Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Psiholoski problem,Autofelacija
PostPoslato: Pet Jan 09, 2015 5:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 19, 2014 8:51 pm
Postovi: 2
Mislim da je vecini poznata ta "Autofelacija" to je pokusaj muskarca da lizne ili kako god svoj polni organ.Posto je bilo dosta price o tome u drustvu,naravno posto sam klinac to me je zainteresovalo.Bolje receno mladost,ludost jer i sam znam da sam sada u toj fazi puberteta da bih sve probao,ne u smislu Alkohola i tih poroka,vec ovako razlicitih stvari.
Posto je to tesko uraditi,a moguce je treningom,pokusavao sam,kao i drugovi i uspeo sam,moram priznati jesam liznuo to 2,3 puta i nimalo mi se ne svidja jer mi se nekako cini gej.Pokajao sam sto sam to uopste pokusavao i sada to hocu da izbacim iz glave,ali prosto ne znam kako jer se sam sebi gadim,da sam to pokusao.Ne znam stvarno sta bih uradio,kada citam komentare drugih na tu "radnju" svi misle da je to bolesno,da je to gej,ali pise da je vecina to probala i barem jednom kao klinac mastalo o tome,da to moze uraditi.
Naravno,opet ponavljam da to vise nikada ne bih uradio,jer mi se to uopste ne svidja.Stvarno,ne znam ni sam zasto sam to pokusavao uopste,jednostavno nisam hteo to da uradim ali sam nekako do uradio.
I sada dan posle toga,osecam se grozno,samo o tome mislim kako bih vratio vreme u nazad i nikako te ne bih ponovio.Sav sam u nekim mislima da mozda nisam normalan.Ne znam sta bih radio,znam da je sada ovo stvar psihe,pa bih zatrazio pomoc ovde kako bih nekako prebrodio to i ne osecao se grozno.Ne znam nekako me je sramota samog sebe.
Jednostavno proklinjem dan kada sam to uopste pokusavao,klinac jesam i jednostavno sve bih novo probao,hiperaktivan sam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Psiholoski problem,Autofelacija
PostPoslato: Sub Jan 10, 2015 1:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Еј бре, батали. Ако се будеш толико секирао за сваку ситницу, нећеш далеко догурати. Научио си лекцију и живи живот даље. Неке грешке у животу се скупо плаћају, а ова твоја је веома јефтина.

Уосталом да ли си некада почешао себе по леђима? Пријало је, јел' да? И шта је ту настрано?

Иначе, мерило доброг и лошег, нормалног и настраног, није то да ли ти се свиђа или не. Мерила су много виша.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 200 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: