Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2443 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 163  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 11:43 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 01, 2006 9:29 pm
Postovi: 364
Lokacija: beograd
Srecan Bozic i Nova! Da smo zivi i zdravi :D

Kristina, da li si isla da radis pcr ili si zvala....ajd i ja cu da zvrcnem pa da se dogovorim kad da odem da me bocnu. Kad ti sad ides na kontrolu i koliko bi trebala jos da pijes Zeffix?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 1:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
E Milice,sve najbolje i srecan Bozic.Hristos se rodi!Zvala sam 4.januara a nisam jos isla da uradim..jer kontrola treba da mi bude pocetak februara.Pa planiram da sad posle praznika overim uput jer mi istekao..pa da odem malo ranije ..kraj januara..pozvacu ih predhodno.Pa da ujedno uradim i pcr i sve..kad mi se maltene potrefilo sa kontrolom.Pa cu odjednom sve..na redovnoj kontoli.Februar ce mi biti ravno godinu dana kako pijem Zeffix..pa ne znam sta dalje..dal cu nastaviti.il ce mi ukinuti.Pretpostavljam da ce zavisiti od pcr testa ako mi ostalo sve i dalje bude uredno.Zato cu malo ranije otici za pcr( krajem januara) pa taman kad budem podizala nalaz pcr testa..bice ravno godina pijenja leka..pa cu tad znati sta dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 2:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 01, 2006 9:29 pm
Postovi: 364
Lokacija: beograd
Ma cu da im se nacrtam u utorak, samo ako mi uput jos vazi....on vazi valjda 6 meseci ili koliko?
Kristina, kad pre prodje godina :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 6:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 31, 2013 4:39 pm
Postovi: 47
zene,srecna vam novaa :D ,ja sam zvala infektivnu moja dr kaze nemaju pcr,vadicu na konzilijumu,tu mi je dr rekla,jer kao oni nekad bace jednu grupu ako ostavis krv,,bla bla,mislim na infektivnu,jeste vi zene dobro


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 6:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Da..dok trepnes prodje godina.. :o E da 6 meseci vazi uput.Moj je istekao jos u avgustu..al nisam obnavljala..cekala sam taj pcr..pa rekoh da ne tece dzabe taj uput..i bih u pravu..evo vec bi istekao da sam ga obnovila.Nacrtaj se ti tamo u utorak..javi se posle


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 6:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Mahida kad si zvala?ja sam zvala 4.januara i rekli su da imaju.Imaju pcr za hepatitis B a za hepatitis C nemaju.Tako mi rekli.A kakav konzilijum?Jesi i ti na klinici za infektivne i tropske bolesti Klinickog centra?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 6:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Srecna i tebi Nova.Nego nisam te najbolje razumela..kad si zvala?Ja zvala 4 januara i rekli mi da ima pcr za hepatitis b.Jesmo li na istoj klinici?Koga si ti zvala?I ne razumem kakav konzilijum..?I kakvu grupu bacaju..sta bacaju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 9:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 01, 2006 9:29 pm
Postovi: 364
Lokacija: beograd
Konzilijum je privatna laboratorijska ordinacija....(ne znam cena koja im je za pcr?)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Sub Jan 07, 2017 10:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Нити шта продајем нити сам надрилекар, а ти си Kristina11 обичан лажов. Многи преваранти са овог форума су ме како ти кажеш "напушавали" па су они отишли а ја остао. Резултати потврђују моје речи а твоја прича се само завршава са "то није могуће". Па нека ти буде.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Ned Jan 08, 2017 12:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Zbog tebe su Aco otisli mnogi doktori sa ovog foruma jer ne mogu da se raspravljaju sa budalom.Zato i nema vise strucnih lica (tj jako malo ih ima) i oni nam pisu u pp.I hvala im.A ti zamlacujes ljude komovicom i belim lukom da se lece od svih virusa (i od hep B..C..hiv..) petrolej ( koji je kancerogen) protiv raka..znaci strasno.Mi smo ovde jer imamo stvaran problem i zelimo da razmenimo iskustva i cujemo sta je neko prosao isto sto i mi..ili slicno i cujemo strucno misljenje.A ti si i dalje ovde jer nemas preca posla u zivotu ocigledno od prodavanja magle ljudima i lazne nade..koje ponekad cak mogu biti i opasne i toksicne po njih.Verovatno se time osecas korisnim.A svi mi znamo sta je farmaceutska industrija i sta se radi a ti s pricom o farmako mafiji ides toliko u krajnost..toliko si zastranio..da si gori nego oni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Ned Jan 08, 2017 12:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Milice al sad sam u cudu..ne znam kad je Mahida zvala..ja zvala 4.1. I rekli mi da imaju pcr testove.Zvacu opet sutra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Ned Jan 08, 2017 7:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 01, 2006 9:29 pm
Postovi: 364
Lokacija: beograd
Kristina, zovni, zvacu i ja, ako stignem sutra.
A acu ignorisi, nemoj da se nerviras, ja njegove postove ni ne citam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 09, 2017 12:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
Vazi Milice zvrcnucu pa javljam ovde.Ma da..bas sam ludak sto ispravljam krive drine..i ja cu kulirati njegove postove :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 09, 2017 9:48 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Kristina11, сада ми је јасно да си и ти један обичан фармакомафијаш и овде си да би замајавала народ "свемоћном" медицином. Иста си као онај болид који све време на форуму пише како су му повадили пола органа због канцера али да се стално налива цитостатицима и да се осећа одлично. Само се мало зезнуо када је дошао у контрадикторност са самим собом због свог кобајаги факултета који је заборавио да је уписао. Испалио се.

Тако и ти. Страшно ти смета свако спомињање било каквог природног лека. Еј бре! Смета ти бели лук! И по твојим речима ја сам највећи народни непријатељ јер их убеђујем да користе бели лук и комовицу. А ти лочеш пиво и још убеђујеш народ да се слободно налива чашицом-две ракије али никако не сме да пије кашику комовице са екстрактом белога лука.

Сада ћу да те означим као непријатеља и више нећу да читам твоје текстове. Мислио сам да си нормална и обична особа а ти испаде обичан замајавач да не кажем бот.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hepatitis B (hronicni)
PostPoslato: Pon Jan 09, 2017 2:33 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 12, 2016 12:43 am
Postovi: 572
E Milice zvala sam malopre.Kaze imaju pcr za hepatitis B.Dakle Mahida informacija je proverena.Imaju pcr.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2443 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 163  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 103 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: