Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Maljavost
PostPoslato: Sub Okt 06, 2018 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 14, 2017 12:17 am
Postovi: 33
Evo mene sa novim problemom :( .Naime prvu menstruaciju sam dobila pre godinu dana.Od tada su mi uvek neredovne,bila sam kod doktora opste prakse koji mi je rekao da je to u prvih par godina normalno,i da ako se sve ne normalizuje za 2,3 godine dodjem ponovo.Par meseci pre prve menstruacije sam bila na ginekoloskom pregledu i bio mi je malo uvecan desni jajnik ali rekli su da je to normalno pre prve menstruacije.Sada jedan mesec dobijem,jedan ne,pa dva meseca imam,3 ne i tako u krug.Povremeno me zaboli levi jajnik sto je normalno pre menstruacije,ali ponekad me boli kao da cu dobiti ali onda ne dobijem.Oduvek sam imala izrazene nausnice koje sam ja mislim genetski nasledila od moje bake koja ima bas bas izrazene.Njih sam imala od kad znam za sebe,ali u skorije vreme su mi se pojavile tamne dlake na celom stomaku i donjem delu ledja koje nisu debele i nije bas da se vide iz aviona ali vide se.I pored toga sto oduvek mucim muku sa nausnicama samo mi je jos ovo falilo.Mislim da sam oduvek imala neke sitne svetle dlacice ali sada su potamnele i nisu vise toliko sitne.Citala sam na internetu da se maljavost cesto povezuje sa cistama na jajniku,i sada nisam sigurna da li mi je to genetski posto je u mojoj porodici par njih imalo takve probleme(baba i tetka,mama ne).Ne znam da li su one imale problem sa maljavoscu i na telu ali znam da imaju problem sa nausnicama i to bas bas izrazenim,s tim sto kod mene nisu bas toliko izrazene.Brinem se,a ne znam da li imam razloga za brigu ili ne??? :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 109 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: