Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: psiholoski znoj
PostPoslato: Čet Okt 06, 2005 8:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 05, 2005 11:24 am
Postovi: 6
KONSTANTNO U ZADNJIH PAR GODINA OSEĆAM JAK MIRIS MOKRAĆE. TUŠIRAM SE DVA PUTA DNEVNO, MEĐUTIM TO NIŠTA NE POMAŽE. SVI NALAZI MOKRAĆE I KRVI SU U REDU. TESTIRAO SAM SE NA HLAMIDIJU, RADIO URINOKULTURU, BIO KOD UROLOGA, DERMATOLOGA I SVE JE U REDU. DOKTORI SUMLJAJU NA PSIHOLOŠKI ZNOJ, ODNOSNO DA MI JE TAJ MIRIS ''PROBIO'' ZBOG STRESA. KORISTIO SAM BROMAPEZAN, PERSEN, NA POLNI ORGAN SAM NANOSIO KALIJUM PERMANGANAT I SODU BIKARBONU NE BI LI SE NEUTRALISAO TAJ MIRIS, MEĐUTIM NIŠTA MI NE POMAŽE.
MOLIM VAS ZA POMOĆ, JER MI JE JAKO NEUGODNO ( I DRUGI OSEĆAJU TAJ MIRIS), TE NEMAM NORMALAN DRUŠTVENI ŽIVOT.
ČUO SAM ZA NEKE TABLETE KOJE KADA SE POPIJU OSLOBAĐAJU PRIJATAN MIRIS KROZ PORE I TAKO NEUTRALIŠU TAJ MIRIS. DA LI ZNATE KAKO SE ZOVU I GDE SE MOGU NABAVITI? DA LI POSTOJE NEKE DRUGE METODE ZA REŠAVANJE OVOG PROBLEMA, JER MI JE JAKO HITNO (MAKAR BILE I HIRURŠKE)?
HVALA.

_________________
Nakon svih pregleda mi je konstantovan psiholoski znoj koji se najjace ispoljava na predelu prepona, cak i nakog samog tusiranja. Ne pomaze ni soda bikarbona. Da li postoje neke tablete za neutralisanje tog neugodnog mirisa ili neka druga metoda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 06, 2005 10:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 16, 2005 12:33 pm
Postovi: 121
Koliko vode pijes dnevno? (ali bas vode, ne druge tecnosti)
Jako je bitno da unosis najmanje 2 l ciste vode dnevno. Probaj, ali rezultate mozes videti tek za nekih mesec, dva.
Nisam lekar, ali sam ovo negde jednom vec procitala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: PSIHOLOŠKI ZNOJ
PostPoslato: Čet Okt 06, 2005 11:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 05, 2005 11:24 am
Postovi: 6
PIJEM DOSTA VODE DNEVNO, UGLAVNOM MI MOKRAĆA BUDE BELE BOJE. NE PIJEM ALKOHOL, ALI SAM RANIJE DOSTA PIO GAZIRANIH PIĆA.

_________________
Nakon svih pregleda mi je konstantovan psiholoski znoj koji se najjace ispoljava na predelu prepona, cak i nakog samog tusiranja. Ne pomaze ni soda bikarbona. Da li postoje neke tablete za neutralisanje tog neugodnog mirisa ili neka druga metoda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 07, 2005 11:13 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 20, 2005 3:39 am
Postovi: 106
Mozda da povedes racuna o ishrani, da proanaliziras sta unosis. Da li je to mozda zacinjena hrana, da li uzimas mnogo sira i mlecnih proizvoda, mesa, da li pusis i slicno. Pa da probas da promenis par dana makar ishranu, jedi vise presnog voca i povrca, mozda ti malo pomogne. Srecno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 07, 2005 2:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 05, 2005 11:24 am
Postovi: 6
SA ISHRANOM BI TREBALO DA JE SVE U REDU. NALAZI KRVI I URINA SU DOBRI. PROVERIO SAM SVE ELEKTROLITE I PROTEIN U KRVI I SVE JE OK.

_________________
Nakon svih pregleda mi je konstantovan psiholoski znoj koji se najjace ispoljava na predelu prepona, cak i nakog samog tusiranja. Ne pomaze ni soda bikarbona. Da li postoje neke tablete za neutralisanje tog neugodnog mirisa ili neka druga metoda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Nov 29, 2005 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Okt 05, 2005 11:24 am
Postovi: 6
GOTOVO SAM SIGURAN DA TAJ NEPRIJATAN MIRIS DOLAZI IZ URETRE( IZ KANALA). NIJE NIŠTA SPOLJA.

_________________
Nakon svih pregleda mi je konstantovan psiholoski znoj koji se najjace ispoljava na predelu prepona, cak i nakog samog tusiranja. Ne pomaze ni soda bikarbona. Da li postoje neke tablete za neutralisanje tog neugodnog mirisa ili neka druga metoda.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 03, 2008 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:38 pm
Postovi: 18
Lokacija: beograd
Cula sam da persen moze da izazove cudan miris mokrace,pa ako si koristio persen duze vreme mozda je zbog toga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Avg 04, 2008 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 04, 2008 7:15 pm
Postovi: 11
Nemoj ovo shvatiti kao zezanje, ali ako je miris čudan samo u tvom toaletu, a kad mokriš van kuće nema ga, kupi sredstva za čiščenje i temeljno očisti šolju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 5:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:38 pm
Postovi: 18
Lokacija: beograd
Bloker je napisao:
Nemoj ovo shvatiti kao zezanje, ali ako je miris čudan samo u tvom toaletu, a kad mokriš van kuće nema ga, kupi sredstva za čiščenje i temeljno očisti šolju...


mislim da se tebi nisam obratila...a da ti pojasnim, cula sam da moze izazove, ja licno nemam probleme s tim, samo kazem coveku da bi to moglo da bude ako koristi persen...a ti ako hoces dodji kod mene pa onjusi moju wc solju, da ne bi dolazilo do zabune ... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Avg 05, 2008 8:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Dec 08, 2004 12:10 am
Postovi: 210
heheheheheheh


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Majestic-12 [Bot] i 69 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: