Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 04, 2007 10:30 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 07, 2006 5:13 pm
Postovi: 4
Moj brat ima 26 godina i ima gomilu sedih dlaka, znam da je genetika u pitanju jer je moj otac osedeo vrlo rano. Pre se proizvodio neki preparat po nazivu grecia 2000, koji je navodno vracao prirodnu boju kosi. Taj preparat je koristio drugov otac i bio je prezadovoljan. E sada taj preparat je prestao da se proizvodi pre oko 3-4 godine, jer zna mozda neko vise o tome...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Ne opterecujte se nebitnim stvarima
PostPoslato: Sub Maj 05, 2007 11:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 26, 2007 1:08 am
Postovi: 3
Cao.Kao sto mi ime kaze imam 24 godine.Pre dve tri godine pocele su da mi se pojavljuju sede prvo sa strana,a sada imam i napred nekolicinu koje su bas uocljive.To sam primetio gotovo odjednom,znaci desilo se u kratkom intervalu.Jedno mesec dana mi je to upadalo u oci,a sada evo,ne bih ni mislio na to da me niste podsetili.HOCU RECI:To je jako glupa stvar zbog koje se treba uznemiravati.Ako neko zna onu pesmu Bilje Jevtic "...sedokosog momka ljubiti je sladje...."onda ce verovatno staviti i sam tacku na sekiraciju u vezi toga.Admine zatvaraj temu,Zoki je sve rekao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Avg 05, 2009 2:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 05, 2009 2:14 pm
Postovi: 2
Lokacija: bg
Koj vam djavo ljudi ja imam 22 god i osedeo sam to je od muke i uopste se ne cimam oko toga tu ne moze nista da se izmeni. tako da ljudi nemojte da se opterecujete oko toga ako vas neko pita jel ste to sedi samo kazite ma jok satiram se u belo :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Avg 07, 2009 11:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 20, 2006 1:16 pm
Postovi: 38
Lokacija: PG
Ta genetika se liječi samo farbom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako protiv prvih sedih vlasi
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 2:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 30, 2009 11:05 pm
Postovi: 14
Stefan1 je napisao:
Moj najbolji drugar je pre par dana primetio prvu sedu dlaku na glavi.Momak ima svega 22 godine

Godine su nebitene , kad se desi , onda se desi i nema se tu šta kukati na godine ;)
Stefan1 je napisao:
i kaze da u porodici nemaju problema sa tim,mislim kaze da je njegova rodbina prve sede dobijala tek posle 30-35 godine.

Zati i postoji iznimka, što nema nikakve veze sa pravilom :)
Stefan1 je napisao:
Decko je veoma zabrinut da sad naglo ne osedi,inace ima prirodno tamno smedju kosu pa se to da primetiti.Inace devojka mu je pincetom iscupala tu dlaku posto lik nije mogao sebe da pogleda u ogledalo a da ne vidi tu dlaku,koja je bas strcala kako on kaze.Inace momak ima i perut u kosi pa se plasi da nije od toga.

A šta da mu počne opadati i u roku par mjeseci bude ćelav , šta onda ?
Imam osjećaj da je pomalo narcisoidan - zaljubljen sam u sebe :)

Stefan1 je napisao:
Ja sam cuo za neki preparat "Restoria" koji navodno sigurno vraca prirodnu boju kose.Takodje sam cuo da seda vlas nastaje kada oksidise koren dlake.

Nikakvih preparata nema, sve je to samo marketing .
Nema lijeka, ne postoji lijek za neke stvari i s tim se moramo pomiriti .

Stefan1 je napisao:
Posto cemo svi doci jednog dana u tu situaciju(neko pre neko kasnije) intersuje me koje je sredstvo najbolje da vrati prirodnu boju kose bar kod tih prvih sedih dlaka pre 30-te godine.

Imaš specijaliste , dermatologe , koji su isto sijedi , ............ e sad , ako sebi ne mogu pomoći , kako će onda drugome :lol:

_________________
Nisam ginekolog al mogu da pogledam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako protiv prvih sedih vlasi
PostPoslato: Ned Avg 09, 2009 2:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 30, 2009 11:05 pm
Postovi: 14
Stefan1 je napisao:
Moj najbolji drugar je pre par dana primetio prvu sedu dlaku na glavi.Momak ima svega 22 godine

Godine su nebitene , kad se desi , onda se desi i nema se tu šta kukati na godine ;)
Stefan1 je napisao:
i kaze da u porodici nemaju problema sa tim,mislim kaze da je njegova rodbina prve sede dobijala tek posle 30-35 godine.

Zati i postoji iznimka, što nema nikakve veze sa pravilom :)
Stefan1 je napisao:
Decko je veoma zabrinut da sad naglo ne osedi,inace ima prirodno tamno smedju kosu pa se to da primetiti.Inace devojka mu je pincetom iscupala tu dlaku posto lik nije mogao sebe da pogleda u ogledalo a da ne vidi tu dlaku,koja je bas strcala kako on kaze.Inace momak ima i perut u kosi pa se plasi da nije od toga.

A šta da mu počne opadati i u roku par mjeseci bude ćelav , šta onda ?
Imam osjećaj da je pomalo narcisoidan - zaljubljen sam u sebe :)

Stefan1 je napisao:
Ja sam cuo za neki preparat "Restoria" koji navodno sigurno vraca prirodnu boju kose.Takodje sam cuo da seda vlas nastaje kada oksidise koren dlake.

Nikakvih preparata nema, sve je to samo marketing .
Nema lijeka, ne postoji lijek za neke stvari i s tim se moramo pomiriti .

Stefan1 je napisao:
Posto cemo svi doci jednog dana u tu situaciju(neko pre neko kasnije) intersuje me koje je sredstvo najbolje da vrati prirodnu boju kose bar kod tih prvih sedih dlaka pre 30-te godine.

Imaš specijaliste , dermatologe , koji su isto sijedi , ............ e sad , ako sebi ne mogu pomoći , kako će onda drugome :lol:

_________________
Nisam ginekolog al mogu da pogledam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako protiv prvih sedih vlasi
PostPoslato: Pet Okt 04, 2013 7:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 04, 2013 6:28 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima!

Hteo sam sa svima da podelim svoje iskustvo.
Posto ima nevernih Toma, koji jednostavno apriori odbijaju bilo kakve "vradzbine" i "susame", ovom prilikom hocu da ih demantujem. Do pre mesec dana sam imao oko 50-ak sedih dlaka sa leve i oko 20-tak sa desne strane. Procitam ja ovaj forum, a posto je kod nas u Srba sve crno i tmurno, ne budem lenj pa precesljam internet kako bih se vise informisao.
Odem do zdrave hrane i kazem: "Teto, 300 gr susama."Ja pare, ona susam.Hvala, dovidjenja!
Odem do Lilly-a i kazem :"Teto, molim Vas bademovo ulje."Ja pare, ona bademovo ulje..Hvala, dovidjenja!
I pocnem: jedi susam , mazi ulje, jedi susam , mazi ulje, jedi susam, mazi ulje....I tako mili moji mesec dana.
Recept:
1.dobro sazvakati 1 supenu kasiku svezeg susama dnevno, (ne przenog).
2.svakodnevno mazati bademovo ulje (ne znam da li je ono pomoglo ili ne, ali nije skodilo).
Rezultat 4 sede dlake sa leve i nijedna sa desne strane.
Probajte, ne moze da skodi.Ako nista, procitajte koje koristi imamo od susama.

Jedino sto je negativno su gasovi :oops:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 55 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: