Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nesvestica
PostPoslato: Sre Sep 10, 2008 7:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 10, 2008 7:09 pm
Postovi: 2
Prvi put sam ovde na forumu, mogu reci da je pored ostalih foruma, ovaj forum jedno malo blago koje je svakome potrebno. Da ne bude da hvalim previse itd bla bla truc, evo da postavim pitanje.

U zadnjih 6 meseci s vremena na vreme mi se desava da iz cista mira pocnem da osecam blagu nesvesticu i vrtoglavicu i imam utisak da cu se svakog trenutka onesvestiti. Ove situacije nastupaju iz cista mira, nenajavljeno tako da u tim trenucima ne mogu da opisem kakav je to nezgodan osecaj. Ja se u tim situacijama trudim da budem sto vise pokretljiv , jednostavno da zaokupim mozak necim drugim samo ne sa tim trenutnim stanjem. Danas, dok sam cekao red u Maksiju na kasi imao sam taj osecaj, posto sam video da je vrag odneo salu ja sam poceo nervozno da cupkam nogama, nesto kao u stilu samo da pokrenem telo. Kada sam dosao kuci izmerio sam pritisak i bio je 110/80, vrtoglavica je i dalje postojala mada ne tako strasno kao u maksiju. malo kasnije sam izmerio pritisak rezultati su bili 115/85. A malo pre par trenutaka samo izmerio ponovo pritisak 115/80, tako da je to pritisak dok ovo pisem u vecernjim casovima. Pre godinu i po bio sam na pregledu jer sam osecao ono " knedla u grlu ", ali sam tada bio pusac pa sam smatrao da je zbog toga. Na ultrazvuku srca je bilo sve u redu. Cigarete sam ostavio ima godinu dana. Drugih zdravstvenih problema nemam. Mozete li mi bilo kako pomoci, savetom konkretnim predlogom, bilo cime, iskreno imam utisak da je svaka nesvestica sve gora i jaca.

Unapred zahvalan

S postovanjem
Dejan


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 90 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: