Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li je genitalni herpes??
PostPoslato: Uto Jan 23, 2018 9:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 23, 2018 8:55 pm
Postovi: 3
Molim vas za pomoc. Pre oko nedelju dana pojavio mi se svrab, peckanje i blagi bol u genitalnoj regiji. Sekret mi je pojacan ali ne mogu da odredim boju i gustinu jer samo vidim da mi je ves mokar, nista drugo. Takodje par puta kad sam se obrisala primetila sam kapljicu dve krvi. Danas dam otisla kod ginekologa i rekla mi je da je u pitanju herpes. Ja smatram da to nije moguce jer imam stalnog partnera vec 3 godine, a jedno druvom smo prvi partneri. Takodje nemam plikove, sto je glavni simptom herpesa. I da napomenem, pre nego sto se ovo pojavilo pila sam antibiotike zbog slivanja iz sinusa, i doktor mi je rekao da moze doci do vaginalne infekcije zbog antibiotika. Da li neko ima iskustva, zanima da li je stvarno herpes u pitanju ili mozda infekcija?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je genitalni herpes??
PostPoslato: Čet Jan 25, 2018 12:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Мојој супрузи "гинеколошкиња" је дала цитостатике да маже због цисте која се појавила. Има свакаквих будала који су лекари по струци. Наравно да их није користила а циста је постепено нестала уз терапију јаким сталним магнетима.

Вероватно си добила гљивичну инфекцију али ипак нисам баш нешто информисан по тим женским питањима. Могу да ти препоручим испирање воденим раствором соде бикарбоне.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Da li je genitalni herpes??
PostPoslato: Čet Feb 01, 2018 12:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 22, 2014 4:02 pm
Postovi: 10
tinnataki je napisao:
Molim vas za pomoc. Pre oko nedelju dana pojavio mi se svrab, peckanje i blagi bol u genitalnoj regiji. Sekret mi je pojacan ali ne mogu da odredim boju i gustinu jer samo vidim da mi je ves mokar, nista drugo. Takodje par puta kad sam se obrisala primetila sam kapljicu dve krvi. Danas dam otisla kod ginekologa i rekla mi je da je u pitanju herpes. Ja smatram da to nije moguce jer imam stalnog partnera vec 3 godine, a jedno druvom smo prvi partneri. Takodje nemam plikove, sto je glavni simptom herpesa. I da napomenem, pre nego sto se ovo pojavilo pila sam antibiotike zbog slivanja iz sinusa, i doktor mi je rekao da moze doci do vaginalne infekcije zbog antibiotika. Da li neko ima iskustva, zanima da li je stvarno herpes u pitanju ili mozda infekcija?


Ako ginekolog kaže, a misliš da nije dobra dijagnoza onda traži drugo mišljenje. Teško da će ti na forumu netko nešto kvalitetniji odgovor dati nego liječnik koji te pregledao.

Genitalni herpes

Bijelo pranje

Ako baš želiš tražiti informacije na internetu, gore su dva linka pa pokušaj se svrstati u neku "grupu"...

U svakom slučaju odi opet na pregled, i traži drugo mišljenje. Detaljnije nalaze isl...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 81 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: