Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 10, 2013 7:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
i jos nesto ako neko moze da mi pomogne oko ovog.. to mi se pojavilo ima vec mesec dana i vise...samo stoji tako nista se ne desava... a ne znam sta je to.. a tek 27 imam pregled kod doktora..pa ako neko zna molim ga da pomogne evo to pronadjite u polne bolesti:


''''nesto imam cudno na polnom organu moze pomoc??'''

Read more: search.php?search_id=egosearch#ixzz2Q5CRkHKj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Uto Apr 16, 2013 2:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 07, 2013 2:25 pm
Postovi: 6
ja idem na radiotalasno skidanje kondiloma, javljam kako je proslo...idem ove nedelje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 10:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 17, 2013 10:33 am
Postovi: 2
Pozdrav.Imam mali problem.Doktor mi je konstantovao da imam kondilome i da je jedini nacin da se uklone hiruskom intervencijom.
Problem je u tome što sam HIV+ i neznam gde da idem da ih skidam pošto mi je doktor rekao da niko nece da prihvati da radi operaciju ako si hiv+.
Da li je neko imao slican problem i da li zna gde da idem u koju ustanovu da bi se oslobodio toga.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Sre Apr 24, 2013 6:13 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 24, 2013 5:51 am
Postovi: 1
kondilomi nikad ne mogu da se uklone skroz na skroz,jer ostaju u telu i mogu da se pojave posle 5,10 godina od uklanjanja jer virus ostaje u telu ceo zivot...preporucujem vam *reklama* kremu,ja sam je mazala i pomogla mi je...krema je profi za sve(za tvrdu kozu,za ruke,kad ispuca nos od brisanja)ma vrh :D ova sto sam ja mazala je za pete(moja mama je koristila za pete i gljivice na nogama i ja probala i pomogla mi),i preporucuje se svakodnevno zbog antigljivicnih i antibakterijskih svojstava koje poseduje... kosta ispod hiljadu dinara ne znam sad tacno mozda 850,ne drzite me za rec :D maze se na mokru kozu...devojke ne treba da mazu u ulaz,samo okolo njega...ako nemate para ili trenutno ne mozete da je nadjete mozete premazati i natopiti jodom on moze i unutra ne moze da skodi,al 2 puta ne vise jer susi kozu...ali nemojte koristiti i jod i kremu... i NAJVAZNIJE od svega je ne dozvoliti da imunitet oslabi...:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Uto Maj 07, 2013 5:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
goxxxy75 je napisao:
Pozdrav.Imam mali problem.Doktor mi je konstantovao da imam kondilome i da je jedini nacin da se uklone hiruskom intervencijom.
Problem je u tome što sam HIV+ i neznam gde da idem da ih skidam pošto mi je doktor rekao da niko nece da prihvati da radi operaciju ako si hiv+.
Da li je neko imao slican problem i da li zna gde da idem u koju ustanovu da bi se oslobodio toga.
Hvala


evo ja sam istrosio jednu kutiju kreme papiloma i kondilome su pobelele i rascvetale, evo sad cu da uzmem drugu kutiju pa kad je iskoristim javim dal je dobro ili ne :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 21, 2013 1:58 pm
Postovi: 19
Maara je napisao:
ja idem na radiotalasno skidanje kondiloma, javljam kako je proslo...idem ove nedelje


evo ja sam bio na takozvano przenje kondiloma i JAAKO boli.. 10 puta ti zabije inekciju u svaki kondilom posebno i posle jos kad opusti anestezija boli ko djavo... tako da necu vise ici na to skidanje ..mazacu papilomom..valjda ce pomoci .. :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: kondilomi plz
PostPoslato: Čet Okt 17, 2013 5:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 17, 2013 10:33 am
Postovi: 2
Pozdrav

Mala pomoc mi je potrebna.
Dobio sam kondilome koji nemogu da se lece samo da se operisu.
To nebi bio problem da nisam HIV+ i da su mi doktori otvoreno rekli da ne zele da rade operaciju zbog mog statusa i moje bolesti.
Interesujeme da li neko zna nekog ko bi pristao na operaciju ili da je imao isti problem i kako ga je resio?
Bez obzira sto sam pozitivan mislim da i ja imam pravo da zivim i da nisam ja kriv sto sam to sto jesam.

HVALA UNAPRED


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 97 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: