Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: da li psihoterapija moze da pomogne
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 3:48 pm
Postovi: 5
Zanima me da lli uopste psihoterapija moze da pomogne
Stalno sam zamislen odlutam,umoran sam po ceo dan,nemogu da se skoncentrisem,posajem zaboravan,nemam volje motivacije,nesiguran sam kad kontaktiram sa ljudima,osecam se ko neki deda a tek mi je 19 god


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 9:29 pm
Postovi: 105
i ja sam nesigurna u sebe,preemotivna da te mjere koja nije normalna,prepisali su mi xanax i preporucili psihologa.pa cu krenuti sa terapijama i nadam se poboljsanju,kazu da moras suradjivati sa psihologom ako hoces da ozdravis,javi cu ti moja iskustva


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: e hvala ti
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 3:48 pm
Postovi: 5
Hvala ti obavezno mi javi,ma ja sam sportista,i meni je mnogo tesko jer zbog svega ovoga nemogu da napredujem,sve ovo mi se odjednom pojavilo pre 3 godine,od tada ko da sam penzioner,skroz mi je konfuzija u glavi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 9:29 pm
Postovi: 105
I MENI JE TAKO NESTO SLICNO SNASLO BAS PRE TRI GODINE,SVE JE TO ZBOG NERVIRANJA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:37 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
copy paste :)

meni se samo chini da si mlad i da si rasut na sto strana...to je samo faza u odrastanju i sazrevanju

ili sedi i napishi na papir shat je bitno u tvoj zivotu, shta malo manje bitno shta najmanje shta nebitno i koncentrishi se na par stvari i ne razleci se na sto strana!

zaboravlajnje sitnica ili i bitnih stvari nije nishta novo, to se svima deshava, a ti malko manje sebe analiziraj a malo vishe uzivaj u danu koji imash pred sobom, lepo vreme, utroshi dan produktivno...

i ne bi bilo loshe da sebi uvedesh u toku dana obavezi, poslic neki koji morash da obavish, poshto kad se ljudsko bice opusti i nema radnu obaveze, u shta necu namerno svrstati uchenje, mi se pogubimo, znachi smisli neshto ili josh bolje ubaci se u neki program za dz na faxu ili mimo faxa i kad budesh imaoobavezu tipa radne obaveze onda ce ti ostajati manje vremena za razmishlajnje o tome shto te sve 'muchi'!

nemoj da se brinesh, sve shto si nabrojao je samo znak da si osoba koja nije organizovana i mlada sve to ide sa godinama i u svoje vreme!

:lol:

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 3:48 pm
Postovi: 5
Meni se nigde neizlazi ,po ceo dan mogu kuci da provedem i da blejim,nekontaktiram sa ljudima ono neznam ni sam zasto,i tako vec 3,4 godine i svake godine je sve gore,sve sam vise lenj ,uzas
Ja pola sata citam jednu stranicu nemogu da zapamtim ni rec,delujem ko da sam nezaintresovan,stalno sam nezadovoljan,svi mi smetaju
Uzas neznam sta cu sa sobom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2008 3:48 pm
Postovi: 5
Cega god se uhvatim sve mi krene naopako,skola,devojke,fudbal,ocajan sam,cak mi se desava da uspanicim se ni sam neznam sto,ko da samnom upravlja neko drugi osecam se ko posmatrac svog zivota


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 4:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
ti si dusho zapushten i umazen :) razmazili te tvoji!

trgni se, nadji posao preko leta pa cesh videti kako cesh se posle radnog dana od 8 sati vratiti knjigi brzo i kako cesh i lepshe spavati i kako cesh pozeleti svashat neshto!

nekome bi bila sreca da moze jedan jedini dan da provede u kuci i da ne radi nishta ti si samo naviknut na pogreshan nachin provodjenja dana :)

mlad si i trgni se, niko ne voli ljude koji ne rade nishta i koji su sami sebi dosadni i monotoni!

a to da li zelish ili ne komunikaciju sa ljudima, vishe je nego ochigledno da zelish chim si ovde na forumu i pishesh sa nama svima tako da, trgni se, probudi se i odrasti! nece te niko chekati sto godina da to obavish!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 29, 2008 9:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
ja se ne bih slozio sa misljenjem da si razmazen, itd...

cim si forumilisao problem da ti je potrebna pomoc, i raspolozen si da je potrazis - obavio si pola posla.
ako nesto studiras - mozes se obratiti npr. studentskoj poliklinici, oni su adekvatno mesto.
tvoj problem nije neresiv!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: