Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Bolovi u ramenu!
PostPoslato: Čet Nov 25, 2010 11:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 25, 2010 11:25 pm
Postovi: 28
Lokacija: Beograd
Pozdrav,

I ja da se javim sa mojim bolomu ramenu,sutra idem po uput pa cu u ponedeljak ici kod doktora inace pisem cisto da vidim o cemu se radi...Meni bol traje malo vise od 2 nedelje u situacijama kao sto su:Oblacenje jakne,uzimanje nesto sa vislje police kada legnem pa kad rasirim ruke al ne ispruzim ih ( V V ) kad nesto teze uzmem u ruku pa kad hocu da ga odlozim.Bol mi ne traje konstantno ceo dan vec samo u odredjenim pokretima i kad prstima stisnem tu gde me zaboli...moze da bude svasta al odprilike me zanima sta moze da bude..

Uzdravlje :)

_________________
My life starts with downhill...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolovi u ramenu!
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 10:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 27, 2011 10:04 am
Postovi: 1
Dr Ivice, lepo ste napisali o terapiji i dijagnozi - jedino niste nishta kazali o rezultatu lechenja - ako ovo ne uspe, onda ono... i posle - SHTA JE REZULTAT? Prestanak bolova? Izlechanje? Ili se terapija produzava? Kakva je prognoza za pojedine dijagnoze koje ste naveli? Ja sam pio 5 dana 2x1 CELEBREX i mazao DOLGIT (doza Ibuprofen 5g/100g kreme), pomoglo je, ali samo dok sam pio kapsule + 1 dan josh - dok nije izashao iz metabolizma lek. Mazem krem 3 x dnevno ili kad me zaboli, kada lezim nemam tegoba, osim lakog osecanja da ce se bol vratiti chim sednem sednem da vozim kola ili za kompjuter (shto mi je posao). Dakle - prognoza?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Bolovi u ramenu!
PostPoslato: Čet Okt 13, 2011 5:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 28, 2010 7:03 pm
Postovi: 4
vidim da ovaj forum vise i nije tako aktivan,ali ajde da pokusam :) imam isti problem kao Sokili, setajuci bol u levoj ruci koji traje vec neka tri meseca...boli me 10,15 dana pa prodje,i onda posle nekog vremena sve izpocetka..bilo bi lepo da Sokili vidi ovu poruku i da napise sta se dalje desavalo sa rukom, posle koliko je prosla, da li je bilo neke terapije? i naravno ako neko jos ima takav problem nek se javi,mozda nekom bude od koristi :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: