Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2443 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 163  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Čet Jan 26, 2017 10:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
to sto si cula o kafi je zabluda... kafa je diuretik i izvlaci tecnost iz organizma :)

drugo ... ovo sto se hranis je ok , ali nedovoljno, pijes kafu i pusis cigare... dovoljno su ove dve stvari da sve propadne u vodu od tvog jelovnika....

nije sve u ishrani... moras kompletno da se regenerises... moras organe da ocistis svaki jedan, + ishrana ..fizicka aktivnost , prirodni sokovi sto vise ako mozes...itd, itd.. evo prenesi meni hepatitis, ja cu da ucinim da bude hronican, i javicu ti se za 3 meseca sa rezultatima da vise ne postoji virus u krvi... gore sam ti nabrojao jako mali deo biljaka koji cemu sluzi a mogao sam 100 vrsta... eto ti crvena detelina ti je bomba za ciscenje krvi i jetre... a ti to recimo ne konzumras, konzumiras primer mandarinu... ok je i mandarina, ali je nedovoljna.. mora da znas sve vrste biljaka, i kako koja utice/deluje na neki organ , kad to budes znala i primenila ... mozes komotno da kazes zbogom hepatitisu na kuurac te nabijem...sve u svemu poradi na tome da ti imuni sistem ojaca... i resices se bede


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Čet Jan 26, 2017 11:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Au zapeo prenesi mi prenesi mi...ti stvarno mislis ja radodajka :D .E salu na stranu.Sprdas se sa tim ..nacinices ti da bude ti hronicni.Ne mozes ti da nacinis da virus bude hronicni.Svako zadrzavanje virusa duze do 6 meseci u organizu je hronicni a manje od 6 meseci je akutni.Mada vecina eliminise virus u roku od mesec dana i brze.Svaka pocetna faza je akutna.S razvijenosti imuno sistema je brzina eliminacije ili nemogucnost eliminacije.Zato mladji ljudi i deca teze eliminisu i vecinom ne uspeju da eliminisu i ostaju hronicni.Jer im je imuno sistem jos neformiran i u razvoju.A odrasli sa formiranim imunim sistemom uglavnom eliminisu a plus ti sa tvojim ojacanim.Takodje to izbacivanje je borba..temperatura uz silne simptome.Znam kako to izgleda..decko mi je prelezao.Takodje akutni moze da ima smrtni ishod ako je virus jak i imuni sistem prejak.To je redak fulminatorni galopirajuci oblik.Skoro je jedna devojka umrla za 7 dana od tog akutnog galopirajuceg.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Čet Jan 26, 2017 11:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
slazem se sa tobom, nisam mislio da mi das,... moze i preko pljuvacke mada teze ide... blje da se rasece malo... oslabicu svoj imuni sistem... , ja cu da ga istretiram da postane hronican , ne beri brigu kako... i dokazati da hronicni hepatitis moze da nestane za 3,4 meseca... ne mora hepatitis, evo navucu se na sidu , jeste da ce trebati dosta dugo... ali posle par meseci nece postojati...takodje onu ishranu koju si napisala mora da je 100% organska... dakle ako konzumiras voce koje je prskano ili gmo ... neces postici nikakav efekat... ajde prskano jos koliko toliko, ali gmo.... ortov zivi... tako da to sto konzumiras gledaj da je 100% organsko... to ce ti dici imuni sistem neverovatno brzo... btw, izbaci to meso sto si rekla da jedes, i tu ribu ... budi 100% na sirovoj biljnoj ishrani


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 28, 2017 10:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Da Davide,ali i sam znas dosta o imunom sistemu.Znas zasto se smatra da hronicni nikad ne mogu da se izlece?Zato sto iz statusa hronicnog organizam ne moze da stvori antitela koja bi znacila dozivotnu imunost.Ja mogu da dovedem da mi pcr test bude 0.Znaci suzbijen virus i nema akcije.0 kopija virusa.ne razmnozava se.Takodje mogu da dovedem u to da mi taj glavni antigen hbsag (detekcija virusa u krvi) i on bude negativan.I ja happy nemam ga u krvi.Ali ne..virus je prisutan jer nisam stvorila antitela.Samo u bizernim kolicinama da ga ni jedan instrument ne moze izmeriti.To je super da se razumemo.Jer time ti imas ko da nemas.Ne steti.Nisi prenosnik.Al kao takav..u nekom periodu se opet reaktivira..jer mi hronicni nemamo mogucnost da stvorimo sad ta antitela kad nam organizam na pocetku nije odreagovao kako treba i detektovao virus.U tome je cela fora.Organizam ga tad kad je trebalo nije prepoznao kao strano telo.A vakcine..generalno ima raznih vakcina.Postoje zive vakcine.Za njih nisam.to se unose pravi mikroorganizmi al oslablenji.Gde se organizam privikava i na taj nacin stice imunitet.Al vakcinom protiv hep b se to ne radi vec unosi upravo antitela ova.Al neinfektivni sadrzaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Ned Jan 29, 2017 12:18 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
ti opet teras svoju pricu :)

ucemo u dvaes marki da je izleciv hronicni ? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Ned Jan 29, 2017 12:49 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
nemoj da slusas doktore, sve su to placenici da te zajebu ... i daju ti lekove tipa interferon..neke virostatike...lamivudin, entecavir telbivudin bla bla i tako dalje... to je smesna terapija... koja samo odrzava virus ... veruj ti meni na rec, daj turbo imunom sistemu ocistice ga kao stani pa gledaj... to su klasicne prevare od farmaceutske mafije...to ti je slicno evo.. navescu primer bzvz... koji nema veze sa hepatitisom ali sta rade doktori...videla si ili cula kod starijih osoba da im oteknu noge, ruke...i sta rade pacijenti , odu kod doktora zale se... ovaj mu prepise laseks .... kaze e ovo ti je dobro za izbacivanje tecnosti... i napravi mu jos veci problem... ne druze ti si dehidrirao.. treba da ostavis kafu i alkohol, jer su to diuretici i izvlace tecnost iz organizam.. zato tu organizam cuva vodu za vitalne organe i onda im oteknu noge zglobovi..... ...nee.. ti treba da predjes da pijes sto vise vode....pa da vidis za par dana kako ce otok da se povuce ... doktori to znaju ali nece da kazu ... i namerno im prepisuju lekove da bi se bogatili... veruj ti meni samo mu daj malo po turbu... daj turbo imunom sistemu... razorice ga.. pojesce taj hronican virus za veceru :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Ned Jan 29, 2017 1:33 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Aaj da vidim i to cudo :D Kladila bih se ja i u 100 eura i sa zadovoljstvom bih izgubila :D samo da moze to tako.Znam ja Davide sta se radi i kako se lekovi propisuju..i koji..i zasto..i da vise stete nego koriste.Il necemu koriste al ode ti nesto drugo..itd.A bogate se farmaceutske kompanije.Ma sve ja to znam.Nisam ja debil.Za sve sto ne moram ne koristim lek.Ne koristim ni lekove protiv bolova.Nit antibiotike.U fazonu sam..ako ne moram.Pre cu prirodno.Tacnije sam za kombinaciju.I u fazonu bolje spreciti nego leciti.Sto se tice klipa i te price za prirodno..biljke..baznost i karcinom..tu se apsolutno slazem.Ali virusi su drugo.Tacnije ovaj virus i jos par.Jos je to nepoznanica a glavno je imuni odgovor.E ako budem jedina gde imuni odgovor posle 15 godina statusa hronicnog uspe da eliminise..e bicu jedina na svetu.A inace sto se tice te ishrane..kada sam striknto vodila racuna i na biljkama bila..omrsala sam 7 kg za mesec dana.A inace sam vitke gradje.Tako da sam dosla ko Oliva.Aj sto sam bila Oliva nego sam bre bila slaba..imala manje snage.Jetra mi je bila bolje al ja sam bila slabija i tad se prvi put prehladila.Potrebno mi je meso.Evo sad sezone virusa silnih prosle..oko mene svi zakrljali..aja nista..ni kinula


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 11:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Када већ спомињеш отицање ногу ево још једног разлога. Оток ногу и стомака се јавља и ако нема довољно албумина тј. ако особа не једе довољно млечних производа.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 1:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Izvini a ko je uopste pominjao oticanje nogu il stomaka..?Nikada mi u zivotu nisu oticale noge niti stomak.Ja sam rekla da sam se osecala slabije..sa manje energije dok sam bila na strogoj dijeti.Inace albumine sam proveravala i idealni su.Albumini niski se povezuju sa tezim ostecenjima jetre.Kao i PT INR koagulacija.Sto je meni idealno.Takodje mlecne proizvode( ali ne punomasne) jedem redovno uz svaki obrok.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 1:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
aaaca je napisao:
Када већ спомињеш отицање ногу ево још једног разлога. Оток ногу и стомака се јавља и ако нема довољно албумина тј. ако особа не једе довољно млечних производа.


mlecni proizvodu si tu otrov...kada se unose namernice mlecnih proizvoda... ti time zakiseljavas svoj organizam, cinis da sredina bude kisela...i onda organizam mora da povlaci alkalne elemente iz drugih organa kako bi sredinu ucnio alkalnom, koji je glavni alkalni element u nasem telu aco? kalcijum :) 99% kalcijuma se nalazi u kostima , i organizam izvlaci kalcijum iz kostiju kao sto rekoh da bi ucinio alkalnu sredinu... i onda kosti slabe...zato imas najvise osteoporoze ...osteoporoza je stanjivanje kostiju i pucanje kostiju u zemljama gde se najvise konzumiraju mlecni proizvodi.. u americi i svedskoj..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 2:56 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли си информисан да не смеш да једеш храну која искључиво алкализује организам?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 30, 2017 5:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Sep 19, 2012 5:40 pm
Postovi: 921
Lokacija: BEOGRAD
da li si ti svestan sta pises? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Feb 06, 2017 10:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Milice jel ti gotov nalaz pcr?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Uto Feb 07, 2017 10:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
_david_ je napisao:
da li si ti svestan sta pises? :)

Знаш, већ ми је досадило да читам твоје баљезгарије и бесмислене одговоре. Ћао здраво...

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Uto Feb 07, 2017 4:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 01, 2006 9:29 pm
Postovi: 364
Lokacija: beograd
Ne znam Kristina, na nekom sam seminaru van zemlje pa nisam ni zvala. Da li si ti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2443 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 163  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 244 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: