Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Čet Apr 01, 2010 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 5:30 am
Postovi: 21
Molola bih nekoga da mi pomogne ako moze. Znam da veci broj ljudi pati sa visokim pritiskom , ali ja imam cini mi se veoma nizak, trnutno je 99 sa 51 i puls 55. neznam kako da ga podignem na neku normalu ili bi mozda bilo nesto nasledno kod mene jer je moj otac imao bradicardiu i nizak pritisak i u isto vrijeme i Angina pectoris, pa bih voljela ako jeki ljekar tu da mi kaze sta trebam da uradim dalje. Hvala unaprijed, Tatjana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Čet Apr 01, 2010 11:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 5:30 am
Postovi: 21
Sudeci po napisanom, pritisak cini svoje, uzgred budi receno meni su 44 godine i ocekujem menopauzu ali neznam kada ce da me stigne i trenutno mi se spava pa ako je neko voljan da mi odgovori neka to brzo urade inace ja odoh spavati i mozda se sutra i ne probudim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Čet Apr 01, 2010 1:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ja imam 17 godina i pritisak mi je uglavnom 90/50 ili 90/60 dok je puls normalan...komentar mog urologa je bio:aaaahhh to?samo kad nije visok pritisak,da je visok pa da se zabrinemo jer moze da pukne neki krvni sud ovako nemaj brige...popij kaficu,nemoj pusiti jer nije zdravo,malo slanije jedi i to je to...inace kada padne pritisak takvim osobama se vrlo cesto spava...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Čet Apr 01, 2010 1:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 5:30 am
Postovi: 21
Hvala ti Slavko na brzom odgovoru. Ja sam sva ko usporeni snimak na tv. Odoh sada pokusati opti slanu vodu jer sam vec dvije kafice popila pa nista od toga nije pomoglo. Inace nevidim tvoje nove postove, koko si ti i jel se ista desava nabolje?

Pozdrav, Tatjana.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Čet Apr 01, 2010 8:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
pokusaj malo sa time,ja ne mogu da pijem slanu vodu,ja se najedem prsute ili sunke,slanine sta ima i onda mi se popravi pritisak...
hvala na pitanju,ide sve na bolje,zadnjih dana me je zezala glava i to bas dosta,zezaju me sinusi,pijem cefaleksin pa me malo i popustaju...inace idem za 2-3 nedelje na ultra zvuk malo da me tamo gledaju i da ih malo zbunim... :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Pet Apr 02, 2010 3:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 13, 2010 5:30 am
Postovi: 21
Dragi Slavko ovo ti govorim kao sto bih i mojoj bebici (22 godine inace) nemoj jesti nikakve preradjene proizvode. Nista sto je suseno na dimu, jer je ustanovljeno da su kancerogeni, nemoj da te plasim nepotrebno, ali sta god da kupujes procitaj na pa kovanju sastojke, sto vise trocifrenih brojeva to gore. Ja sam se vec navikla na to jer moja malena studira o tome i udavi me vise sa time . Kao nemoj mama kupovati vise ovaj sok ili ovu kobasicu niti sir. Tako da je najbolje da ja njoj kazem cega mi fali u kuci a ona da ode i kupi. Ali sa svojim novcem naravno'!!!!! Jer sve sto bi ona kupila je najskuplje moguce. Ako imas nekoga na selu neka ti salju poljoprivredne proizvode ako je ikako moguce,ali nesmiju stavljati nista vjestacko u zemlju. Sve treba da bude ORGANIC Samo da znas ja planiram da dodjem tamo mozda sljedece godine i hocu da te vidim i da mi pokazes gdje je najbolja kafa. Tako da me ubacis u svoj dnevnik.

Pozdrav T.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nizak krvni pritisak i puls
PostPoslato: Sub Apr 03, 2010 7:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ja zivim na selu,imamo svoju bastu,drzimo nesto malo pilica ali je sve nase...prskamo jedino kada se pojave neke bube ili tako nesto,s'toga nam je hrana relativno cista,koliko moze biti...sto se tice susenog mesa,cuo sam i za to,da je kancerogeno,ali sta se moze,moderan nacin zivota,ne mozemo se izolovati i jesti samo odredjenu hranu,jer za mene to nije zivot...naravno,samo vi dodjite pa cu da vam pokazem kude li je najbolja kafa,nema problema... :lol: :lol: :lol:

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 110 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: