Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Uto Sep 23, 2008 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 pm
Postovi: 43
Da li ste culi za ovog doktora?

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/g ... klanja-bol

Da li neko ima iskustva sa ovim nacinom lecenja i da li neko zna kako mogu doci do doktora. Jako mi je hitno
Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 23, 2008 10:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Doktor Toma Prelevic, radi u sportskom centru Banjica!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Ned Okt 05, 2008 7:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 05, 2008 7:15 pm
Postovi: 2
Jekiska je napisao:
Da li ste culi za ovog doktora?

http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/g ... klanja-bol

Da li neko ima iskustva sa ovim nacinom lecenja i da li neko zna kako mogu doci do doktora. Jako mi je hitno
Unapred hvala!



Jos uvek nemam iskustvo u ovakvom nacinu lecenja ali imam zakazan pregled 6. oktobra. Ordinacija se nalazi u Kursulinoj. Broj telfona Dr. Dinica je 063 7815282. Nadam se da Vam je ova informacija od pomoci. Srdacan pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 10, 2008 1:54 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 2:37 pm
Postovi: 43
Hvala najlepse, Marinita.
Moj otac je zvao, iznenadjen je ljubaznoscu ovog doktora, jer se za ovih godinu dana svacega nagledao i naslusao od strane lekara.
Reci te mi, molim Vas, kakvi su vam prvi utisci?
Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 10, 2008 5:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 05, 2008 7:15 pm
Postovi: 2
Jekiska je napisao:
Hvala najlepse, Marinita.
Moj otac je zvao, iznenadjen je ljubaznoscu ovog doktora, jer se za ovih godinu dana svacega nagledao i naslusao od strane lekara.
Reci te mi, molim Vas, kakvi su vam prvi utisci?
Unapred hvala!



Evo mojih utisaka: doktor je zaista veoma ljubazan, posvecuje adekvantu paznju pacijentu i pokazuje da mu je stalo da pomogne. Medjutim, moja povreda kolena je stara vise od dve godine, i buduci da nisam imala nikakav stariji ili noviji snimak, na osnovu samog pregleda doktor nije mogao da ustanovi sta je razlog bola. Koleno sam povredila na skijanju pre dve godine, nista drasticno, bez preloma, ali jos uvek imam bol, povremeno otok. Doktor mi je pokazao vezbu koju treba da radim i to je sve. Veoma temeljno je pregledao kicmu, konstatovao da je u solidnom stanju i opet, pokazao mi par vezbica koje ce pomoci da se ukocenost u vratu i ledjima i povremena glavobolja smanji jer nastaju usled dugog sedenja u kancelariji pred kompjuterom. Generalno, moj utisak je dobar ali bojim se da ako ocekujete cuda i da ce Vas problem otici tek tako, kao rukom odnesen, mozete biti razocarani. Inace, pregled dosta kosta za nase uslove, 3400 dinara, a kontrole 2800. Nadam se da je ovo bilo od pomoci. Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Ned Sep 23, 2012 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2012 8:08 am
Postovi: 18
Mogu vam reci da sam pre 5 dana isao na prvi tretman i da doktor stvarno posvecuje paznju, ali da je ipak njegov glavni motiv novac, a ne zdravlje pacijenta. Mislim da kada je pogledao moj snimak od samog starta je shvatio da nema pomoci, ali je ipak dao neke savete i rekao da se javim za 5-6 dana ako nije bolje. I zaista nije bolje iako sam ispostovao 70-80% svih pravila (100% je nemoguce ispostovati. kako ces sedeti u kaficu sa jastucetom ispod ledja, kada nemaju jastuce). Javicu se i naravno ako mi kaze da trebam opet da platim, necu ici. Ipak sam za prvi pregled platio 8000din (evro je sada 116, a za pola sata to je jako veliki novac), a kontorla kosta 5000din. Zdravlje nema cenu, ali lecenje ima pa samim time smatram da mi moze pomoci samo operacija diskus hernie, sto i nije najsrecnije resenje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pon Okt 29, 2012 10:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2012 8:08 am
Postovi: 18
Posle prvog tretmana i dve kontorle, jos uvek nema poboljsanja... Rekao bih da su se bolovi pojacali i da mi noga vise trne (imam diskus herniju). Ali videcemo. Rekao je da se javim za 2 meseca, a to je negde sredinom decembra. Do tada, nadam se boljem, ali vec gubim nadu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pon Dec 17, 2012 12:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 12:01 pm
Postovi: 8
Posle prvog tretmana i dve kontorle, jos uvek nema poboljsanja... Rekao bih da su se bolovi pojacali i da mi noga vise trne (imam diskus herniju). Ali videcemo. Rekao je da se javim za 2 meseca, a to je negde sredinom decembra. Do tada, nadam se boljem, ali vec gubim nadu...

I sta Vam dr Dinic kaze na to?

I ja imam diskus herniju vec mesecima ne mogu da sedim, ne mogu da stojim.... isla sam kod raznih lekera..... sada planiram i kod dr Dinica, pa me interesuje ima li leka. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2012 8:08 am
Postovi: 18
Sto se tice rezultata, ima ih zaista, ali iskren da budem... Ne vrede tog novca. Nije odgovarajuci odnos novca i kvaliteta (odnosno usluge) koja se dobija. Na kraju krajeva, otici cu jos jednom kod njega na kontrolu, ali vise zbog misljenja o magnetnoj rezonanci koju treba da uradim za neki dan. Te vezbe koje je dao meni, dao je i jos kod nekoliko ljudi. Vezbe su iste apsolutne, a sto se tice statistike... On mi rekao da je njegova uspesnost 99%, a izgleda da je moja profesorka bila jedan od tih 100 i jos dve osobe iz mog grada su upale u taj 1% procenat neuspesnih... Ako racunamo i mene, trojici je pomogao sto mu dodje nekih fifti fifti (mada opet kazem, OCEKIVAO SAM VISE)... A od njega sam dobio savet da sve moram da radim iz savijenih kolena, pa cak i najmanja sitnica (cucnes, pa dohvatis). Ja sam naravno slusao, a sada ne znam odakle mi se odvalilo parce meniskusa u levom kolenu (desnjak sam, pa mi leva noga sluzi kao oslonac). Moracu i za to da ga lepo ispitam sve i da se posavetujem koliko je hitna operacija kolena... GENERALNO!!! Njegov rad vredi mozda 2000-3000din i upola za kontrolu, a ne 8000 i jos po 5000 za kontrolu kako on naplacuje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 11:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Преглед кошта 80 евра?!?!?! То је ипак пљачка. Здравље нема цену, али само лоши људи то злоупотребљавају.

Један Истеки кошта 50 евра и њиме сте трајно решили највећи број проблема са кичмом и леђима - наравно уз свакодневно коришћење.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Pon Feb 11, 2013 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 12:01 pm
Postovi: 8
U medjuvremenu sam bila kod dr Dinica. Malo sam razocarana tretmanom, citala sam da posvecuje paznju pacijentu (to je izgleda bilo ranije). Nije me ni saslusao kako treba, uradio mi je tretiranje dve tacke pored kicme, i to preko farmerki (??). sve sa savetima je trajalo 20 min. Rekao je da ocekuje za 5-6 dana da mi bude barem 30%bolje. Mozda mi je malo bolje, ali i dalje ne mogu da sedim duze od 15min. ne znam da li vredi da idem na kontrolu (jos 5000 din)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Uto Feb 12, 2013 2:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Ako imate 5000 dinara za bacanje onda otidjite na kontrolu!

Ako se odluchite da ne odete, za taj novac kupite sebi neke udobne patike za setanje i pocnite da setate svaki dan!

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Uto Feb 12, 2013 10:57 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Мој друг је презадовољан ординацијом Мастерфизикал. Линк ка њима може се наћи на мом сајту под Линкови, Здравље, Физиотерапија. Кичма мора да се намести и редовно истеже. Предлажем "Истеки".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Uto Feb 12, 2013 12:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 17, 2012 12:01 pm
Postovi: 8
sta je Isteki?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hiropraktika-Dr.Petar Dinic
PostPoslato: Uto Feb 12, 2013 12:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
http://www.google.rs/search?q=isteki&ba ... 4QTXqYGQDw


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 51 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: