Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Mar 09, 2008 11:49 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:11 pm
Postovi: 57
Citiraj:
Da, za teoriju, leporeceno. A od besomucnog zvakanja kostice kajsije (tj njenog jezgra) beskonacni je niz onih koji su zavrsili u bolnici sa teskim trovanjem, sto im je, pored karcinoma koji su imali, znacajno skratilo zivot i umanjilo sanse za njegovo kvalitetno produzenje ili cak mozda i izlecenje.
A koja je razlika izmedju otrova iz kostica kajsije i otrova iz lekova za hemoterapiju ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 10, 2008 5:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 22, 2007 10:44 pm
Postovi: 230
E sad koliko taj vitamin zaista leci rak li ne, necu da ulazim ali mogu da posvedocim da citava moja porodica je u enormnim kolicinama jela gorke bademe i nikad nikom nista nije bilo.
Svi smo zivi, zdravi i neotrovani. (gorki badem je drugi po redu po kolicini b17).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Mar 18, 2008 11:55 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2007 4:16 pm
Postovi: 9
dajte samo proverene informacije i imajte u vidu da neko mozda pokusava da nadje lek za svoju muku a po prici coveka koji je doktorirao iz oblasti lecenja od raka u nemackoj hemoterapija ljudima i onako osudjenim samo donosi jos vece muke a on sam se izlecio potpuno promenivsi nacin ishrane i zivljenja.Sta sa b17 sta ga od namirnica jos sadrzi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 15, 2008 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 9:36 pm
Postovi: 25
xorg je napisao:
A koja je razlika izmedju otrova iz kostica kajsije i otrova iz lekova za hemoterapiju ?

PO SVEMU SUDECI 2 SU GLAVNE RAZLIKE:
1. "Otrov" iz koscice kajsije se razlaze u zdravom tkivu i nije stetan a u dodiru sa celijama raka se postaje otrov. Izgleda da truje samo celije raka.
2. Ne moze se patentirati i licencirati i zastiti pravo tako da podriva zaradu farmaceutske industrije.

Da rezimiram. Onaj prvi otrov se placa i neko lepo zaradjuje od njega drugim recima to je drustveno koristan otrov jer zahvaljujuci njemu neko lepo zaradjuje.
A ovaj prirodni otrov ne donosi neku zaradu stoga je stetan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 15, 2008 8:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Jos jedna od teorija zavere... Inace i lek za sidu i sve vrste raka je pronadjen, samo ga farmaceutske kuce kriju da bi zaradjivale :lol: :lol: :lol:
A razlika je u tome sto otrov iz hemoterapije pomaze u izlecenju raka, a ovaj drugi ne, kao ni caj sa rumije koji spravlja cika-mile i slicni eliksiri.

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 15, 2008 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 9:36 pm
Postovi: 25
peniko je napisao:
A razlika je u tome sto otrov iz hemoterapije pomaze u izlecenju raka, a ovaj drugi ne


To je samo pretpostavka.
1. hemoterapija u mnogim slucajevima ne pomaze
2. hemoterapija u znacajnim slucajevima napravi pakao od zivota
3. za ovaj drugi nije dokazano da ne pomaze. takodje nije dokazano da pomaze. da budem precizizan - uopste nije vrseno ozbiljno ispitivanje da bi se utvrdilo da li pomaze ili ne.

stvari nisu ni crne ni bele nego sive.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 16, 2008 3:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jun 09, 2008 1:58 pm
Postovi: 168
Ne znam zasto doktori toliko mrze prirodnu medicinu.To je vjerovatno zato sto su deset godina bubali jedno te isto kako za sve treba krknuti penicillin(koji jako steti i nije bas bezazlen) i idi kuci izlijecen si.Kada onda covjek umre fino nonsalantno kazu"ma za neke nema pomoci" i to je tacka na sve.
Ja radim u zdravstvu i poznajme ljekare koje su ljecili ljude preko trideset godina terapijama raznim(vjestackim) i na kraju preporucili alternativu.Tako se moj ljekar internista godinama ljecio (biljkama) i zivio je 80 god.A sta ga je natjeralo da povjeruje u lijecenje biljkama,natjeralo ga je to da je pored hronicne astme koju je ima godinama obolio i od srcane bolesti a poznato je da terapija za astmu i srce ne idu zajedno nikako.Tako je dva puta zavrsio na ozivljavanju i dozivio klinicku smrt zbog mijesanja lijekova.TAda mu je jedna stara zena dala recept biljke koju ce piti smrvljenu u medu svako jutro i nakon cetrdeset dana srce mu je bilo kao u novorodjenceta.To je istina i desavalo se sve u ustanovi u kojoj ja radim.
Pa da ne duzim......
Mi ne vjerujemo u lijecenje biljkama zasto?
Zato sto nemamo strepljenja cekati pozitivne rezultate...(hemikalije brze djeluju ali jod duze traju stetne posljedic njihovog djelovanja)
Zato sto nismo disciplinovani...treba svaki dan imati isplaniranu prehranu
Zato sto odmah u startu pocnemo sebi govoriti.....ma to su babske price

Kostica od kajsije je dobar izbor kod kancerogenih oboljenja...ali pazite na nacin na koji je uzimate.....do 40 dana uz obavezan post(ne mislim vjerski nego onaj post koji iskljucuje kaloricnu hranu)

Pa svjezi sok od kupusa.....pa to vam je ljudi prirodni cisti interferon koji se daje kod teskih virusnih oboljenja....a vjestacki interferon izaziva uzasne nuspojave

Licno poznajem pacijenta koji godinama drzi transaminaze niske tako sto kombinuje neven i gospinu travu....ali zapamtite treba dosta vremena da
to pocne djelovati.....i kada krene djelovanje prvo cete biti vise bolesni nego prije jer organizam tako na pocetku djeluje(kako vi djelujete kada vas pokusa neko izbaciti odnekle :)))) i vecina ljudi tada stane sa terapijom jer misli da samo steti tako svom organizmu...ali vjerujte kada prodje taj krizni vremenski period osjecacete poboljsanje....
Vjerujte....lijeka uvijek ima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 16, 2008 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 18, 2008 9:36 pm
Postovi: 25
waltera,
prvo da te pozdravim.
inace mislim da je problem u prici sto da bi se nesto registrovalo kao lek to mora proci rigorozna ispitivanja. To su pretpostavljam desetine ili stotine miliona dolara troskovi kad se skupe sve faze ispitivanja. Da bi se neka farmaceutska kuca usudila da to uradi mora da ima jasan "motiv" a motiv je povracaj i visestruko oplodjavanje ulozenog novca. Za klasicne lekove to je moguce jer nakon zavrsenog ispitivanja lek se patentira i farmaceutska kuca u narednih par godina povrati i oplodi pare od ulozenog novca.
Pitam se kako bi samo mogli da naplate koscice od kajsije?
Znaci nema tu nikakve zavere. Stvar je jako prosta - profit. Para vrti gde burgija ne moze. Ako nema zarade nemea smisla da idemo dalje.

Jedan priloga pokvarenosti farmaceutske industrije je prica o lecenju cira, bakteriji i godionama zakljucanom patentu za lek. Iskreno info su neproveren, natrcah na netu, molim kompetentnije da daju misljenje. Sustina price je da je kad je otkriven lek protiv nbakterije cira jedna fartmaceutska kuca otkupila pravo na koriscenje i zakljucala lek u fioci. Pa necemo valjda da lecimo ljude i da nam se vise ne vrate!!!! Najbolji pacijent je onaj sto svake nedelje kupi po neki lek. Sreca sto patenti u farmceutskoj industriji zastarevaju posle odredjenog vremena. I sreca sto je vazduh i sunce besplatno. Barem jos uvek.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 03, 2009 11:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 03, 2009 11:17 am
Postovi: 1
Dragi moji nadobudni prijatelji,od 2005 bolujem od karcinoma debelog creva koji sam operisao,ali imao sam metastaze na jetri,a kasnije posle 2 godinei na plucima.Koristio sam 2 godine najraznovrsnije hemoterapije,od folfoxa koji je jako skup,folfirija koji je jos skuplji do pametnih tableta avastin, koji je skup u krv,sve roche kompanije-americko svajcarska. Nista mi od toga nije pomoglo,svi moji prijatelji 22 koji su leceni samnom su umrli do sada,ja vec 3 godine ne koristim nikakvu hemo terapiju,drzim Brojsovu dijetu,ali ne kompletnu po 10-15 dana a sada sam pre deset dana zavrsio i kompletnu od 42 dana. Osecam se odlicno,lekari su mi pre pola godine rekli da sam fenomen,bez hemoterapije,medjutim shvatili su da se ne lecim nikakvim babskim lekovima jos da napomenem da su mi davali kad sam prekinuo hemoterapiju 7 meseci zivota,a evo jos sam ziv. Dosta koristim sveze povrce i voce zbog enzima a sada sam ukljucio i kostice kajsija. Nadam se da mi sigurno pogorsati situaciju nece. Ovo sam vam najvise napisao zbog nedoumica oko hemoterapije,jer osnovni princip hemoterapije je da zadrzava bolest jedno krace vreme,pa se onda menja vrsta hemo,a u medjuvremenu se ono malo zdravog organizma unisti,pa ljudi umiru od gripa,upale pluca i bezazlenih bolesti posto organizam ne moze da se brani. Verujte mi ovo vam pricam licno iskustvo. Inace do sad sam verovao samo u oficijelnu medicinu,ali vise ne verujem! Jer prosto pitanje postavljam lekarima:"znate li vi da lecite rak? I koga ste izlecili?"
Za sve druge bolesti ja im i dalje verujem. Evo vam sajt o kosticama kajsije i b17 vitaminu www.galaksija.com/planeta/vitamin_B17.htm
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KOSTICA OD KAJSIJE protiv raka
PostPoslato: Uto Jul 01, 2014 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 01, 2014 11:02 am
Postovi: 1
Našao sam ovaj sajt: http://kosticekajsije.rs/. Šta mislite? Meni simpatično. Lepo se izpriča. I ima nešto o blagotvorna dejstva koštica kajsija http://kosticekajsije.rs/blagotvorna-dejstva-kostica/ i Vitamin B17 http://kosticekajsije.rs/vitamin-b17/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 40 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: