čuli od nekoga za petrolej pa sam iznervirana pronašla Aleksandra na njegov mobilni telefon 065 3335445 koji sam dobila od redakcije NSREPORTERA.
Aleksandar mi je ljubazno dao brojeve telefona ljudi koje je intervjuisao ali i osoba kojima je on pomogao da dođu do stoprocentnog destilisanog petroleja iz Mađarske pa sam tako došla do gospodina sa Dvora na Uni (Hrvatska) koji mi je rekao da je i njemu pomogao da ga nabavi i da su mu se posle dve popijene litre petroleja na kontroli u Zagrebu pokazali vidni znaci poboljšanja zdravstvenog stanja i ponudio mi ljubazno da mi pošalje kompletnu dokumentaciju. Kada sam čula te priče prosto nisam mogla da poverujem da je to moguće pa sam odlučila da ubedim pca da i on počne da pije petrolej iz Mađarske na šta je on nevoljno pristao.Na opštu radost posle popijene dve litre i njemu je karcinom počeo da se povlači sa jetre i creva.Nabavili smo još dve litre i sa nestrpljenjem čekamo kakvi će rezultati biti nakon što i njih popije a obećavam da ču ih obelodaniti na ovom sajtu ali ono što sa sigurnošću mogu da kažem je da se otac izvrsno oseća.Zato puno hvala Aleksandru a jedva čekam da nabavim i pročitam knjigu Genadija Petroviča Malahova o lečenju petrolejom jer je ta istina očigledno namerno sakrivena od nas zahvaljujući farmaceutskim kompanijama koje su po svoj prilici jedni od moćnih vladara svetom.A da su naši roditelji i bake i deke mnogo više o tome znali od nas uverila sam se kada sam od rođaka koji je zaposlen u Narodnoj biblioteci u Beogradu dobila kopiju feljtona koji je o lečenju karcinoma petrolejom objavila ILUSTROVANA POLITIKA 1958. godine u svom prvom feljtonu odmah nakon osnivanja lista.Prema reakcijama čitalaca i desetinama hiljada pisama koja su stigla u redakciju ILUSTROVANE može se lako zaključiti da je ta tema bila apsolutni hit te godine u Jugoslaviji, čak veći i od Brazila koji je baš u vreme objavljivanja feljtona postao prvi put prvaka sveta u fudbalu.
Dakle ljudi, neobavešteni smo.Zato bi svako ko bilo šta zna o lečenju petrolejom ili poznaje nekog ko se sa njim izlečio od bilo koje bolesti trebao na ovom sajtu da objavi sve što zna o tome jer je to jedini način da spasemo ljudske živote koji su očigledno za mnoge farmaceutske kompanije obicni zamorcici koji se koriste za zgrtanje basnoslovnih bogatstava sa kojima iste raspolažu i sa kojima vladaju nama obicnim smrtnicima širom ove planete.Tako ćemo spasiti i svoju dušu a oni koji zgrću bogatstva na ljudskim nesrećama treba da se zapitaju gde će im duša ali to nije naš problem....Puno pozdrava za sve.

DENI 015


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak
PostPoslato: Čet Jul 04, 2013 6:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 04, 2013 5:51 pm
Postovi: 2
Ćao svima ovde ! Ja sam takođe bila nepoverljiva prema petroleju kao leku jer nikada nisam sve do skora ni čula da sa njime mogu da se leče razne bolesti a posebno karcinom. Pošto mi se otac teško razboleo na internetu sam pronašla tekst „Živi mrtvaci“ Aleksandra Pavlovića o ljudima koji su se izlečili od raznih vrsta karcinoma. Pokušala sam preko nekih poznanika da sama pronađem neke ljude koji su se lečili petrolejom ali nažalost oni jako teško pristaju da pričaju o tome jer zaboravljaju da su se i sami izlečili pošto su čuli od nekoga za petrolej pa sam iznervirana pronašla Aleksandra na njegov mobilni telefon 065 3335445 koji sam dobila od redakcije NSREPORTERA.
Aleksandar mi je ljubazno dao brojeve telefona ljudi koje je intervjuisao ali i osoba kojima je on pomogao da dođu do stoprocentnog destilisanog petroleja iz Mađarske pa sam tako došla do gospodina sa Dvora na Uni (Hrvatska) koji mi je rekao da je i njemu pomogao da ga nabavi i da su mu se posle dve popijene litre petroleja na kontroli u Zagrebu pokazali vidni znaci poboljšanja zdravstvenog stanja i ponudio mi ljubazno da mi pošalje kompletnu dokumentaciju. Kada sam čula te priče prosto nisam mogla da poverujem da je to moguće pa sam odlučila da ubedim pca da i on počne da pije petrolej iz Mađarske na šta je on nevoljno pristao.Na opštu radost posle popijene dve litre i njemu je karcinom počeo da se povlači sa jetre i creva.Nabavili smo još dve litre i sa nestrpljenjem čekamo kakvi će rezultati biti nakon što i njih popije a obećavam da ču ih obelodaniti na ovom sajtu ali ono što sa sigurnošću mogu da kažem je da se otac izvrsno oseća.Zato puno hvala Aleksandru a jedva čekam da nabavim i pročitam knjigu Genadija Petroviča Malahova o lečenju petrolejom jer je ta istina očigledno namerno sakrivena od nas zahvaljujući farmaceutskim kompanijama koje su po svoj prilici jedni od moćnih vladara svetom.A da su naši roditelji i bake i deke mnogo više o tome znali od nas uverila sam se kada sam od rođaka koji je zaposlen u Narodnoj biblioteci u Beogradu dobila kopiju feljtona koji je o lečenju karcinoma petrolejom objavila ILUSTROVANA POLITIKA 1958. godine u svom prvom feljtonu odmah nakon osnivanja lista.Prema reakcijama čitalaca i desetinama hiljada pisama koja su stigla u redakciju ILUSTROVANE može se lako zaključiti da je ta tema bila apsolutni hit te godine u Jugoslaviji, čak veći i od Brazila koji je baš u vreme objavljivanja feljtona postao prvi put prvaka sveta u fudbalu.
Dakle ljudi, neobavešteni smo.Zato bi svako ko bilo šta zna o lečenju petrolejom ili poznaje nekog ko se sa njim izlečio od bilo koje bolesti trebao na ovom sajtu da objavi sve što zna o tome jer je to jedini način da spasemo ljudske živote koji su očigledno za mnoge farmaceutske kompanije obicni zamorcici koji se koriste za zgrtanje basnoslovnih bogatstava sa kojima iste raspolažu i sa kojima vladaju nama obicnim smrtnicima širom ove planete.Tako ćemo spasiti i svoju dušu a oni koji zgrću bogatstva na ljudskim nesrećama treba da se zapitaju gde će im duša ali to nije naš problem....Puno pozdrava za sve.

DENI 015


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak
PostPoslato: Pet Jul 05, 2013 10:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Хвала ти на овом тексту. Драго ми је да има још сведока који могу да потврде лековито дејство петролеја. На форуму сам се нагледао неколико фармако-дилера који су ме нападали само због преношења искустава, а иначе су били велики стручњаци за онкологију и преживели су операције на свим унутрашњим органима само захваљујући цитостатицима. Када мало разгрнеш њихове текстове, видиш да су обични лажови, преваранти и манипулатори. Можеш ли да напишеш где си купила петролеј? Да ли имају свој сајт? Или ми пошаљи на емаил. На мом сајту сам поставио оно до чега сам дошао везано за лечење тумора и свака додатна информација је добродошла.

Бојим се да ће се фармакомафија потрудити да затре и последње остатке продаваца петролеја, уља од конопље и језгара кајсије. Мислим да нам не преостаје ништа друго него да будемо упорни у ширењу информација. Ако будемо ћутали.......

Можда си могла свој текст да поставиш овде onkologija/medicinski-petrolej-t40465-60.html?hilit=petrolejom#ixzz2YA78fNUf или овде onkologija/petrolej-protiv-raka-ili-t32200-135.html?hilit=petrolejom#ixzz2YA7ODkAF


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: rak
PostPoslato: Uto Jul 09, 2013 10:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Promedic je napisao:
http://de.*REKLAMA*/home/

Не видим да се бавите туморима. Ако се рекламирате, онда то бар радите смислено. Још неки бесмислени линк и сигурно никада нећу доћи код вас.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 45 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], larsfloris i 92 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: