Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: FISTULA PERIANALIS
PostPoslato: Pon Sep 01, 2008 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 01, 2008 4:30 pm
Postovi: 2
Molim sve koji imaju ili su imali slican problem da me posavetuju. Imam fistulu perianalis. vlo bolna i cedi se iz otvora iscedak neprijatnog misrisa i vrlo je nefihijenski.Mislio sam da moj problem mogu da saniram antibioticima i uradio bris. pokazalo se da je potreban lek ciprocinal a bakterija je eserihia coli.
Poceo sam uzimanje leka ali se smiri na par dana i opet isto. Isao sam na pregled na VMA kod proktologa Ignjatovic Mileta koji me pregledao i rekao da uradim rektoskopiju i cistografiju . rekao je da je lecenje jedino hirurskim putem,da je potrebna hospitalizacija od 8-10 dana .i da to zadovoljstvo kosta oko 1000-1200 eura.
kasnije sam se3 obratio privatnoj klinici gde su mi opet rekli da se posle operacije posle par sati ide kuci,da se konci skidaju posle 15 dana a da bih uz lakse tegobe vec posle 3-4 dana mogao hodati i sedeti. naravno cena je 460 eura.
E sada me zbunjuje sve ovo. Citao sam i postove na forumu i takodje citam razlicite komentare.
da li neko ko je prosao sve ovo moze da mi napise privatnu poruku i da mi prijateljski objasni kako je prosao. unapred hvala svim dobronamernim forumasima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 100 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: