Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 26, 2008 11:04 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Ariela: mera u svemu, i sve sa merom - kao sto sam vec rekla, po meni je to kljuc za zdravlje u svakom pogledu. A demagogija i lazni moral, dogma i predrasuda, glupost i primitivno ponasanje ne mogu biti ni dobri ni zdravi a saveti koji se od takvih ljudi dobiju svakako nisu u cilju zdravlja i pomoci nekome nego u cilju samopromocije sopstvenog ega i potiskivanja sopstvenog straha.

Praktikuj sex sa zastitom uvek, cak i kad imas stalnog partnera, jer tako cuvas i sebe i drugoga, sprecavas rizik od nezeljene trudnoce i najzad cuvas svoju reproduktivnu sposobnost. Ukoliko imas problema sa emocionalnim vezivanjem i ostvarivanjem bliskosti, i u tom smislu ostvarivanjem odnosa koji bi bio monogaman, a to traje i ne mozes sama d aresis problem, obratio se nekom terapeutu za pomoc. Dovoljno si odrasla da niko ne treba vise da odlucuje za tebe i namece ti dozvole ili zabrane, a opet dovoljno mlada da mozes da se trazis i da trazis, ukoliko u tome postoji zdrava mera stvari ne vidim nista lose u tome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 11:00 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 12:31 am
Postovi: 61
@Garfield, sve što si pisala na ovoj mojoj temi dosta mi je pomoglo. Osetila sam veliko razumevanje sa tvoje strane, a to mi je bilo jako potrebno. Zaista mi je drago što si nekako podelila sa mnom ovaj problem i što si me malo rešila konfuzije. Mnogo ti hvala! Osećam se mnogo bolje. Već sam razgovarala sa psihoterapeutom i rekao mi je slične stvari kao ti i da ako problem potraje krenem na psihoterapiju.
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 11:21 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 12:31 am
Postovi: 61
Garfield je napisao:
A demagogija i lazni moral, dogma i predrasuda, glupost i primitivno ponasanje ne mogu biti ni dobri ni zdravi a saveti koji se od takvih ljudi dobiju svakako nisu u cilju zdravlja i pomoci nekome nego u cilju samopromocije sopstvenog ega i potiskivanja sopstvenog straha.


I da dodam, imam mnogo stroge roditelje koji mnogo morališu (intelektualci su, ali ne mogu da me razumeju). Utoliko više su mi pomogli svi tvoji odgovori. HVALA TI!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 27, 2008 9:48 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Nema na cemu. Budi pametna, brini o svom zdravlju. I naravno, toplo preporucujem psihoterapiju u svakom slucaju. Topli pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 30, 2008 1:58 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Maj 09, 2008 12:31 am
Postovi: 61
Zelim da vam javim da sam se zaljubila i da mislim da ce to biti prava veza. Nadam se. Pozdrav svima i hvala vam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 50 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: