Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Posljedice temperaturnog skoka
PostPoslato: Sub Feb 08, 2014 11:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 08, 2014 10:15 pm
Postovi: 1
[b][i]Zdravo dobri ljudi....
Moja kcerka Sanela rodjena je 09-Sep-2003 godine u Tuzli BiH kad je napunila 1,5 godina imala je jak temperaturni skok 40 stepeni sto je ostavilo jake posljedice na lijevu stranu mozga od tad ima EPI NAPADE KOJI TRAJU 3 SEKUNDE PRIMIJETE SE SAMO NA OCIMA POCNE DA TREPKA I TO TRAJE 3 SEKUNDE U TOM TRENUTKU ZAUSTAVLJA SVE RADNJE AKO SE IGRA ILI RAZGOVARA SVE TO ZAUSTAVI SE NA 3 ILI 4 SEKUNDE I PONOVO SE NASTAVLJA KAO DA SE NISTA NIJE DESILO.Od tad uzima razne lijekove po preporuci doktora na pedijatriji u Tuzli gdje odlezi 10 do 15 dana svakih 3 ili 4 mjeseca.Topamax koristi vec 5 ili 6 godina depakine chrono,rivotrill i mnoge druge u raznim kombinacijama i to joj utice na razvoj na govor i sve vitalne funkcije javlja se i motorika lijeve strane (ruka i noga)a sad trenutno je jos u bolnici sa majkom i trenutno su ukljucili Kortikosteroide vec drugi puta u zadnjih 10 mjeseci jer nemozemo da zaustavimo napade,doktori su sakupili potpise i salju nas da se obratimo u neki drugi klinicki centar jer oni nemogu pomoci jednostavno neznamo sta vise da uradimo,predlazu da odvedemo kcerku da snimi glavu (mozak) neki snimak koji je precizniji od magnetne rezonance to rekli su nam rade u Sarajevu sto je nama najblize i te troskove snosi njeno zdravstveno ne mi kao roditelji.JA VAS MOLIM KAO RODITELJ BOLESNOG DJETETA DA AKO IMATE SAVJET ILI NEKI NACIN DA ME UPUTITE NEGDJE KO MI MOZE POMOCI...Hvala mnogo svima vama.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Posljedice temperaturnog skoka
PostPoslato: Sub Feb 08, 2014 11:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Probajte da dođete do neurologije u Univerzitetskoj dečjoj klinici u Tiršovoj


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: