Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: frenulum usne
PostPoslato: Ned Nov 25, 2018 11:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 25, 2018 10:31 am
Postovi: 1
pozdrav svima :)
prije tri dana sam laserski odstranila frenulum gornje usne pod lokalnom anestezijom. Sve je bilo ok dobila sam uputu od stomatologa da držim led i ispirem s kaduljom. Par sati nakon operacije pojavio se otok i malo je bolilo, što je normalno. Držala sam led , i otok se iz dana u dan pomalo smanjuje . Međutim prvu večer je sve bilo ok, dok sam se drugo jutro probudila sa osušenom krvi na ranici i malo po usnama. kada sam sklonila osušenu krv ,malo je procurilo krvi, ali je brzo stalo i cijeli dan nije bilo problema. Ali u noći nakon tog dana opet mi je rana krvarila , probudila sam se i pokušala skinuti Tu osušenu krv i tada sam vjerovatno otvorila ranu i počelo je poprilično krvarit, nisam mogla zaustavit 10-15 minuta. Onda sam stiskla usne i krv se sama zaustavila u ranici. To krvarenje me malo zabrinjava. Pomozite ako znate, da li je to normalno i da li netko imao iskustva s tim? unaprijed hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: frenulum usne
PostPoslato: Pon Nov 26, 2018 6:20 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Nov 06, 2018 12:04 am
Postovi: 13
Pa dobro ali moras paziti da nepipas prljavim rukama i peskirima krpama sta god jer mozes da inficiras a ti se verovatno pomeras u krevetu pa ti ide krv na ranici ili sad lupam insekti al to nema smisla ti se bolje savetuj sa lekarom


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: larsfloris i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: