Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pampers problem
PostPoslato: Ned Feb 05, 2006 8:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 23, 2006 7:46 pm
Postovi: 26
Lokacija: Skopje Makedonija
Ne mogu da verujem da tako strasno dobro reklamirani pampersi su tako nekvalitetni. Koristimo active baby maxi 4 i svako vece Miha se probudi sav mokar popisan iznad pelene i to stalno na stranu na koju vise se okrece. Pa neli su za aktivne bebe a strah mi je da ne sedi dugo vreme tako mokar i da ima problemi sa prehladom bubrege i t.d. Trazim savet za neki drugi bolji pelene. Ima li jos neko ovaj problem. Dali bu dajpers bolji ili nee druge za preko noci?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 06, 2006 1:17 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Okt 09, 2005 5:49 pm
Postovi: 210
Draga Sani,mi koristimo Pampers skoro od prvog dana i zaista sam zadovoljna njime.Probala sam i Boni suprims,cisto da ih uporedim i morala sam da ih bacim!!!Ma ljudi moji koja je to katastrofa!!Svaki put,ali svaki put bi bio skroz mokar!Ne znam sta da ti kazem koje da koristis ali mogu da ti kazem koje da ne koristis nikako:Boni suprims!!!!POZZZZZ :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 06, 2006 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 31, 2005 4:57 pm
Postovi: 26
Ja sam resila taj problem sa svedskim mekim pamucnim gacama, posle toga mi se to nije desavalo. Nadam se da ce i tebi pomoci :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 06, 2006 5:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 28, 2005 11:14 pm
Postovi: 8
Meni se to desavalo sa pampersom 4.Jeja mi je tada imala oko 8 kg i trajalo je desetak dana.Sada i dalje koristimo istu velicinu ali nam se to vise ne desava valjda je nabacila koji gram.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 07, 2006 4:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 03, 2005 12:13 am
Postovi: 291
Svi smo mi pomalo u pravu ali ja mislim da je ipak bolji boni jer je deo koji ide do hulahopki plastificiran tako reci sto pampers nije (bar ne ovaj za nase trziste) pa kao sto rekoh teze je da propusi ja mojoj mariji svaka tri sata menjam boni (ona pije strasno mnogo tecnosti) dok sam pampers morala na sat i po maksimum po meni je i usteda para i pelena i garderobe mnogo veca od kad koristimo boni.Marija sada puni dve godine i pampers smo koristili prvih godinu dana i da nije propustao toliko i sad bi verovatno.....ali mi boni vise odgovara(probala sam i druge pelene ali se ona osipala...verovatno zbog sastava ) probajte svake koje imate da kupite (prvo kupite malo pakovanje ) pa vidite koje vam odgovaraju......

SRETNO

P.S. Stedite i ves masinu i peglu kad pronadjete one koje vam odgovaraju....
a i vase vreme je u pitanju :):):)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 15, 2006 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 14, 2005 12:43 pm
Postovi: 39
Mi smo imali i sa prvim pelenama isti problem, kad se malo ugojio, nije vise propustalo. Sad ima oko 8 kg, i koristimo 4 i par puta su mi opet propustile, bas isto tako. Mislim da je razlog zato sto ih dobro ne stavimo, treba ih lepo zategnuti, i to podjednako sa obe strane, cini mi se da tad ne propuste, znaci probaj skroz ono skolski tacno i precizno da ih namestis a ne na brzaka. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Mar 02, 2006 2:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2006 3:44 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Mi smo od 8-og meseca sa pampersa presli na HUGGIES i ja sam prezadovoljna, mada ih ne koristimo vec oko 2 meseca, zato sto koristimo NOSUUUU :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Mar 06, 2006 7:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 06, 2006 7:08 pm
Postovi: 1
Lokacija: Bgd
Probaj Linostar (imaš u Tempu). Obavezno u toku noći menjaj stranu bebi ako imaš problema sa mokrim benkicama.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: .
PostPoslato: Sub Mar 25, 2006 11:43 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 21, 2006 4:51 pm
Postovi: 54
Mi smo zadovoljni sa Pampersom. :P Mozda se i nama, ponekad desilo da smo mokri, ali mislim da je to bilo usled vrpoljenja bebica...Nikada nismo probali nijednu drugu pelenu!Bar je tako u nasem slucaju! :wink:

_________________
Bojan i Milan...mamine maze!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 02, 2006 12:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 14, 2005 9:33 pm
Postovi: 14
To je cesta pojava kod djecaka,i vazno je da samo pravilno stavis pelenu.Moj sin se par puta budio mokar,i sto sam ja vise stezala i podizala pampers sve je bilo gore.Pampers je bio skoro suv,ali njegova ledja i strana na kojoj lezi mokra.Pokusaj da stavis nize pelenu i jednako zalijepis.Ja sam tek nedavno shvatila da je problem zbog nepravilnog stavljanja pampersa,a ne do kvaliteta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 11, 2006 2:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 09, 2006 2:25 pm
Postovi: 17
imala sam i ja problem sa papmersom....koristila papmers crusers, pa huggis
pa vise nisam znala sta cu ...ali samo nocu...kad stavim sina da spavam on ujutro mokar do vrata sto se kaze...i pricala sa prijateljicom i ona mi rijesi problem...kod muskih beba posebno...u sadasnjim pampersima ne treba pisu dizati gore...onako kako su to radile nase mame...one su povijale sa pelenama i zatezale da nismo mogli ni uzdahnuti ni izdahnuti a kamoli prepiskiti pelenu...plus bile pamucne pelene i to dvije...a papmers nema sa pisom nikakve veze jer on uvijek ustvari daje luft unutra i samo je gore ako dizes pisu jer stalno piski beba gore i prepiski...eto probajte mame spustiti pisu dolje kada stavljate pelene i rijesicete problem...ja sam mislila da je do pelene (ne kazem moze biti i do pelene i do premotavanja)...ali sto se tice muskih beba to je to....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 05, 2006 4:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 02, 2006 5:27 pm
Postovi: 24
Moj sin je dobio rane od Boni suprims pelena.Jedva smo ga zalecili .Doktorka nam je rekla da je to od pelena,i da prestanemo da mu ih stavljamo.Presli smo na Pampers i bili zadovoljni .Koristili smo i neke Grcke ni one nisu bile lose.A dete ako pije dosta soka ili mleka nocu,naravno da ce da bude sav mokar,to se desavalo i mojoj deci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 07, 2006 10:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 12, 2004 1:13 pm
Postovi: 27
Mi smo koristili Pampers od prvog dana i bili prezadovoljni. Uopste nisam imala nameru da eksperimentisem sa drugim pelenama. Medjutim pre mesec dana smo na promociji uzeli da probamo neke grcke Daipers i takodje su super. Nema osipa, suva guza itd. Ima ih u vecim marketima Vero, Metro, Tempo i jeftinije su od Pampersa.

_________________
tatjana


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: