Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ovcije boginje
PostPoslato: Sub Maj 12, 2012 5:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 12, 2012 5:08 pm
Postovi: 1
dobio sam pre 3 dana boginje. nisam se kupao dugo pa bih teo da vas pitam dali meni valja sad da se okupam. i imam puno boginja po glavi gde je kosa, to me mnogo svrbi, neznam sta da radim, ako mozete da mi pomognete odgovorite mi odmah. hvala u napred :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ovcije boginje
PostPoslato: Ned Maj 13, 2012 6:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 27, 2005 10:52 pm
Postovi: 324
Slobodno se istuširaj ako već nisi. Voda treba da bude mlaka, jer što je toplija to je svrab jači. Peškirom ne briši već samo nežno tapkaj po sebi da ne bi ozledio koji od mehurića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ovcije boginje
PostPoslato: Uto Jun 19, 2012 6:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 6:01 am
Postovi: 1
Zdravo,

dobio sam boginje prije tri dana, imam dosta plikova po ledjima i stomaku, posebno na ramenaima. Ali jutros sam primjetio da imam cvorugu iza desnog uha na glavi, pa mene interesuje jeli to od boginja ili je od neceg drugog?

Imam jos jedno pitanje, posto me boli i grlo a iskocila mi mala kvrzica na desnoj zlijezdi na vratu, pa jeli to od grla.

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ovcije boginje
PostPoslato: Uto Jul 31, 2012 12:16 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 9:53 am
Postovi: 132
Lokacija: novi sad
moj muz je dobio herpes zoster.imamo dete od godinu ipo i cula sam da sada moze dobiti ovcije boginje.zanima me,posto treba da idemo na more za 10 dana sta da kupim u apoteci za terapiju ukoliko dete dobije boginje na moru?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ovcije boginje
PostPoslato: Sub Avg 11, 2012 8:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 09, 2012 4:08 pm
Postovi: 266
Bilo bi dobro,posto ste odrasli dobili boginje,da ih prelezite u krevetu,kako bi boginje "izasle na polje"da vam ne ostanu u telu.Odrasli mnogo teze podnose decje zarazne bolesti,no sta je tu je.Pijte dosta tecnosti,ne mojte se cesati,kad vas svrbi,posto od ovcijih boginja hoce da ostanu "rupe,mali oziljci"Kad vas svrbi,raspitajte se koju vrstu pudera mozete,ili smete stavljati na takva mesta. Sto manje izlazite iz kreveta,lezite..,boginje hoce da "iskoce" i po temenu glave,po jeziku,..Bolest se prelezi.To je najbitnije..POzdrav,sto brzi oporavak!GOSPODJI KOJA SE SPREMA SA BEBOM NA MORE: Ukoliko VAM DETE Dobije boginje na moru,budite spremni da cete svo vreme biti sa detetom u sobi,a "more" cete gledati kro prozor.Ne znam kako ce vase dete podneti boginje,jer to je sve jako indididualno..Svakako da dete sa boginjama nije preporucljivo kupati u moru,raspitajte se da li su moguce setnje u vecernje sate~ukoliko vam dete ne bude imalo temperaturu~Kupite puder protiv svrabeza,toplomer obavezno ponesite,decju zdravstvenu knjizicu,ponesite obavezno lek kojim detetu skidate temperaturu,i ponesite mnogo dobre pozitivne snergije,Mozda vam dete na moru i ne dobije boginje!SRECNO!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: