Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Ned Dec 06, 2009 11:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Meni su sasvim ok one iz DMa, a i vece su. Recimo tu jos uvek ulazimo bez problema u 4, dok za pampers je bolji 4+. Meni su doduse Pampersice najbolje od svega sto smo isprobali jer su jednostavno tanke.
Inace i moja cera potpuno isto kao i tvoja. Dobro zna sta cemu sluzi i uredno sedi samo pelenica mora da je obucena! Ja se ne tangiram, doci ce i to na red....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Pon Dec 07, 2009 11:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 14, 2006 2:13 pm
Postovi: 347
Lokacija: Beograd
Baby love...i jeftinije su..ima ih u DM-u


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Pon Dec 07, 2009 2:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 22, 2008 4:47 pm
Postovi: 532
Lokacija: Backa Palanka
Jel ima efekta noša što svira jer ima vajde kupovati ili je bacanje para. Mojoj se jako svidela u radnji neka na točkiće što može da je gura ali nisam htela da kupim da ne bude bacanje para.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Pon Dec 07, 2009 3:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Mi imamo tu koja svira, nije je privolela ta cinjenica na koriscenje....Ali kupila sam drugu, koja izgleda kao mali wc. Takodje je jos ne koristi, ali kad god ja odem u wc i ona obavezno sedi na njoj. Mislim da joj se svidja....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Pon Dec 07, 2009 8:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
Ma, kakvi 4+, premalo nam je 6.

Hm, DM to nisam viđala ovde, a ni Baby love. Viđala sam Hugo, Boni Suprimse, i neke na L.... Od trgovniskih lanaca imam na raspolaganje Rodić, Tempo Express i Lilly. Ostalo su neki lokalci. Hugo smo na početku potrošili jedno pakovanje (poklon od firme) i čini mi se da nisu bile loše (hm, svaka je dobra kada joj je suđeno da posle 2-3h bude bačena) i da su malčice komotnije. Mišljenje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 3:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 23, 2009 5:58 pm
Postovi: 137
unka je napisao:
Jel ima efekta noša što svira jer ima vajde kupovati ili je bacanje para

To je bacanje para... tako su rekle i neke mame koje su izkeširale po 50e za to pa ništa... deca su to prihvatila kao igračku... a logično da u igračku neće kakiti :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 12:41 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
unka je napisao:
Jel ima efekta noša što svira jer ima vajde kupovati ili je bacanje para. Mojoj se jako svidela u radnji neka na točkiće što može da je gura ali nisam htela da kupim da ne bude bacanje para.



Unka,

kao sto sam ti i rekla, na pocetku ce mozda biti zanimljivo, ali posle sve se svodi na isto.Dete kad naviknes na nosu, odnosno kada je prihvati, prihvati, kakva god da je.Barem ja tako razmisljam.
Mame, iz Bgd-a gde ima taj DM, da vidim i ja za te pelene, ja mom bebcu kupujem pampers sleep and play, dobre su.Cula sam da su boni suprims lose, sinu moje prijateljice su uparvo one, odnosno boravak u istima izazvale upalu mosnica, to joj je i dr rekla.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 2:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
DM prodavnice ima na vise mesta u BGD. Ja znam za prodavnicu blizu starog Merkatora,zatim u Bloku 45 (ili 44 na kraju kod okretnice Tramvaja), ima jedna kod Beogradjanke. Babylove se pelene iz DM, tako se zove DM-ova marka!
Inace tu nosu koja svira smo ovde platili 5 eura, tako da mi i nije neko bacanje para, obicne su bile skuplje. Svira samo kada se u nju piski pa bi tako trebalo da motivise decu da to tu rade. Ali ko sto rekoh nije jos aktuelna kod nas.
Inace dete treba naviknuti da na nosi sedi zato sto treba da obavi posao, a ne zbog nekog drugog razloga. Neki nasi prijatelji detetu pustaju crtace dok sedi na nosi. Mala tako presedi po 2 sata, ne uradi nista ali cim joj se stavi pelenica obavi posao. A rado sedi na nosi - jer voli da gleda crtace!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 3:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
[quote="Dea"]DM prodavnice ima na vise mesta u BGD. Ja znam za prodavnicu blizu starog Merkatora,zatim u Bloku 45 (ili 44 na kraju kod okretnice Tramvaja),

Dea,

Znam na koju radnju mislis, tu se okrece i 95, 602.tamo prema setalistu Savskom, znam sad , tacno gde je.Znam , odlicno.Potrazicu ih, recite mi samo da znam jesu li tanke kao pampers i koja konkretnno cena.Nije mi to bas daleko, ali da ne idem bez veze, ako nije velika razlika u ceni.Pampres koje ja kupujem su 68 komada 1200 dinara, a te?

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 3:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Okt 29, 2008 11:00 am
Postovi: 276
Lokacija: Beograd
@dolce-vita,
sleep and play su vrlo tanke pelene i koliko znam, retko kom detetu iz našeg okruženja su odgovarale.
Moja Vanja je dobijala ojede od njih.

@unka,
bež'te dalje od noše sa točkićima!!!! Osim što je nepraktična, jer dete ne može samo na nju da sedne, odlična je i za guranje i prevrtanje po kući. Pa sad zamislite datu situaciju! :lol:
Moje dete ima onu narandžastu curver. Sad joj je super, ali je bila malo nezgodna kad je bila kao Adrijana. Gledajte da onaj ispupčeni deo koji dođe detetu između nogu bude viši. Deca imaju običaj da se saviju i da gledaju kako piške, pa kad osete da imaju kontrolu nad mišićima, znaju da ubrzaju piškenje. Ako je taj svod nizak, popiškiće se skroz do kolena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 4:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
[quote="Vanjina mama"]@dolce-vita,
sleep and play su vrlo tanke pelene i koliko znam, retko kom detetu iz našeg okruženja su odgovarale.
Moja Vanja je dobijala ojede od njih.

Vanjina mamo, nama su super, koristimo ih i za noc, nikada nisu propustile.Mozda moje dete manje piski :D :D :D :D :D :D :wink:

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 5:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Meni su sve Pampersice super, druge kupujem iskljucivo zbog cene ( i to uglavnom te iz DM-a). DM-ove pelene nisu tako tanke kao Pampersice, ali su sasvim ok. Kolika im je cena u Srbiji ne znam morace neko od lokalaca da kaze, ovde su 12 eura kutija sa dva pakovanja unutra (za velicinu 4 ima ih 80 unutra).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 6:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 09, 2004 2:00 am
Postovi: 778
Dea je napisao:
ovde su 12 eura kutija sa dva pakovanja unutra (za velicinu 4 ima ih 80 unutra).


Jeftinije je tamo. Ja placam 1400 din 72 komada. Znaci oko 19,50 din/kom. U Nemackoj oko 14 din.

I meni su definitivno najbolje Pampers.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 7:21 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jun 01, 2006 7:16 am
Postovi: 605
dolce-vita je napisao:
Dea je napisao:
DM prodavnice ima na vise mesta u BGD. Ja znam za prodavnicu blizu starog Merkatora,zatim u Bloku 45 (ili 44 na kraju kod okretnice Tramvaja),

Dea,

Znam na koju radnju mislis, tu se okrece i 95, 602.tamo prema setalistu Savskom, znam sad , tacno gde je.Znam , odlicno.Potrazicu ih, recite mi samo da znam jesu li tanke kao pampers i koja konkretnno cena.Nije mi to bas daleko, ali da ne idem bez veze, ako nije velika razlika u ceni.Pampres koje ja kupujem su 68 komada 1200 dinara, a te?


Gde nađe Pampers po 1200 din? Ovde najjeftinije što mogu da nađem je nešto ispod 1400 (mislim na Jambo pakovanje - Lilly i jedan lokalni lanac, razlika je +/-desetak dinara) i cena je svuda ista bez obzira na veličinu. Inače, u većini radnji je skoro 1500 din.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dete se vratilo u pelene
PostPoslato: Uto Dec 08, 2009 8:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Nov 06, 2008 9:32 pm
Postovi: 1074
Remi,

Njaskuplje sto sam ja nasla je 1200 dinara, 4.A, inace kupujem po 1120, u jednoj apoteci.Vi verovatno koristite vec broj, npr .5 je skuplja.Ovde ima 68 komada, 72 komada pakovanje je skuplje.

_________________
Dajte mi dete od tri godine da od njega napravim coveka!






Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 34 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: