Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 29, 2008 9:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Mar 31, 2008 1:52 pm
Postovi: 2263
Lokacija: crno-beli svet
Dear History,
nisam mislila na tebe da si rekao da se secas, nego si kasnije dobio, chini mi se od Ivematic, takav odgovor. Ni ja nisam medicinske struke, ali imam iskustvo sa tim...do chetvrte godine sam imala 3 puta febrilne konvulzije, a takodje i moja deca...Vishe sam osetila potrebu da prethodno napishem iz sopstvenog iskustva i svog laichkog ugla. Ono u shta sam sigurna jeste da na mene moje konvulzije nisu ostavile posledice tog tipa...ali zato febrilne konvulzije moje dece su mi odnele pola zivota, jer sam nenormalno brinula:(...sva sreca, bilo je onako kako su mi lekari objasnili i sve je u najboljem redu :D U svakom sluchaju, stalno sam imala na umu prvu rechenicu dr Spocka o febrilnim konvulzijama "Strashno je videti kako se dete grchi, ali u vecini sluchajeva opasnost i nije tako velika". A shto se tiche razlike izmedju nas i sveta, malo preterujesh po mom skromnom mishljenju, jer i kod nas i u svetu, u jednom momentu npr.hvale odredjeni lek, kasnije pljuju po njemu, pa ga "rehabilituju" itd. Isto je i sa raznim metodama lechenja, uzrochno-posledichnim vezama o kojima govorish i sl. Pozdrav. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 78 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: