Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: PomoC...!!!
PostPoslato: Sre Avg 13, 2008 10:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 13, 2008 10:06 pm
Postovi: 2
92 sam godiste i u wezi sam sa devojkom vec 2 meseca koja je 93 godiste... Pre neko wece mi je rekla da zeli da spawa samnom i ja sam pristao,ali smo se dogovorili da to ucinimo tek za nekoliko dana ... :-? Sad me zanima,posto je ona newina a i meni je owo prwi put,koliko cm ja smem da joj stawljam(izwinite,ali stwarno ne znam kako drugacije da se izrazim)??? :oops: I zanima me da li ja da koristim i jezim i da je zadovoljavam oralno,ili to da radim samo ako ona bude htela??? ??? Mozda su pitanja malo glupa , ali odgovor bi mi dobro dosao... HVALA UNAPRED!!!! :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 12:26 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Sto se sladak :lol: Ali malo ste mali za to :(
Eh dobro sta da se radi ako ste vec odlucili...

SMes da joj stavis sve raspolozive centimetre:wink: Samo polako i gledaj kako ona reguje, ako je boli a ti jos sporije i tako, uhvaticete vec neki ritam.
STo se tice oralnog seksa, moze a i ne mora, u seksu nista nije pod moranjem, opet kako oboma odgovara, proceni.
I OBAVEZNO kondom!!!

Mada ja bih savetovala da se jos malo zadrzite na mazenju 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 9:37 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Kako bi bilo da poslusas girl i da jos malo sacekate' previse ste mladi, nedovoljno zreli, i suvise kratk ozajedno. U svakom slucaju OBAVEZNO kondom ako se ipak odlucite, mada vam je moj (lekarski) savet da to jos ne cinite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 1:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2008 10:19 pm
Postovi: 5
Kako je ovo slatko :D

u principu ne postoji nikakva magična formula, vec ti je objašnjeno da treba da se pazite ( prezervativ ) i da možeš slobodno da ideš do kraja.
ono što bih ja voljela da ti kažem, a smatram jako bitnim, je povjerenje i razgovor. Gledaj kako ona reaguje, pitaj je jel ok. Stanite malo ako treba pa opet. najbitnije je da ste opušteni pogotovo ona jer ako nije stvari znaju biti malo gurave. Potrudi se da je opustiš da li je to oralni sex ili nešto sasvim treće nije bitno. Može to biti čak i prijatna okolina.
Ako treba još neka informacija slobodno pitaj !

Poz. !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 11:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 13, 2008 9:40 am
Postovi: 31
PEKI, Nisam siguran, ali bojim se da sam ja jedini shvatio tvoje pitanje o centimetrima. Koliko god "uđeš" njen Himen će biti nepovratno uništen. Ona više neće biti nevina. Nema tu centimetra, ili milimetra. Što se tiče ovih saveta o godinama... Iako se slažem sa ostalima, znam da Vas niko živ neće zaustaviti (možda bi njoj moglo da se apeluje na razum ali ti si muškarac) i još nešto, ako je odbiješ, očekuj da ćete se vrlo verovatno razići, ona će biti povređena i biće je sramota. Ako je voliš, budi taktičan, recio joj da je voliš, da treba da idete malo sporije, da uvek ima vremena. Ako baš morate, upražnjavajte oralni seks, a prava stvar će doći sama po sebi.

_________________
It’s better to have loved and lost than never to have loved at all


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 2:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Pretpostavljam da je svrha pitanja o cm kako da to iskustvo za nju prodje bezbolno. Slazem se sa Vladimirom, penetracija penisom definitivno nije nesto sto treba da radite prvi put. Najpre treba dobro da se upoznate, da znate sta uzbudjuje ono drugo, da budete u stanju da se opustite. Bar prvih nekoliko puta se zadrzite na penetraciji prstima sa ili bez oralnog sexa, kako god vam odgovara. Neposredno pre penetracije penisom su bitne ove stvari, hronoloskim redom: 1) da ona bude uzbudjena i blizu orgazma sto se postize stimulacijom klitorisa; 2) da si stavio kondom 3) da ste kondom premazali lubrikantom i/ili stavili manju kolicinu lubrikanta na ulaz vagine (obavezno lubrikant na bazi vode, Durexov ima u Lily-u a ima raznih i u apotekama.)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 4:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 13, 2008 9:40 am
Postovi: 31
Sad će me svi stručnjaci razapeti na krst zbog ovoga. Ovo uzmi sa rezervom što ću ti reći. Prvi put je prvi put i to ne sme biti bezveze (to su stvari koje mogu da se pamte.

1. Sačekaj da joj prođe menzis
2. drugi dan po završetku krvarenja možete da se odlučite na odnos i bez zaštite (naravno, nikako ne sa svršavanjem u nju) tada je rizik od začeća najmanji (naravno nije da ne postoji, ali malo rizika je baš ono što sve čini zanimljivijim) (inače, ovo je deo zbog kojeg očekujem razapinjanje ;) )
3. Napravi romantičnu atmosferu, večera (moj bi izbor bile lazanje (lako se spremaju) ili u restoranu (neki bolji odaberi). Za ovo ćeš morati i pare da pripremiš... Zatim, ako se odlučujete na tvoj/njen stan ili slično, obezbedi da ste sigurno ceo dan sami (ovo ti i ne moram naglašavati, zar ne?) Mirišljave sveće mogu biti lep ugođaj (naravno pravilno raspoređene da vam ne budu u blizini, otvoren plamen je nezgodna stvar.
4. Očekuj neočekivano, prvi put često muškarac od treme nema ili izgubi erekciju, tu moraš da odglumiš... jednostavno, oralno, kad je dovedeš do pred kraj, verovatno ćeš i povratiti erekciju ako uspeš da se opustiš.

i na kraju, vidi da pre svega popijete po čašu vina (zgodno je ako ručate u stanu/kući) to će ublažiti tremu ali nikako više od čaše (alkohol je jako loš saveznik ako se na njega previše osloniš)

Zapamti, sex je mnogo više od samo "turi vadi fizičkog posla", to je između ostalog igra poverenja, igra ljubavi i pažnje koja zahteva puno angažovanja i jako malo (najbolje nimalo) reči. Ako ga svedeš samo na fizikalisanje, biće ti jednako interesantan kao i svako drugo fizikalisanje (lopata, motika, trčanje...) sa jednom kratkom i skoro nebitnom razlikom od par sekundi.

_________________
It’s better to have loved and lost than never to have loved at all


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 4:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Decko ima 16 godina, taj nezaboravni prvi put ce mu i sa kondomom trajati 30 sekundi, a kamoli bez 8) A ona ima 15 godina, znaci nema sanse da su joj se ciklusi toliko ustalili da tacno moze da predvidi kada ce joj biti ovulacija. Ako za dva meseca Peki dodje ovde sa temom "Abortus" tebe cu licno da drzim odgovornim :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 4:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Vladimir M. je napisao:
2. drugi dan po završetku krvarenja možete da se odlučite na odnos i bez zaštite (naravno, nikako ne sa svršavanjem u nju) tada je rizik od začeća najmanji (naravno nije da ne postoji, ali malo rizika je baš ono što sve čini zanimljivijim) (inače, ovo je deo zbog kojeg očekujem razapinjanje ;) )


Zivo me zanima sta te navelo na to da osobi(ne mogu da napisem i coveku ni detetu) od 16 godina savetujes seks bez zastite? ETo prosto me zanima pa te molim da mi odgovoris.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 5:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Vladimir M. je napisao:
2. drugi dan po završetku krvarenja možete da se odlučite na odnos i bez zaštite (naravno, nikako ne sa svršavanjem u nju) tada je rizik od začeća najmanji (naravno nije da ne postoji, ali malo rizika je baš ono što sve čini zanimljivijim) (inače, ovo je deo zbog kojeg očekujem razapinjanje ;) )


Nećeš biti razapet, ali moram da kažem da je ovo čista glupost koja može biti kobna!!!!!!!

Ona je još mlada, ciklusi su joj verovatno neuredni, sazrevanje jajnih ćelija takodje.......prema tome i šansa za trudnoću je moguća (sve i da su joj uredni ciklusi i da je zrela žena).

EDIT: i baš je sjajan savet da nekome ko nema seksualnog iskustva predložiš da "nikako ne svršava u nju"!!! Iskusno, nema šta. :roll:


********************************************************
Ne slušaj ovaj savet i kondom UVEK koristi, ne samo zbog neželjene trudnoće, već i zbog polno prenosivih bolesti. :wink:
********************************************************


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 5:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 12:41 pm
Postovi: 1224
Slazem se sa majjom u potpunosti - kondom uvek. Seks je igra za odgovorne odrasle a ne decija igra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 6:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 09, 2007 7:10 pm
Postovi: 717
Vladimir M. je napisao:
tada je rizik od začeća najmanji (naravno nije da ne postoji, ali malo rizika je baš ono što sve čini zanimljivijim)


Haha, ovo nisam bila primetila...

Peki, znas sta cini seks jos zanimljivijim? Kad ne koristis kondom sa intravenskim narkomanima. Naravno, mozda ces zakaciti HIV, ali malo rizika je bas ono sto sve cini zanimljivijim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 21, 2008 6:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
slatki su ali su deca!

:-?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Avg 28, 2008 10:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 30, 2008 12:21 am
Postovi: 12
Na ovo sam morala da odgovorim.Toliko su mi simpaticna ova deca.Ali primetila sam da voli devojku i da je postuje,cim je pitao nekog za savet.BRAVO ZA TO.Moj savet:Jeste malo mladi za to,ali boze moj,kad ce ako ne sad?Nece sa sedamdeset godina. :D ALI KONDOM JE"OBAVEZAN".Savetujem ti malo duzu predigru za pocetak(podrazumeva mazenje).Moguce da ce u pocetku malo boleti,ali nije strasno.Ako ipak ne uspete iz prvog puta,nemojte se razocarati,neka sve ostane na mazenju(i to je ljubav) :D ,pokusajte posle nekoliko dana ponovo,i sve ce biti ok.Svi smo mi to preziveli(i ostali zivi).Za oralni sex mislim da je rano odmah prvi put,jer cete biti pomalo stidljivi,ali ako i ona zeli...(tako bar nemoze ostati u drugom stanju) :lol:SAMO NAPRED,VODI LJUBAV DOK SI MLAD,ALI KONDOM OBAVEZAN :D :D :D Ajd pa javi kako je bilo,puno si saveta dobio.SRECNO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Pozdrav!
PostPoslato: Čet Avg 28, 2008 11:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Mar 25, 2006 3:09 am
Postovi: 107
Peki,

Procitao si dosta saveta i jedan se stalno provlaci - a to je da koristis prezervativ. Mene zanima da li si ikada probao (bez devojke) da stavis prezervativ na penis? Prvi put ne bi trebalo da bude prvi put za sve stvari. Ne bih zeleo da me neko pogresno shvati da zastupam seks bez prezervativa, ili ne daj Boze da nekoga na bilo koji nacin odvracam od toga. Ovo pitam jer:

a) samo postavljanje prezervativa (u zaru predigre) moze biti otezano narocito ako neko nije upoznat sa tim (uputstvo je uputstvo, a praksa je praksa),
b) partnerka takodje treba da ima razumevanja (sto znaci da ne treba da ceka i uzdise ili da se unervozi ako partner to ne obavi brzo),
c) postoje razlicite velicine, pa treba na vreme izabrati odgovarajuci (pr. Trojan Magnum su za malo obdarenije),
d) osim velicina postoje i razliciti oblici (prilicno zanimljivi), koji mogu biti i zabavni (ali ne treba da postanu centralni predmet interesovanja). Za tebe je ipak najbolje da uzmes klasican. Prezervative sa oznakom sensitive preskoci za pocetak, jer su tanji od klasicnih pa je verovatnoca pucanja veca.
e) postavljanje prezervativa na glans penisa moze izazvati nadrazaj koji moze dovesti do prebrze ejakulacije (ovo je moze regulisati pritiskom na koren penisa, cime se trenutno neutralise tok nervnih impulsa, kao i kapilara i misica, ali to vec spada u „advanced“ tehnike),
f) prezervativ se postavlja posle predigre, kako bi se kozica koja pokriva glans dovoljno rasteglila i time bilo omoguceno nesmetano postavljanje prezervativa (u suprotnom ce doci do povlacenja kozice na gore a time i prezervativa, pa treba paziti da ne spadne),
g) u svakom slucaju, tokom odnosa, treba obratiti paznju da li prezervativ dobro stoji (narocito ako je neko jos nedovoljno iskusan).
h) pazi da ti ili ona ne dirate prezervativ noktima kako ne bi pukao.

Savetovao bih ti da i pored prezervativa zavrsnicu obavis izvan vagine. Time seks ne gubi na znacaju.

Pozdrav,
mr M.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 243 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: