Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nocno znojenje i jos simptoma
PostPoslato: Čet Feb 14, 2019 8:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 07, 2013 1:13 am
Postovi: 8
Pozdrav, pre par dana sam uradila krvnu sliku, ne zivim u Srbiji vec na engleskom govornom podrucju. Imam niska bela krvna zrnca 3.52 x10(3)/uL (4.00 x10(3)/uL - 10.10 x10(3)/uL reference range), nizak hemoglobin 10.5 gm/dL (11-15.5 reference range),
od ostalih rezultata LDH 130 U/L (135-214 ref),
ALK POS 37 U/L (40-156 ref), VIT D 28.5 ng/mL (32-100 ref), ANTI-MICROSOMAL Ab. (THY.PEROX.) 173 IU/mL (<35 ref)

Otisla sam kod doktora jer sam imala bolove u donjem delu stomaka levi deo koji se sirio na bubrege.
Nocu, a sad i citav dan imam neko prozimanje jeze kroz organizam koje krece od glave i spusta se sve do listova nogu. Traje par sekundi, prestane i onda ubrzo krece ponovo. Kao kad je nekome hladno pa se najezi, ali to kod mene traje konstantno. Imam i nocno znojenje, iako nije vruce u prostoriji u kojoj spavam.

Ginekolog mi je uradio i PAP test koji je abnormalan, pa ne znam da li ima veze i sa tim.

Doktorka mi je rekla da ponovimo test krvi za dva meseca i nije mi dala nikakve dodatne informacije. Krenulo je i ubrzano lupanje srca, ali to nakon sto mi je saopstila da rezultati nisu dobri pa povezujem sa anksioznoscu.

Ukoliko ima neko da da savet, ili bar da me malo umiri:) jer ne znam kako cu izdrzati dva meseca do sledeceg vadjenja krvi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nocno znojenje i jos simptoma
PostPoslato: Pet Feb 15, 2019 6:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мени је то типично за вирусну инфекцију: ниски леукоцити, језа. Ноћно знојење може да буде последица много ствари.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 53 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: