Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: bol u listovima
PostPoslato: Ned Feb 27, 2011 12:46 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 09, 2008 9:57 pm
Postovi: 619
Vec par nedelja osecam povremeno bol u listovima nogu koji nikad nije u jednoj tacki.To su probodi koji menjaju lokaciju ali se stalno ponavlja tih nekoliko tacaka.Vise je lokalizovan prema clancima ali se desi da bude i prema kolenu.To osecam kad sam u lezecem ili sedecem polozaju jedino toga nema (za sada)kada sam u pokretu.
Imala sam par puta neki grc(oko par minuta)u toku plivanja ili kod izvodjenja nekih fizickih vezbi.Ne znam jesu li ti sadasnji bolovi vezani za pojavu tih grceva ili ne?
Nekad ,pred jutro zna da mi bude prilicno neprijatno kao neka napetost u nogama.Javlja se u bilo koje doba dana.U tom slucaju mi prija da podignem prste stopala na gore ali tad imam osecaj kao da sam istegla misice.I to istegnuce bi proslo a nebi trajalo par nedelja.
Radila sam krvnu sliku pre dva meseca i bila je u savrsenom redu.Radila sam i Mg,Ca,i to je uredu.Pila sam povremeno Mg od 250mg a sad akoristim neki multivitamin sa svim mineralima ali u manjoj dozi.
Ima li to mozda veze s krvnim sudovima i treba li se raditi Uz?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: bol u listovima
PostPoslato: Sre Mar 02, 2011 1:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 17, 2009 10:08 am
Postovi: 18
I ja imam slicnih problema sa nogama, samo sto kod mene nisu pravi grcevi, vise kao da mi trnu noge. Kad hodam onda nemam taj osjecaj. Pocelo je prije 10tak dana. Ne znam da li je mozda povezano sa nekim lijekovima koje uzimam ( pila sam Ospen 1500 a sad primam injekcije penicilina zbog gnojne upale krajnika) Mislila sam da mozda ima veze sa tim sto pijem vec 4 god tab za kontracepiciju ali mi je ginekolog rekao da nije od toga. kada zavrsim sa ovim injekcijama radicu nalaze ali me ovo brine i ako neko ima slicno iskustvo neka pise. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 72 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: