Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Visina
PostPoslato: Čet Dec 15, 2016 12:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 14, 2016 11:55 pm
Postovi: 1
Cao svima,imam 15 god,visok sam 182-3 moj otac je visok 181 a majka 178 ,brat mi je visok 193 voleo bih da dostignem njegovu visinu sa majcine strane svi su visoki a sa oceve uglavnom nizi od mn ali ima i visih .Ja sam likom povukao na cala ali nmp da li to ima ikakve veze ,prosle godine sam porastao 15-10 cm i zanimame da li cu dostignuti brata ili mozda prestici,hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visina
PostPoslato: Pet Dec 16, 2016 9:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 08, 2014 1:30 am
Postovi: 26
Sad si u tom dobu kad dolazi opterećenost sa visinom, mada evo i ja sa 18 godina i dalje razmišljam zašto nisam viši (181cm sam) , s obzirom da imaš 15 godina rašćeš još 5-8 cm sigurno ali treba će vremena za to, jedi puno i pij dosta mleka i jogurta i bavi se nekim sportom , po mogućnosti plivanje ili košarka, oba sporta su ti dobra za visinu po računici sa kojom si napisao visine roditelja trebao bi biti oko 186-7 al otom po tom, brat ti je 193 cm jer je verovatno povukao gene sa majčine strane a mama ti je može se reći za žensko visoka, ali s obzirom da si prošle godine izrastao toliko što je verovatno nagli rast ne znam hoćeš li ga opet imati i dal ćeš dostići 190 cm , ali ko zna sačekaj i videćeš.. :D

_________________
" Onaj koji odustaje nikada ne pobeđuje; onaj koji pobeđuje nikada ne odustaje. "


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: